Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dziewczyny chyba potrzebuje sie wyżalić i byc pocieszoną... Zaparzyłam sobie melise... wogóle źle sie czuję... boli mnie glowa, brzuch mam goraczke i jestem mocno zdrnerwowana. Chyba zaraz przyjdzie @ albo napewno jutro rano. Wiecie jaka u mnie straszna burza była? Masakra jakaś. Grad wielkości orzechów włoskich. Ledwie zdazylam schowac samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widzialam ze zycie z facetem z przeszloscia jest takie trudne... Zbyt mocno kocham zeby odejsc, moemntami ciezko jest zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkowata
Temperaturę mierzy się pod językiem lub w pochwie lub w odbycie - zawsze o stałej porze i w tym samym miejscu, tym samym termometrem, bez wstawania z łóżka. Jak jest wyraźny skok na wykresie, to znaczy, że najprawdopodobniej była owulacja. Warto do tego obserwować śluz i szyjkę macicy. Ja dzięki tej metodzie zaszłam w ciążę za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja chorobliwa zazdrosc... ona podsówa mi rożne pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam, nie mamy zadnych dobrych relacji. ona twierdzi ze ja jestem winna rozpadu ich malzenstwa, wogole wymazala z pamieci to ze razem o tym zadecydowali a my zaczelismy sie spotykac juz jak sie rozchodzili. wogole nie chciala ratowac malzenstwa bo to byla wpadka, ona caly czas twierdzila ze jakby nie dziecko i slub to bylaby szczesliwa, ze maz i dziecko jej zycie zmarnowali. a teraz robi z siebie ofiare ze jakby nie ja to bylaby szcesliwa. szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na drugim koncu Polski, wlasnie chodzi o poprzednio napewno i chyba teraz spi tam w ich mieszkaniu.... to mnie tak przezarza, zlosci i wogole! nie powiedzial mi gdzie spi, napisal tylko smsa ze dojechal. ostatnio tlumaczyl sie ze nie powiedzial mi bo wiedzial jak zareaguje, ze bede sie zloscic i wogole. a mnie to bardziej boli... on twierdzi ze kupil mieszkanie dla dziecka po to zeby przyjezdzajac do niego mial gdzie spac, zeby nie tulac sie po hotelach itd. ale ja nie moge tego zniesc... a jelsli ona specjalnie cos wykreci.. oskarzy go o gwalt lub cos takiego... jesli wepchnie mu sie do lozka? juz raz oskazryla go w sadzie o przemoc fizyczna i psychiczna... ona jest nieobliczalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik- miszkowata dobrze pisze,ja tak wlasnie robie z ta tempka,do tego testy-szyjki nie mierze,bo ja tego nie obczajam:), jak probuje ,to mam wrazenie,ze ona zawsze jest taka sama;)... Kania-wspolczuje,ja tak bym nie mogla,bo jestem straszna zazdrosnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna :( nieciekawie... wiesz kochana, że ten stres (bo domyślam się jaki to ) ma swój udział w problemach z zajściem w ciążę.... Naprawdę musisz go kochać... ale wiesz, że on to dla dziecka robi. Chyba nie sądzisz że z taką wariatką co go oskarżyła o przemoc chciałby być. Kocha dziecko i chce się widywać z nim, to dobrze świadczy. Ale wiem, że Ty masz teraz dni wycięte z życia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę tylko niefajnie, że napisał smsa TYLKO i że nie wiesz gdzie on tak naprawdę jest...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zastanawiam sie co z tą owulką u mnie jak chodziłam na monitoring to 2 razy nie miałam, i 2 razy miałam, ale mam dosyć łażenia po lekarzach , popije ziółka jakiś czas a potem zobaczymy :) ale burza u mnie kaniu a jego syn ile ma lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za chwile wysluchania, czasami tego potrzebuje... ide spac, chcialabym przespac czas do Jego powrotu... dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syn ma 10 lat. ja w sumie wiem ze tam spi bo jakby spal w hotelu to by zadzwonil, zawze tak robil a teraz specjalnie nie dzwoni bo wie ze bede mu plakac do sluchawki. napisal ze jutro zadzwoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musisz pogadać z mężem powiedzieć mu jakie masz obawy , może jakby był na twoim miejscu to by zrozumiał że jest ci ciężko , nie może być tak że każdy jego wyjazd budzi w tobie tyle złych emocji , strachu ... może jest jakieś rozwiązanie żeby nie jeździł tam sam tylko z tobą i byście wynajeli razem pokój w hotelu ? sama nie wiem , synek jak będzie dorosły to będzie mógł sam przyjeżdżać , napewno coś da sie zrobić , nie możesz tak się męczyć ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara sie tam jezdzic raz w miesiacu, ale spi tam tak naprawde pierwszy raz.. jesli spi bo tego na 100 % nie wiem. ale wariuje. nie jezdze z nim bo zawsze tak jest ze ktos musi w firmie zostac i pilnowac, bo my razem pracujemy, Moj ta firme zalozyl. a ta glupia baba wyjechala rok temu na drugi koniec polski. To byl duzy cios dla Mojego faceta bo jest z dzieckiem mozno zżyty i do tej pory nie moze sobie z tym poradzic. ja tez.. tak mnie brzuch okropnie z nerwow boli ze faktycznie juz koncze. pappa dzieki raz jeszcze i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dawno tez tu nie zagladałam zaległości mnóstwo , przez to ciepło, pokrótce przeczytałam co słychać u ciebie nika, ewuś i biegaczka,maya a inne staraczki i mamusie oczywiscie pozdrawiam WAS wszyctkie ale ten czas szybko leci u mnie wszystko ok prawie 14 tydzień dzidzia zdrowa ,termin mam jeden jak z om i usg na 3.11. Dzidziuś mierzy 7,85 cm ma raczki nózki gówke fajnie sobie fika i ssie paluszki co na własne oczy widziałam nie samowite uczucie , własnie miałam w środe usg na przeziernośc karku i wynik jest ok, miesci sie w normie 2,2 mm teraz czekam na kopniaki od niego , mysle ze tak za 3 tyg juz poczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna słoneczko , to najważniejsze jak dzidzia prawidłowo sie rozwija :) a jak sie czujesz ? na czym polega dokładnie przezierność karkowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik a co u ciebie , ??? juz ci pisze co to jest przeziernośc karkowa , czyli przeziernośc fałdu karkowego NT to parametr oceniany w badaniu usg odzwierciedlający obrzęk tkanki podskórnej w okolicy karkowej NT to odległosc między tkanką podskórną a skórą na wysokosci kark płodu. badanie powinno byc przeprowadzone od 11-14 tyg ciąży na dobrym sprzęcie usg, wynik :wartośc przezierności karkowej nie powinna przekraczać 2,5 mm , u mnie jest 2,2 mm czyli jest ok :) to badanie trfło ok 40 min , dlatego tez ze dzidzius bardzo był ruchliwy , i lekarz chwilami nie mógł go zbadac , msiałam chwilam nawet poczekać az przyśnie sobie , ale badanie zostało doprowadzone do końca , a sprzet naprawde był dobry wszystko było bardzo dobrze i wyraznie widac , ale na płec jeszcze musze poczekać, dzidziuś za bardzo się ruszał, moze juz za 3 tyg coś bede wiedzieć jak narazie jest mi to bardzo obojętne bo parke juz mam , achh znowu sie rozpisałam. ulegałko a co ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę nadrobić w czytaniu ogromne zaległości , zaciekawiła mnie historia natii wróciłaś do tego gościa , wktórym tyg juz jesteś wszystko ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije ziółka jeżdże na rowerku i czekam, czekamy na dzidziusia , mam nadzieje że niedługo sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czego z z całedo serca ci zyczę i napewno sie niedługo uda, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×