Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja dalej nerwowa jestem, zebralam sie do pracy ale jesc nie moge nic, wszystko mi rosnie w ustach... trzese sie cala i chyba @ bedzie bo mialam troche rozowego sluzu rano a temp jak wczoraj 37,1... dziwne powinna spasc sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania moze jestes w ciazy skoro tempka sie utrzymuje:) ja dzisiaj rano robilam badanie progesteronu,lekarz kazal mi zrobic w 24dc albo w 26.dzisiaj jest 24dc ,wynik mam miec popoludniu,-zobaczymy co tam wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kania znowu zaczynamy od początku... Nad ranem obudził mnie ból brzucha niesamowity;/ i też już coś różowego leci, na tabsach jestem, za godzine do pracy a ja nieogar;/ może kawa pomoże...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka ja narazie nie wiem czy to @ bo rano było odrobine rozowego sluzu a od 7.00 tylko zwykly przezroczysty sluz. nie ma krwi wiec nie wiem. co chwile chodze sprawdzam czy juz jest @ bo mi mokro ale nic nie ma rozmawialam rano z moim i jak wczoraj Wam pisalam... wiedzial ze bede miala zaraz tsiace pytan, ze bede panikowac i dlatego wylaczyl telefon... juz mam dosc. nie mam zamiaru odbierac od niego telefon do jego powrotu, moze jakos dam rade jak nie bede miala @ po poludniu to ide na solarium i do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Kania to normalne że jesteś wściekła tymbardziej że ona taka stuknięta. Ja też jestem strasznie zazdrosna o mojego męża zresztą jak każda:) Ale musisz myśleć że on tam jedzie do dziecka napewno Ci ciężko... porozmawiaj z nim:) Idz na solarium i do fryzjera odrazu humorek Ci sie polepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieżko mi jest naprawde bardzo... rodzina Mojego popriera mnie i tez pocieszaja, sa na niego źli za to jak sie zachwuje. bo Oni Jego bylej tez nienawidza za to ze cala rodzine sklucila, za to jak ich wszytskich powyzywala i jak sie zachowywala w czasie malzenstwa. wogole co to jest za matka ktora przez cale wakacje ani jednego telefonu do dziecka nie wykonala, albo na jego komunie zaprosila tylko swoja rodzine, ojca i chrzestnego a cala rodzine Mojego faceta olala i wypowiedziala sie ze to oby ludzie dla dziecka. a najlepsze jest to ze z rodzina swojego ojca jest bardziej zzyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde to musi być stuknięta kobieta albo nawet gorzej,a do roli matki to jej daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiam tylko ze Moj problemu nie widzi. rozumie ze jakby to On byl na moim miejscu to czul by sie jak to okreslil "hujowo" ale uważa ze jestem niepotrzebnie zazdrosna... a ta ona to glupia baba jest, 10cio latek placze strasznie jak musi od Nas wyjezdzac, dzien wczesniej chodzi smutny, jak go ojciec zostawia to wyje ze az sie zachodzi. a jak wyjezdza od matki do Nas to zadowolony, szczesliwy... rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z tata mu lepiej:) Kania nie denerwuj sie ten twój cie zapewnia że jezdzi tam do syna:) a jakby chciał z nią być to by sie nie rozwodzili,wiem że łatwo sie pisze ale jak go kochasz to musisz sie z tym pogodzić.. a on często tam będzie jezdzić?? Ja dzisiaj zle sie czuje boli mnie gardło i mam katar:( Ale pofarbowałam sobie włoski:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulna a to badanie miałaś robione przez powłoki brzuszne czy dopochwowe?? ja teraz w środę będę miała takie. Mam nadzieję że też wszystko będzie ok. A to badanie jest dodatkowo płatne?? czy to po prostu normalne usg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesto jezdzi bo stara sie raz w miesiacu, zabiera go do nas na wakacje feriee i wszystkie dluzsze przerwy w szkole. a mojej @ nie widac, brzuch mi sie zrobil jakis taki twardy i napiety, jeszcze takiego nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam wlasnie wynik progesteronu.... pisze tu,ze w fazie lutealnej powinien wynosic 1,7-27. ja mam w 24dc 22,31 wydaje sie ,ze jest ok. kurde ciekawi mnie czy zaciazylam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :) Nie pisałam bo mnie nie było... Weronika a gdzie ty uciekasz? Masz tutaj zostać razem z nami :) Bezik ja bym ziółek nie mieszała albo jedne albo drugie... U mnie bez zmian...dopiero 20 dc więc czekam ehhh.... Oluś jak mierzysz temperaturę to polecam stronę www.ovufriend.pl poleconą przez jedną naszą dziewczynę.Dla mnie rewelacja :) Mam 3 miesiace gratis.Naprawdę superowa stronka :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś ja chodzę na NFZ do przychodni , , ale na to badanie lekarz mnie zaprosił do szpitala , bo miał własnie dyżur w środe, usg ma w gabinecie, ale ma jakie ma, a w szpitalu robił mi na dobrym sprzęcie , zreszta było naprawde dobrze wszystko widać bez porównania z tym w gabinecie co ma , i ja nic nie zapłaciłam za to badanie, to zależy od lekarza , inny zrobi ci a inny cie skieruje prywatnie, ( prywatnie wyczytałam ze kosztuje ok.200 zł),ja mam szczecie ze trafiłam na takiego lekarza który jako na NFZ poświęcił mi ok 40min. na to badanie i oprócz tego wszystko dokładnie opisywał i tłumaczył co wdanym momęcie bada itd. ja miłam robione usg , przez powłoki brzuszne, ale i tez przez pochwe, poniewaz moja dzidzia była bardzo ruchliwa i chwilami nie dał rady jej zbadać, więc próbował tez przez usg dopochowe, ale przeważnie jest robione przez powłokę brzuszną, na koniec wystawił mi papier i załączył zdjęcia i kazał je nosić ze sobą ze takie badanie zostało przeprowadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............4...............23..........27.04.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. .?........Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11.12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?.........?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka tak mi przykro:( Nie opuszczaj Nas Nie wiem co napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka,boze,przykro mi. dlaczego normalnym ludziom ,kobietom tak ciezko zajsc w ciaze albo utrzymac ją-NIE ROZUMIEM!!! a taka patologia mnoży sie jak cholera.... nie obczajam..... a potem wyrzcaja albo zabijaja swoje dzieci...TO NIE SPRAWIEDLIWE czlowiek ,musi kombinowac,leczyc sie ,przyjmowac jakies leki zeby sie udalo-a dla nich jedynym lekiem jest picie alkoholu i bzykanie sie z kim popadnie..... MASAKRA. wdodatku nie dbaja o te dzieci,same sie wychowuja-widze co sie dzieje ...az zal patrzeec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulna dzięki za odpowiedź :) a inne dziewczyny też miałyście takie usg przezierności karkowej?? płaciłyście więcej jak chodziłayscie prywatnie czy tylko za normalną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane jesteście :-) malpka, kszewuszka :-* Ewus ja miałam też robione te usg na przeziernosc karku a chodze do gina prywatnie i płaciłam tyle co zawsze za wizytę i usg w tym ale badania mi nie doliczal dodatkowo nawet nie mówił ze będę miała tylko jak mi robil usg to dopiero mówił ze mi takie badanie robi więc zero stresu a później wszystko do karty wpisał mi wyszło NT 1,3 powiedział ze bardzo niskie i ze wszystko jest w jak najlepszym porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko tak bardzo mi przykro :-( przytylam mocno :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko , jest mi bardzo przykro :( nie poddawaj się, musisz być silna, nie opuszczaj nas, musisz sama sobie z tym poradzić wewnątrz, w serduszku a później wróć do nas będziemy czekać... Ściskam Cię z całego serca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszynko to straszne, współczuje. Ja też się boje ze strace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 🖐️ nawet mi sie niechce pisac co u mnie po przeczytaniu testu od kruszynki kochana kazda z nas to przezywa inaczej tulam cie mocno ❤️mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie i jednak do nas wrócisz bede czekac na ciebie ja tez po poronieniu myslalam zeby odejsc bo strasznie ciezko mi z tym bylo ale jednak dziewczyny sa kochane i potrafia podniesc na duchu mi nawet leoiej bylo ja zaczelam z powrotem tu pisac wiec licze na to ze i ty po jakims czasie do nas zajzysz buziaki 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poroniłam w grudniu :-( i wiem kochana co czujesz... Nie jest łatwo ja tez się cieszyłam a później to bardzo przeżyłam a już po dwóch miesiącach znów zaszlam wiec wierzę ze nie długo znów będziesz szczęśliwa tylko musisz być silna, nie poddawaj się kochana :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×