Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no niestety :( poroniłam 3dni po pogrzebie babci :( moze dlatego, że byłam przy niej i ogladałam ja zmarłą? bo kobieta w ciazy nie powinna ogladac a ja ogladalam juz roznych wytlumaczen tego szukam i nie moge znalezc odpowiedniego powodu tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ten stres związany z pogrzebem:( chyba racja jest w tym powiedzeniu widocznie tak miało być:( Ja dzisiaj ide i tez sie boje że dowiem sie że byłam i poroniłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo chciałam miec to dziecko :( może przez ten stres właśnie :( ale ostrzegali mnie to ich nie słuchałam :( chciałam być przy niej w tych ostatnich chwilach chciałam się pożegnać z nią :( i niestety straciłam dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ty okresu nie masz bo w ciąży jestes napewno:):)tak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ola na jakiej stronie sie logujesz naj linak :) ja pd trzech dni mecze swojego :p plecy przestaly bolec to wzielam sie za mojego i wczoraj kul mnie jajnik i troszke dzisiaj wiec nie wiem czy przez te plecy nie zapozno sie wzielam do roboty :/ martus trzymaj sie przykro mi pogrzeby to nie jest jedno z najmilszych wydarzen niestety :( no tetuj kochana bo masz niezle zachcianki trzymam kciuki :) krzewuszka masz racje jedni odchodza inni przychodza taka kolej zeczy ja sie urodzilam w trzecia rocznice smierci mojej babci i wszyscy mi mowia ze bardzo jestem do niej podobna jak by sie ona na nowo urodzila cos w tym jest heheh :) nati przykro mi trzymaj sie tula mocno ❤️ misia trzymaj sie bedzie dobrze daj znac co i jak po wizycie a na ktora masz ? maya gratuluje synusia gabryś ładnie to bedziesz miala parke , a jak corcia zareagowala cieszy sie ze bedzie miala braciszka? biegusia pewnie aby bylo zdrowe a ty jak czujesz ze co bedzie? juz niedlugo i ty bedziesz wiedziec jak dzidzia sie odsloni :) kiedy nastepna wizyta? kania no troche to zabrzmialo jak bys miala za zle ze rozmawiamy tez na inne tematy a nie tylko starnia:/ ale moze mie sie wydawalo :P z reszta nie ma sensu drazyc tego tematu , sorry ze cie urazilam !!! kruszynka 👄 ❤️ beziki gdzie jestes ? pozdrowionka dla reszty dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój małpiszzonie:)....wszyscy mi mówią ze bedzie dziewczynka a ja tak po cichutku sobie myslę ze bedzie chyba drugi synus:) ...a jesli chodzi o usg kiedy bym sie ewntualnie dowiedziała cóz to noszę pod sercem to myślę ze dopiero na polówkowym ..a to jeszcze ho ho ho ...wg moich obliczeń to tak mniej więcej na początku lipca...ale zleci jak wszytsko...buziole kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia dobrze ze jednak idziesz przynajmnie bedziesz spokojniejsza jak porozmawiasz z lekarzem i bedziesz miala konkretne informacje bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie urazilas nie martw sie. Lepiej juz do tego nie wracajmy. My wszystkie pragnace dziecka mamy taki "defekt" ze jesli juz zajdziemy w ciaze i poronimy na poczatku to jest to dla nas cios. A tak naprawde co szósta ciąża konczy sie wczesnym poronieniem. I te dziewczyny ktore nie wyliczaja jak my dokladnie dni plodnych i nieplodnych czesto nawet tego nie zauwazaja. Mysle ze trzeba myslec bardziej pozytywnie, zawsze starac sie doszukiwac czegos dobrego a nie wylapywac tylko zle rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak sie sprawdza slowa innych tak jak u may to i ty bedziesz mial parke :) a jak twoj synus cieszy sie z rodzenstwa ? no zleci szybciutko ja to ma ciagle w glowie jak pisalyscie ze sa II kreseczki a jak ktoras z was napisze faktyczny tydzien to nie moge w to uwierzyc czas leci eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie malpaka czas tak leci ...niedawno razem sie starałyśmy...dlatego tez często do Was (Nas) zaglądam bo caly czas mam Was kochane w serduchu...i co wejdę na kafe to licze ze zaraz kolejna napisze o dwóch kreseczkach...tak mocno trzymam za was kciuki...napewno sie uda....moj synus ...cieszy sie to mało powiedziane kochana...szaleje z radości naprawdę...także nie wychowałam egoisty jedynaka:) hahaha.....kochane więcej luzu wam zycze w staraniu sie...działajcie, dzialajcie i zaciązajcie...bociany latają...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj małpko ja też mam słabość do tego forum :) i do Was kochane :* a u mnie już 14 tydz. się zaczął i drugi trymestr :) ale ten czas leci a waga dalej na minusie :D ciekawa jestem jak długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia no to super ze twoj syn sie cieszy ciekawe czy tak bedzie szalal jak sie male urodzi :P oj mam nadzeje ze nas wiecej za fasolkuje ale ciezko nam to idzie jak widziesz :/buziaki kochana zagladaj do nas tak czesto jak tylko mozesz ale i pisz tez czesciej !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika ale w ciazy chodzi zeby dzidzie urodzic a nie zeby waga rosla troche moze zeby dzidzius zdrowy byl :) ale pewnie juz niedlugo ci podskoczy do gory i bedziesz szalec na zakupkach za ciazowymi ubraniam ach te ciazowe brzuszki sa slodkie i ubrania dla kobiet w ciazy tez sa fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak małpko ja wiem :) i jestem bardzo szczęśliwa, że tak jest :) że mogę chodzić w tych samych ciuszkach, w spodnie się dopinam bez problemu :P tylko też się nasłuchałam jak to niektóre tyją po 20, 30 kg i byłam przerażona a póki co jest super :) mój gin się cieszy, że waga maleje a nie rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka26
MYSZA 29 a ile ty juz nie masz miesiaczki?ile ci sie spoznia?jak tescik?robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889-hehe:)chciałabym aby było tak jak piszesz :) Na razie to spróbuję dziś zrobić test i jak na razie nadal czekam na @ (właściwie to nie czekam:)mogłaby nie przyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka26-statni okres miałam 27 marca i do dziś nic.Przez cały kwiecień nie dostałam. Ja mam nieregularne @,więc trudno mi powiedzieć ile mi się spóznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka26
Mysza a robilas juz jakis tescik??jak zrobisz dzis to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............4...............23..........27.04.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka26-robiłam jakiś czas temu ale wyszedł negatywny (????) dziś spróbuję zrobić następny.dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mam do dzisiaj jeszcze krwawienie i nie wiem co jest wiecie jak moze dlugo byc krwawienie po poronieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka26
aha to czekamy na wyniki tesciku..to tak jak ja,ja tez robilam i negatywnty..ale znow zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×