Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

w sumie to nic sie nie stalo, tak mnie zaczelo nosic na wieczor. moze dlatego ze mojego nie ma.... i chyba to jest to :) ciacho jem :) i zaraz zabieram sie za drugie i trzecie i kolejne aż zwymiotuję od nadmiaru słodkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
dziewczyny pomożecie? chciałąbym sie zacząc starac o dzieciatko a najlepiej o syna, czytam wasze fora i jest kilka sprzecznych tabel płci i nie wiem według ktorej zwiększyć swoje szanse na syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasami tak jest ze denerwuje sie tak bez powodu tez tak mam czasami widze ze tez lubisz slodycze :) ja uwielbiam moge caly czas jesc sie rodzina ze mnie smieje ze tyle slodyczy jem a po mnie wogole nie widac i ze mi za kilka lat wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
kania 86 byłabym ci bardzo wdzięczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze Ty juz w ciazy jestes. a ile masz lat?? kiedy obchodzisz urodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
czytam od kilku miesięcy różne fora i spotkałam się z kilkoma wykluczajacymi się tabelami płdosność. urodziłam się 29 marca 1984 roku czyli mam 28 lati jedna z tabel np taka http://www.pregnancyandbaby.com/pregnancy/art icles/936877/chinese-conception-gender-chart podaje ze chłopca powinnam spłodzić od lipca do pazdziernika a na innym forum znalazłam np taki http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka .html i ten pokazuje z etylko w sierpniu. ponadto jeszce na innym forum przeczytałam ze jeśli jest rok przestępny to jesli w tabeli wychodzi chłopiec to bedzie na odwrót czyli dziewczynka. chyba oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
mój mąż już chyba dłużj ze mną nie wytrzyma jak dalej go bedę zwodizć z tą płcią dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tabelki sa takie same z chinskim, wg niej lipiec sierpien wrzesien i pazdziernik da Ci chlopca i styczen jeszcze i marzec :) to sie wiekszosci sprawdza ale najliperw trzeba byc w ciazy :) juz mnie ciacho pierwsze zamulilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
własnie wczoraj skończył sie mi okres i teoretycznie z akilka dni bede miec dni płodne- i kiedy w koncu zdecydowałam sie zeby zacząc próbowac syna wg tej tabeli http://www.pregnancyandbaby.com/pregnancy/articles/936877/chinese-conception-gender-chart to znowu natknęam sie na inną i zaczynam wątpić http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
oby tak było- zaczynam sie chyba wkręcac w temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
nie wszystkie tabelki są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a tobie sie sprawdziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilku znajomym sie sprawdzilo, ja jeszcze nie mam dzieci ale juz niedługo :) moje dni sa policzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko, świetna beta! Wzrosła 100%, czyli jest wszystko w najlepszym porządku. Super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
heheh oby sie udało, a będziesz próbowac planowac płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
dobre podejście... ja zaczynam sie wciągać w temat choć wątpie zebym załapała za 1 podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi teraz oprocz sieprnia do konca roku same dziewczynki wychodza i to by sie zgadzalo bo z obraczki jak wrozylam to mam urodzic corke w wieku 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
to faktycznie twoje dni są policzone- to mi z obrączki wychodzą bizniaki (chyba) hehhe to by było dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wychodza blizniaki?? ja tego nie wiem wlasnie jak sie patrzy ze sa blizniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
mi najpierw kręci sie kółeczko jak na dziewczynke i nagle płynnie przechodzi do ruchów w poziomie więc wychodziło by ze dziewczynka i chłopiec - w mojej rodzinie są bliznięta co zwiększa szanse podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny eeeeee......., o czym wy mówicie? Jakie obrączki? jakie kółka? Nic nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie hehe tez tak chce ale mi wychodzi dziewczynka pozniej chlopiec i znowu dziewczynka, niestety nie trojaczki a po kolei w odstepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka chodzi o plec dziecka i ile bedziesz miec dzieci, taka wrozba z obraczki i nitki :) babcie nasze kiedys tak sobie wrozyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
z jednej strony fajnie ale czy ty sobie wyobrazasz 2 krzyczące dzieciaki- matko kochana ja mam 28 lat juz nie te siły na 2 takie same dzieciaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ sebza kope lat jak dobrze ze sie do nas odedzwalas mam adzieje ze juz zoestaniesz :D to nieciekawa historie przeszlas dobrzez e juz jest lepiej tulam kochana :) kania monika mi z waszy kalenadzy wychodzi ze w tym roku to luty ,maj,i od sierpnia do grudnia to by mi dziewczynka wyszla a tylko w styczniu w marcu w kwietniu w czerwcu i lipcu chlopak czyli moja ostatnia szansa w tym miesiacu na chlopaka bo tak do konca roku bym miala dziewuszke :D ciekawe czy to sie sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×