Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

imiona hmm ja juz kiedys pisałam ale teraz bedzie dla malej Zosia a dla malego Maksymilian i tak juz zostaje...tez juz bym chciała znac płec tak jak ty mayu...ale to jeszcze trochę czasu przede mna...fajnie ze tobie sie udalo z tym synusiem...buziaczki witam nowe staraczki, dziewczyny działajcie nie patrzcie na testy i dni ...poprostu przytulajcie sie ze swoimi polówkami... na pewno sie Wam uda...napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Ja już spać nie mogę, od 7 się przemęczyłam żeby tak wcześnie nie wstawać więc jeszcze troszkę sobie poleżę :) Chyba ładna pogoda dziś będzie bo słoneczko mi przez rolety przebija to może na jakiś dotleniający spacerek się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 czesc kobietki..u nas pienka pogoda az sie chce zyc;) u mnie nadal brak@..dzis popoludniu bede testowac.. tylko wstalam i odrazu czytam forum..wciagacie mnie tu boraz bardziej;) mam teraz duuzo na glowie wiec troche relaksu sie przyda..(mama w szpitalu)dziennie jezdze do szpitala..z obiadkami bo tam nie karmia dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny, ja też się wciągnełam z pogaduszki z Wami. u nas tez piękna pogoda, ja mam troche wolnego dzis. u mnie tak samo brak @ i bol jajnika juz powoli przechodzi. moze to rzeczywiscie byla pozna owulka-ale zeby az tak bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie laski:) witam rowniez nowe laski:) u mnie 29dc tempka 37.0....zobaczymy czy dostane jutro@;/ wiecie o czym dzisiaj pomyslałam....ostatnio jak dostała @ strasznie mnie nad ranem zalało...masakra..wstałam ,ledwo co doszlam do łazienki,krew ciekła mi po nogach...nigdy tak nie mialam,zawsze zaczynało sie od plamien i powoli sie rozkrecala@.tak sie zastanawiam ,czy to nie bylo...wiecie co. dzisiaj jak powiedzialm o tym mezowi,to powiedzial mi ,ze nie chcial mi wtedy o tym powiedziec ale pomyslał w ten sam sposob o czym pomyslałam ja dzisiaj.. cholera...hmmm....moze to bylo samoistne poronienie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola w takim razie trzymam mocno &&& za dwie kreseczki i przesyłam ciążowe fluidki może coś pomogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane co ja tu czytam patra, sanaola...trzymam kciuki malpka te bociany to chyba dobry znak ...ja tez przesyłam fluidki ciążowe... dorotq no co ty z robiłas test ostatnio przed @ ??? a czy ktos wie jak wygląda samoistne poronienie?? moze tak jak poprostu zwykla @ a nie jak wodospad...moze stres oczekiwanie swoje tez robi...ja pamietam kochana moja ostatnią@ mialam z takim bólem ze nigdy tak sie nie czułam...ale wczesniej robiłam test ciązowy wyszedł negatywny i tez myslalam ze moze poronilam samoistnie...owszem byłam chora przed i nadeszła normalnie jak zawsze ale byla bardzo obfita...mówie Ci ze człowiek wmawia sobie pewne rzeczy ....a to poprostu mógł tak zareagowac nasz organizm...zobacz co ze soba robimy zeby zajsc w ciąze jakie ceremonie wokól tego...tylko tym sie żyje...więc kochana nasza psyche jak i organizm tez to odczuwa...nie martw sie...trzymam kciuki zeby nie przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka,moze i masz racje.....nie wiem ,poprostu tak mi przyszlo do glowy... samoistne poronienie-mialam ,na mysli,ze moze zarodek sie nie utrzymal... jakos w tym m-cu po owulacji nie mysle tak bardzo o ciazy i sie nie nakrecam jak w tamtym cyklu,w tamtym to poprostu swirowalam,:) teraz bylam zabiegana ,pewnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Witam nowe staraczki:) A Ja już po @ w sumie to koniec było w poniedziałek ale wczoraj jeszcze troche poleciało;) mało obfita... małpka mi nad głowa przeleciał Tobie koło domu to musi być jakiś znak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq Ja tak myslałam jak dostałam @ a miałam bardzo mało obfitą i zawsze tak mam a testy pokazywały blade kreski a gin powiedziała że pęcherzyka ciążowego nie widzi i badała mnie z @. dorotq będzie dobrze.Ja tym razem miałam strasznie boląca w pierwszy dzień zawsze mam tak ale ta była nadzwyczaj boloąca:( Uda Nam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Dorotq to trzymam mocno kciuki!!! Ale Wa zazdroszczę!! ładnej pogody:) u mnie pochmurno:(. Fajnie ,że czekacie na testowanie ja nawet o tym nie myślę:( czekam na następny cykl. Ale ględzę przepraszam ale jakiegoś doła mam:( Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dobre przeczucia dziewczyny i czuje ze posypia się pozytywne tesciki za co cały czas trzymam kciuki i nie puszczam :*** A ja sniadanko od ogórków znów zaczęłam :D normalnie nie moge sie od nich odpedzic mysle ze jak zjem wszystkie to juz mnie nie beda kusily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika też bym zjadła ale mam alergie na nie.. Smacznego:)Chłopiec na bank:)Kacperek albo beniamin:) ulęgałka nie skreślaj tego cyklu bo dostaniesz po d...:D nadzieja musi być!! Ja postaram sie nie robić testu przed @ dopiero jak mi sie tydzień spózni....bo po co sie nakręcać widocznie mi wyjdzie tak jak z moim synkiem 2 tygodnie po p@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu ale ja to czuję:( niestety. No ale zobaczymy. Misiu a Ty już się zabierasz do roboty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka a który ty masz dzień cyklu?? Ja teraz do gin mam przyjść 28 maja żeby potwierdzić czy jest wszystko dobrze...i powie czy owulka była:) moja koleżanka zrobiłą test i wyszła jej blada kreska w dniu @ a na drugi dzień dostała @ i poszła do gin i powiedział jej że ciąża pozamaciczna poszła do drugiego prywatnie i sie okazało że ciąża prawidłowo sie rozwija i jest wszytko dobrze a ona normalnie dostała@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka zabieramy sie dzisiaj do roboty;) Ja cie rozumiem że masz doła ja też mam a tym bardziej że miałam nadzieje bo druga mi wychodziła:( ale uda nam sie ostatnio same brzuchatki na ulicy mnie prześladuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko głowa do góry będzie dobrze :) :* misia jestem ciekawa jakbyś zrobiła teraz test co by wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ....mam nadzieje ,ze nie przyjdzie@;/ Nika....najesz sie za wsze czasy tymi ogorkami...niezle...:) ja pamietam ,ze zadnych zachcianek nie mialam,ani zadnych objawów..jedynie to ok 6 mc jadlam codziennie snikersy i nutelle...no i poszlo w biorda;) u mnie tez pochmurno,a mialo byc 25 st.,sprawdzalam pogode wczoraj wiec zrobilam wieczorem pranie i powiesilam na balkonie, a tu zimno... ulegalka,ty tez z lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszamałam już wszystkie :D do tego wypiłam troszkę tej wody kwaśnej aż mi buzie skręcało :P dziewczyny a u mnie 28 st. i słoneczko pięknie świeci super pogoda :) tylko ciekawe jak długo bo najgorsze są te spadki temperatury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka-faktycznie blisko;) Nika-bedzie chlopczyk:) ja jak bylam w ciazy to wszyscy mi mowili,ze urodze syna-nie wiem czemu, i tak uwierzylam ,ze jak "wyjeli" mi dziecko i powiedzieli ,ze to corcia to strasznie sie zdziwiliam a mąż jak wziął ja na rece to byl w szoku:) hahahah..a mial byc michalek;) nam bylo wszystko jedno co bedzie ale jakos tak sie nastawilismy na chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq tzn ,że na usg był cały czas chłopczyk? Ja pamiętam ,że jak byłam w ciąży z synkiem to nie mogłam się na mięso patrzeć, śmierdziało mi a tak po za ty normalnie jadłam:) Właśnie zrobiłam test i kreska jest ciemniejsza od kontrolnej, jż nie wiem co to znaczy . Tamte dwa testy wyszły mi z kreską takiego samego koloru co kontrolna a na informacji jest napisane ,że jak taki sam kolor to już pozytywny, co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja tam mięso wcinam :) ale tylko kurczak mi smakuje smażony i duszony z sosikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no a ja dostalam okresu :( tzn narazie mam brunatne plamienia, ale jajniki tak mnie bola ze az mi sie wymiotowac chce :( a myslalam ze moze jednak pomimo negatywnych destow sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ciemniejsz lub takiego samego koloru to znaczy że jest pozytywny:)może inne dziewczyny pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×