Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dzieki MISIA:)kurcze może i mi sie udało:)hehheheh nie schizuje wogóle,nic a nic;)ale ostatnio wymacałam brzusio(8 mc)kolezanki i powiedziała,ze to zarazliwe:)no gdyby tak miało byc=to superancko by było;) a,gdzie reszta dziewczynek sie podziewa...?ja mam czas raz na pare dni tylko by popisać....:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia - tak, miałam regularne, ale od 3 miesiecy już sama nie wiem kiedy będzie @, raz w 34dc raz w 26dc;/ W tym miesiacu już wyluzowałam, nie stresowałam się pierdołami. Wszystko żeby mi sie wyregulowało. I co? Bóle mam od ponad tygodnia, spodziwałam się ok. 26-27dc no dzisiaj (28dc) to już na bank;/ i nic. Już sama nie wiem co ja mam za bóle. Tzn. czuję jak na okres, ale od wczoraj mam jakieś "smyranie" w podbrzuszu (całkiem możliwe, że to moje wkręcanie) Zrobiłam dzisiaj test ciążowy i jedna krecha. Przed chwilą wróciłam do domu i stwierdziłam, że zrobię jeszcze owulacyjny. I...wyszły mi dwie kreski ;| Ta testowa ciut jaśniejsza..ale, że w ogóle to się szczerze zdziwiłam. W sumie to była woda nie mocz (opiłam się dzisiaj niesamowicie). Tak, znam znam te historie, że testach owu co to niby wykrywają ciąże ale no nie wierze i oczywiście się nie nakręcam;/ Bardziej się wkurzyłam, że może ja jakąs owulacje miałam i przegapiłam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka to ja zroiblam to samo, najjpierw tesc ciazowy a potem test owu i oczywiscie oba negatywne. tez mnie brzuch pobolewa, tylko ze ja ostatni cykl mialam 60 dni. masakra. robie sobie wyrzuty ze przez 3 lata bralam tabletki anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra - no jak ja zobaczyłam te dwie kreski na owulacyjnym to zgłupiałam ;| już sama nie wiem co myśleć. Narazie jestem nakręcona, że czekam na @, bo tak się czuję. Dwa razy wypiłam te ziołka co zamówiłam,myślicie, że to może od tego?? A apropo tabletek to ja nigdy nie brałam, never. Więc myślałam, że w moim przypadku zajście w ciążę będzie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głupieje prrzy każdym spr śluzu i szyjki :) teraz mnie brzuch pobolewa jak na @. ehh trudno co ma byc to bedzie i tak mnie moj mąż dzisiaj wkurzył, że narazie nie mam nastroju na przytulanko i dzidzie-on sam jest jak niemowlak :P pewnie do jutra mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak naprawde zaczelam brac tabletki na wyregulowanie cyklu-no i mialy pomoc i nie pomogly, potem po drodze sie moj maz nawinal i juz tak zostało.ostatnie opakowanie wzielam w lutym. a w miedzy czasie mialam 6 mies przerwy -wtedy @ mialam chyba tylko 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra to teraz macie tzw ciche dni;) Ja tydzień temu mysłałam że @ bedzie bo bolały mnie jajniki i kuło w podbrzuszu no ale nie przyszła @. Wiec dziewczyny już nie smęce i zaczynam wierzyć że jestem w ciąży:) A takim nie dowiarkiem jestem bo tak to już jest jak ma sie nieregularne jak wiekszość tu dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra bo tak to już jest z tymi lekami one nie zawsze pomagaja po odstawieniu hormonów miałam 6 miesiecy co 30 dni,a pózniej już schody... organizm kobiety jest nie wiadomy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to jest tak moj mąż ma ciche dni-boi sie odezwac a ja mam za to baaaardzo głosne dni :) a potem i tak wpedzam go w poczucie winy i o prosze-dzisiaj zrobil mi obiadek :) wiem wiem podłe to jest :) no mam nadzieje ze u mnie @ nie przyjdzie i u Was dziewczynki tez nie i nie beda to zadne zaburzenia tylko FASOLA/FASOLKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak boli roznie- juz pisalam wczesniej a to jajniki a to jak na @ albo tak kluje i ciągnie. mam nadzieje ze kiedys bedziemy sie smiały z naszych schiz i analiz kazdego objawu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taka nadzieję Patra :) chociaż nie powiem, bo parę dni temu kilka łez uroniłam :( naprawdę się staraliśmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ maya kochana w koncu sie odedzwlas jejku u ciebie to juz 18 tc jak to szybko leci a jak sie czujesz ? u mnie dobrze zaczwlam nowe staranka ;) biegusia jak dobrze ze sie uspokoilas fajnie ze maluszek sie dobrze rozwija jak tam twoje mdlosci uspokoily sie ? silka mi juz przezszlo moj mnie nasmarowal mascia i przykleja plastry rozgrzewajace troche tabletek przeciw bólowych sie nalylkalam ale juz mi przeszlo mam nadzieje ze i tobie szybko przejdzie tulam ;* bezik i ola nika wiktoria weronika gdzie sie podziewacie ? ewa nie martw sie jeszcze nic nie wiadomo czy bedziesz miala cesarke nie stersuj sie nie potrzebnie skarbie ;) a ja dziewczynki juz zbzikowalam sama nie wiem co mam myslec pare dni temu skonczyl mi sie okres mialam tylko lekkie plamienie a wraz z tym plamienie ma wkladce zauwazylam taki sluz jak kurze bialko czyli to by oznaczalo ze mam owulke ale troche zawczesnie 7dc to wychodzi na to ze @ przyjdzie w 21dc co cykl to coraz wczesniej ja zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja tez uroniłam-tym bardziej ze moja 21-letnia kuzynka jest w ciazy, tak juz mamy, wrazliwe kobitki jestesmy. ja co do tego cyklu mam juz watpliwosc, coraz czesciej mnie brzuch pobolewa jka na @. ok ide spac jutro mam sporo nauki. trzymajcie sie do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra - ja też jestem na 99% pewna że bedzie @ W niedziele mam komunie - 3 ciężarne wokół mnie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) , wczoraj grillek, dziś praca potem pierw opalanko potem rowerek :) pije te ziółka od 1 dc dziś bardzo kół mnie prawy jajnik nawet nic podnieść nie mogłam, przeszło zastanawiam sie czy to od ziółek , w każdym razie dobrze działają na mój rzołądek i będe je poła cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MAŁPKO:)to dobrze ze już przeszło,mi coraz gorzej własnie czekam juz w łózeczku na mezusia by nasmarował mnie mascią rozgrzewajaca.i spróbuje pospac bo zeszłej nocy było ciezko i teraz juz ledwo widzę na oczy,poza ty rozryczałam się ogladając porodówke na tlc ma któras z Was ten program?jest wzruszajacy!wszystkim zyczę kolorowych snów i do nast.popisania,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dzisiaj popłakałam czytając jakiś artykuł w internecie o narodzinach dziecka ;/ naprawdę już kiepsko ze mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana mnie tez bolalo w nocy tak ze plakalam z bólu ale te plastry tabletki i masc pomogly ze dzisiaj moge normalnie funkcjonowac :) ja ja ja mam tez program i tez ogladam o porodowjkach i o ciazach na nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane jutro sprubuje z wami posiedziec dluzej bo dzisiaj mialam duzo zalatwiania w sprawie szkoly i padam buziaki milej nocki 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jakos ostatnio mało pisze,ale za to czytam;) jak mam czas,zrobilo sie goroąco,wiec moja mała ciaga mnie ciagle na dwor -nie mam wyjscia:) niech dziecko polata sobie a nie ma siedziec w 4 scianach. Silka mi w grudniu stuknie 34;/ ale ten czas leci:(masakra Dziewczyny -wspolczuje tego "czekania" do @...juz za tydzien i ja bede sie stresowala,chociaz jak narazie nie mysle o tym. Nie wiem czemu ale w tym m-cu wogole nie mialam bolu owulacy.a testy wychodzily pozytywnie. w tamtym m-cu to strasznie mnie bolalo. moze pecherzyk nie pękł?juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie piekna pogoda, a ja zostałam sama do konca tygodnia... wcale mi sie to nie podoba, wczoraj plakac mi sie chcialo. Ale dzisiaj troche mi lepiej. Wstalam po 8.00 nalozylam sobie maseczke, siedze na kaffe, ogladam tv, na sniadanie ice tea, lody i pozniej ziółka :) hehehe mega zestaw. Mam zamiar sie odprezyc przez te 4 dni samotnosci zeby @ przyszla. Dzis moj 29dc. A nie ma nic. Od kilku dni mierzylam temp. zeby sprawdzic kiedy spadnie i jak przez ostatnie jakies 4 dni utrzymywala sie 36.6 to dzis skoczyla na 37,2 :? nie rozumie! nie rozumiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - to mnie przed chwilą wyszły dwie grube kreski na teście owulacyjnym :| NIC Z TEGO NIE CZAJE, kłamią te testy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
kochane kiedy najlepiej robić est owulacyjny? bo po południu mam mocniejszą kresę a wieczorem jasna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka mówią, że najlepiej po południu i tak z dwie godziny przed nic już nie pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak z testami jest bo ja nie robie narazie. a dla mojej podwyzszonej temp. mam juz wytlumaczenie. bo ja troszke wczoraj przezywalam wyjazd mojego lubego i sie denerwowalam, w nocy o 4 jak mial jechac wstalam i nie spalam do 5, chodzilam po mieszkaniu. a mierzylam temperature o 8 a zawsze robilam to ok. 6:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×