Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
Też jestem ciekawa która data jest bardziej prawdziwa :) a czemu jesteś nastawiona na cesarkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę problemu zdrowotne tzn. nie mogę się męczyć a to jednak jest wysiłek a po drugie panicznie się boję tego bólu i nie chce się jeszcze porodem stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ bezik moze masz inny sklad bo kazde ziolka na co innego dzialaja i ty wybralas te bo najbardziej co odpowiadaly :) ewus nie martw sie napewno wszytsko dobrze a pobolewanie brzuch ta w ciazy ponoc normalne dopoki nie napina sie i nie twardnieje bo jak tak jest to skonsultuj sie z innym lekarzem moze ale jak nie to sie nie stresuj nie potrzebnie:) nika wy z ewusia jeszcze razem bbedziecie rodzic heheh ale by bylo :D misia ty jestes w ciazy uwierz w to kochana a czemu nie zrobisz sobie bety ? pozdrowionka dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak małpko jeszcze tak może być :) a co kochana u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gratulacje dla następnej mamusi a ja jestem załamana rano mój kochany dziadziuś zmarł i nie wiem co ze sobą zrobić już nie mam żadnego zajęcia żeby coś robić bo wszystko zrobiłam i tylko płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta bardzo mi przykro :( tulę mocno... ale co się stało, jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był w szpitalu 1.5 tygodnia ale było już wszystko dobrze wczoraj wyszedł czul się super a dzisiaj rano jak wstawał z łózka dostał zawalu;( a miałam jechać do niego we czwartek w odwiedziny bo to 400km teraz jadę ale na jego pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Martuś to straszne :( aż się popłakałam :( ile miał Twój synuś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże martuś przepraszam :( tak się przejęłam, że źle przeczytałam :( wybacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990-zrobiłam test 30.04 i wyszedł negatywny,a okresu nadal nie mam i nic na razie nie wskazuje żeby się pojawił tzn.nie mam żadnych "okresowych"dolegliwości.sama nie wiem co o tym mysleć... Okresu brak w kwietniu,test negatywny..(??) zaczekam 2 tygodnie teraz i jak nadal nie dostanę @ to pójde do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta2387-bardzo mi przykro z powodu twojego Dziadka :( mi niedawno zmarła moja ukochana Babcia z którą mieszkałam i bylam bardzo związana:( wspieram Cię całym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
hej dziewczyny :) ja dzisiaj bylam na zlocie owczarkowym, bylo super hiper fajnie.. odstresowalam sie :) okresu nadal nie ma... jest tylko pelno sluzu i nie wiem co o tym myslec :/ ale czekam dalej dzielnie na okres.. w nastepny poniedzialek jak sie okres nie pojawi zrobie kolejny test jak wyjdzie negatyw to ide do lekarza.. to juz ponad 50 dni od ostatniego okresu :/ moze w tym miesiacu jest akurat bez okresowo, taki psikus ;] a i tak sie zastanawiam, w dniu planowanej miesiaczki kochalam sie pare razy i tak mysle ze moze wtedy sie cos zadzialo? sama juz nie wiem co o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
robilam testy dwa, oba negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam87-ja też robiłam 2 i tez negatywne.. Postanowiłam że poczekam 2 tygodnie teraz i jesli okres sie nie pojawi to ide do lekarza. Mam nieregularne miesiączki więc u mnie wszystko jest możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpka nie robie bety bo w poniedziałek ide do gin:)Tyle to już wytrzymam:P Dzisiaj mam 37dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza 27 marca miałas ostatnią@ tak? to tak jak Ja też miała ostatnia 27 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889-Hej:) Tak ostatni okres miałam 27 marca.Dziś jest 36 dzień,dodam że mam długie cykle,czasem nawet 43 dni,więc zaczekam na @ do 14 maja. Nie mam żadnych objawów,po za od czasu do czasu delikatnym bólem w dole brzucha,jakby "kłucie" i wzdęcia. Robilam 2 testy i oba negatywne,sama juz nie wiem co myśleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja jestem w podobnej sytuacji ostatnią @ miałam 4 kwietnia- mam bardzo nieregularne cykle. robiłam dwa testy- oba negatywne. nie wiem kiedy miałam owulke, ale najprawdopodobniej ok 28 kwietnia. nie mam zadnych objawow tylko czasem brzuch mnie zaboli takie skurcze mam ale bardzo rzadko. a szyjka raz wysoko a raz nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu trzeba iść do lekarza? bo sam nic nie wymyślimy:) Ja to już się boję cieszyć,bo wiem że pewnie za parę dni pojawi się @ ;(:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja najpierw musze zrobic badanie prolaktyny i w razie co to mam recepte na leki. poczekam jeszcze kilka dni i zrobie test. bo jezeli jestem w ciazy to badanie prolaktyny teraz nie ma sensu. jak wyjdzie negatywny i nie dostane @ to pojde do lekarza.a czujecie takie czasem klucie jajników? ja czułam raz bardzo mocno- wzielam to za owulacje a teraz mnie tak zakłuwają od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra24-jajniki mnie nie kłują,czuję tylko w dole brzucha takie jakby"motyle" (wiem że brzmi to głupio:)czasem zaboli mnie delikatnie jak na okres. Od kilu dni mam lekkie zawroty głowy ale mysle że to z niewyspania;) Piersi nie bolą mnie wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza to ja mam podobnie, tak czasem jak na okres ale czasem inaczej takie ciągnięcie czułam. a te "motyle" to moze i tez podobnie ja jak bym miała jaccuzi w brzuchu :) piersi mnie w ogole nie bola. pozostaje nam tylko czekac na rozwoj wydarzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra24-tak,czekać trzeba :) tylko że wkurzam się bo chciałabym juz wiedzieć czy Tak czy nie ;)jestem niecierpliwa;) ale czekam do 14 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak samo. wkurza mnie to ze mam nieregularne cykle i nie wiem tak naprawde czy mialam owu czy nie. robie testy ale one tez nie sa pewne. to ze @ mi sie spoźnia to normalne jest w moim przypadku ale przeciez nie bede ciagle testow ciazowych robila. teraz jak sie okaze ze nie jestem w ciazy to czekam cierpliwie na @ i zaczynam brać leki- chociaz chcialam tego uniknać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra24-a masz jakieś mdłości? czy dziwny apetyt? bo ja nie :) Moja Mama nie miala przez całą ciąże wogóle mdłości-więc może ja mam to po niej ;) Gdybyś była w ciąży-to w któym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×