Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Mysza dawaj znać jak zrobisz teścik :) trzymam &&& za dwie kreseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
u mnie nadal cisza z okresem, mialam dzis zrobic znow test ale jakos mowie kurde nie no nie, skoro dwa nie wyszly to napewo nic nie ma... kwiecien minal brak okresu.. teraz bede miec komunie chrzesnicy mojego TZ i chce ladnie wygladac i wogole wiec nie zdziwie sie jak wtedy sie @ pokaze xD no ale doszlam do wnisku ze niedlugo mam urodziny i zrobie sobie ten test i moze bedzie duper prezent urodzinowy kto wie kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam niedlugo urodzinki i tez moze bede miala fajny prezen jeden z najlepszych ujrzec dwie kreseczki w urodziny oooo marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam sentyment do was i jakoś przyciągacie jak magnes, ogromnie wam życze zeby cie wszystkie ujrzały te dwie kreseczki , mysza trzymam kciuki, daj znac koniecznie jaki wynik testu dagsama87 małpka ,marta2387 za ciebie tez trzymam kciuki i za inne staraczki też oczywiście nika tylko ci pozazdrościc figurki mi waga sie zepsuła , byc moze ze podemną ha, ha, ha, ale ja czuje ze tyje i w ciuchy juz nie moge sie zmieścić, no i zakpiłam już musiałam zakupić kilka rzeczy mam za 2 tyg komunie chrześnicy i wczoraj zmierzyłam sukienke narazie jest ok ,ale boje sie ze nie zmieszcze sie za 2 tyg w nią niewiem czy niebedę musiała sobie coś dokupić bo przecierz w jeansach nie pójde biegaczka a jak u ciebie z wagą?? nati a kiedy poroniłasi ile już krwawisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam się na tej stronie ovufriend.pl jest naprawdę super!!! Nati strasznie mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) nati mocno przytulam 🌼 znowu dziś zrobiłam test owulacyjny i krechy prawie takie same i full śluziku , już nic nie kumacja , więc uraczyłam swoje podniebienie wiśniową naleweczką i aktualnie mam wszystko w d....upie która strasznie mnie boli momentami , mam jakieś skurcze shit :P ach to życie ... ide chłopa zaciągnąć do wyra bo mam małą chrapke na niego, będe wieczorkiem moje kukułeczki , buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe beziku jesteś jedyna w swoim rodzaju:) odezwij się później jak oczywiście będziesz miała siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika u mnie już 14 tydzi 3 dzień ,juz bo szybko leci , i nie moge doczekać sie ruchów myślę ze za 2 tyg je poczujemy, tak mi sie wydaje bo ja mam wprawe 3 ciaza i wiem o co chodzi , a ty tez bo jestes szczupluśka a u ciebie tydz tez 14 chyba tak ? kiedy masz wizyte, i masz teraz znowu jakies badania robić?? ja wizyte mam 24 .05 i zero badań bezik do dzieła ulegała co to za strona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula Ciebie już nie dotyczy , :) pomaga wyznaczyć owulację, taki kalendarzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za miłe słowa i kciuki:) Zrobiłam test i wyszedł negatywny :( Gdybym była w ciąży byłby to ok.5 tydzień,test napewno nie pomyliłby się,więc pewnie na dniach dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ok !!ulegałko to wyznaczajcie te owulacje ,oby wam pomogło i szybko zachodzcie w te ciąże:) mysza do póki nie masz okresu miej nadzieje czasami testy nie pokazują od razu ciąży dziś już 7 maj a ty okresu nie masz ostatni okres miałąs 27 marca przez ostatnie miesiące długo ci sie spózniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna kochana u mnie z waga tez nieciekawie...tez sie zepsuła hehehe...wchodze juz tylko w jedne spodnie ale juz i tak uciskają...zamówiłam sobie rybaczki ciążowe...a za chwile tak sobie mysle za jakies 2 moze 3 tygodnie bede juz musiała chociaz jakies dziny ciążowe do pracy zeby jakos wyglądac....w kazdym bądz razie tyje...niby mało jej przybajmniej tak mi sie wydaje...chociaz mąz mi mówi ze non stop przeżuwam....hehehe...mam taki posmak gorzki w ustach i te mdłosci teraz na poranne sie przeniosły ech ...wytrzymam...alez ja sie pocieszam..cóż lekko nie jest kochane...oj nie...a jesli chodzi o ruchy no to ja tez juz czekam chociaz ja dopiero 12 tydzień wiec mysle ze jeszcze conajmniej 4 tygodnie poczekam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30-dzięki za słowa otuchy. Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji jak teraz-czyli brak @ przez miesiąc,no ale..byc może na takie przesunięcie @ wpłynął stres.Niedawno miałam trochę stresujących sytuacji,więc może dlatego mi się przesunęła. Wszędzie na testach jest napisane że już po 6 dniach mozna wykryc ciąże,a ja robie po ok.5 tyg.i nic:(więc pewnie nie tym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poroniłam 3 maja i do dzisiaj krwawie w sumie to tylko 4 dni ale wydaje mi sie ze to i tak dlugo jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegunia juz kupiłam spodnie ciazowe dzinsy ale przez długi wekend majowy pogoda było dośc gorąca idalej nie miałam w czym do lekarza pojechać dobrze ze jakies tuniki mam to sie w cos wcisnełam ja tez myslałam zeby sobie zamówić aladyny 3/4 mam długie i sa bardzo wygodne ja przed ciazami wage miałam 45 kg w 1 ciazy przytyłam 20 kg i oczywiscie zostało mi dużo nie zbiłam jej zaraz, po 5 latach gdy zaszłam w 2 ciaze z synkiem wystartowałam juz z waga 54 kg i przytyłam 10 kg i też pozostało mi teraz wystartowałam z 60kg tak mam zapisane w karcie ale to zapis od 10 tyg mam wagi , a dokładnie przed mogłam z kilo, dwa mniej , najwiecej to mój maz mówi ze mi piersi ważą, to piersi mam okropne bo przeciez nie dziecko waży taka maliznota więc do końca to tez bedzie sporo kilo , tylko wam zazdroscic figur dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza przykro mi ze tes negatywny...ale glowa do gory przyjdzie czas na ciebie..ja osttni @ mialam 12 kwietnia dzis jest 7 maj wiec tez dlugo sie spoznia,tez tak jeszcze nie mialam..test negatywny 2 tyg temu robilam...ale musze powtorzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza moze i tez stres , tu EWUŚ ona miała taką stuacje ze jej testy wychodziły negatywne , a była w ciazy , chyba po 9 dniach od spóznienia wyszedł dopiero test pozytywny, wiec kto wie moze akurat ,a ja jak robiłam test w 1 dniu spóznienia @ i test mi wyszedł niby negatywny bo myslałam ze jest fałszywy wynik , kreska po 5 min, mi nie wyszła dopiero mi sie pojawiła po kilku godzinach od zrobienia testu,a za 3 dni już pozytywny takze te testy są różne natii spokojnie dopiero 4 dni krwawisz , ja krwawiłam 3 dni i to było lekkie, skąpe krwawienie tydzień mozesz krwawić , nawet nieweim czy nie do 2 tyg, a masz te krwawienia obfite czy normalne???, ja mogłam po 2 dniu juz chodzic we wkładce , ale kazda z nas jest tez inna.Jeśli nie masz obfitego krwawienia i nie boli cie brzuch to jest ok macica musi sie oczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po poronieniu mialam krwawienie okolo 5 dni potem plamienie ale krwawienie dosc obfite mialam . dziewczyny wedlug tego wykresu owulke mialam okolo 2-6 a dzis jest juz po ale mojego molestowalm w weekend wiec moze cos z tego bedzie ;D wedlig moich obserwacji to by sie zgadzalo z tym wykresem :) a kolejna @ mam okolo 24 jak sobie policze to mi tez tak wychodzi 24, 25 maj w moje urodzinki :( albo dzien przed :(zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie ale fajny jest ten wykres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola23021986 koniecznie musisz powtórzyć a ile sie starasz juz o dzidziusia i masz regularne @ co ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka ty to za niedługo bedziesz w ciązy zobaczysz , szkoda ze nie miałam okazji z korzystania z tego wykresu, dobrze ze coś takie macie ze moze wam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii a miałaś zabieg łyżeczkowania , czy sama sie oczyszczałas?? jak widzisz małpka tez miała obfity , ja miałam łyzeczkowanie , a okres pierwszy po zabiegu dostałam dokładnie miesiąc po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka no u mnie 14 tydz. 1 dzień :) a czuję się super nic mi nie dokucza w ogóle nie mam na co narzekać bo na początku tylko mdłości trochę pomęczyły, i nie miałam apetytu prawie nic nie jadłam ale gin mi powiedział, że absolutnie mam się nie zmuszać, że w ogóle nie muszę jeść a jak będę potrzebowała to poczuję :) no i w sumie tyle czasem jestem zmęczona ale to też nie problem no i we wszystkie ubrania jeszcze bez problemu się mieszczę :) a Ty kochana masz bardzo dobrą wagę przecież... koleżanka mi wysłała dziś zdjęcia jest w 12 tyg. a ma już taki brzusio, że ja przy niej to płaska jestem a wydawało mi się, że coś widać :P biegusia mam nadzieję, że objawy szybko miną i w końcu poczujesz się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka ja czuję po kościach, że u Ciebie będą teraz dwie kreseczki jak malowane i mocno trzymam kciuki :*** za wszystkie staraczki i za każdą z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jestem spokojna:) gin powiedziała ze pęcherzyka ciążowego nie widzi wiec nie było poronienia.Mam przyjsć za 3 tygodnie i potwierdzi że jest wszystko dobrze.Gdybym dostała silnego bólu brzucha to mam jechć do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika brzusio bedziesz miec napewno najbardziej rozwala w 9 miesiącu , ciesz sie kobito ze narazie nie przytyłaś pózniej łatwiej do wagi swojej wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×