Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ewuś gratuluje synka :) czekamy na kolejne szczesliwe wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wość Bezikmalinowy______7________29_______12.06_________dolnosląskie Ulęgałka___________9________29________?____________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04__________wielkopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opolska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________śląsk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Ł ódź BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna__________3________28______02.11.12__?_______małopolska Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian|_Polska Emachine______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387_____?________25________??_____??______Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych testów nie robię. A temperaturę mierzę już od jakiegoś czasu, zapisuję skrupulatnie i prowadzę wszelkie obserwacje w celu lepszego poznania swojego organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś gratulacje synka:):) Kszewuszka trzymam kciuki,żeby @ nie przylazła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Oluś jak się czujesz Mamusiu?:)Dodaj swój ciążowy wykres na ovu:) I co tam u reszty dziewczynek?:) U mnie dziś 30 dc...piersi bolą już 11 dni.Zobaczymy co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:)sorki,ze sie nie udzielam..brak czasu-niestety:(... MAŁPECZKO,dzieki za wpisanie do tabelki:)życzę miłego urlopu i owocnego! oczywiscie!:) jeszcze raz gratulacje dla szczęsliwych mamuś-same synusie narazie:)ciekawe która 1-wsza córeczkę bedzie miała:) dla reszty Was kochane (stare;)i nowe=POWODZENIA W STARANKACH!będe trzymac kciuki za kazdą z osobna:) u mnie nic ciekawego..OPUSZCZAM WAS na jakis czas,w tym cyklu dajemy spokój=bez schiz..imprezki się szykują,wyjazdy....ale jak tylko bede miała mozliwość poczytam WAS:)I,zawsze myslę o WAS:) Do nastepnego napisania,ściskam was kobitki.trzymajcie się dzielnie!:) BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko oby sie udalo :) przyjmujesz jakies leki na prolaktyne? Ja stwierdzilam wlasnie ze za czesto mam zły, pesymistyczny humor... ale moze to przez pogode ktora ostatnio byla do bani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_a88 takie długie cykle są pewnie związane z hiperprolaktynemią. mooj ginekolog przepisal mi na to parlodel. zrob sobie jak mozesz test z metoklopramidem w labolatorium prywatnie i bedziesz wiedziala czy masz hiperprolaktynemie czynnosciowa czyli zwiazana ze stresem-to moze utrudniac zajscie ale nie musi. mnie boli brzuch jak na @ i piersi mam takie napiete i czasem kłuja chyba niedlugo zatestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam nowe dziewczyny u nas strasznie upalnie dzisiaj ,caly dzien przesiedzialam z corcia nad woda:) tzrymam kciuki za wszystkie staraczki:) u nie 23dc, jeszcze jakies 7 dni do @ wczoraj widzialam na usg zidziusia kolezanki-jest w 5 m-cu-ojejku jaki fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zatestowalam. jest bardzo blada slaba ledwo widoczna druga kreseczka. jestem przerazona. ale radosna matko chyba do mamy pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka90
Hej dziewczyny,czy można się dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka90
Też jestem bierną staraczką od roku...jak narazie bez rezultatów;(ale nie poddajemy się...strasznie tu u Was "głośno" i troszkę nie nadążam więc pomału pomału będę kontrolować co się dzieje.Oczywiście najpierw gratuluję wszystkim którym udało się zaciążyć;))zazdroszczę...my mamy o tyle trudniejszą sytuację ze mąż przyjeżdza tylko na weekendy,wiec narazie czarno to widzę;(czy myslicie ze nam się uda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka90
sorki dziewczyny tam miało być "wierną staraczką...";))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Petra trzymam kciuki! Powtorz test jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko jade do francji juz pisalam gdzies o tym :D petra moje ciche garylacje !!!!:D ulka witamy 🖐️ nowe dziewczynki dopiszcie sie do tabelki jest na poprzedniej stronie i zrobcie sie na czarno pod pomaronczowym nickiem moze sie pod was ktos podszyc ! a ja zabiegana jutro tez mnie czeka dzien pelen wrazen jeszcze do tego wyskoczyla mi jedna sprawa ktora musze zalatwic przed wyjazdem mam nadzieje ze jutro mi sie uda bo to ostatni dzien a pozniej tylko dwa tygodnie relaksu :D chyba dostane @ wczesniej bo mnie juz piersi zaczynaj pobolewac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka90
Też mamy nadzieję...fajnie że można tu "pogadać" z kimś kto wie o co chodzi;) będę śledzić co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka90
a jak zmienić ten kolor pseudonimu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Małpko zrobie sie na czarno jak tylko dorwe kompa bo piszę z telefonu i mi niewygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulka wchodzisz w opcje odpowiedz a pozniej na gorze pod tematem masz moje konto wchodzisz i sie logujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra ale czad!! No i trzcia mamuśka do kompletu :) Witam nową koleżankę :) U nas burza na dobre...leje i wali piorunami... ale ja lubię burzę :P Dziewczynki za chwilę wyjeżdżam do Rycerki... taki spontaniczny wyjazd....jedziemy syna odwiedzic :) wróce w piatek albo sobotę.Torba spakowana i cholerne podpaski też... Ewelinko udanego wyjazdu :) Pozdrawiam i melduje się zaraz po powrocie! Buziaczki Kochane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest!!!nareszcie,dzięki wielkie małpka;)jak mozesz w wpisz mnie do tabelki;)Ulka90-->11-->22-->02.07.(nada lnie ma ale test ujemny;()-->małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wość Bezikmalinowy______7________29_______12.06_________dolnosląskie Ulęgałka___________9________29________?____________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04__________wielkopolska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielkopolska Małpka24__________3________24_______08.07___________ireland Maja8626__________8________26_______30.06___________śląsk dorotq_____________8________33_______12.07___________Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06___________Łódź Ulka90___________11_________22_______02.07___________małopolska BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna__________3________28______02.11.12__?_______małopolska Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387_____?________25________??_____??______Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!!! Patra gratulację!!! jak super!!! matko przypomnij mi jak to z Tobą było:) ,o widzę dziewczynki ,że teraz się posypie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×