Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ulęgałko pisz nam tutaj czy już robisz wyprawkę dla dzidziusia?:) Bo tak się rozpisałam o moich objawach,że teraz forum ucichło:Dhaha Brzuchatki Nasze Kochane macie już wybrane wózeczki,łóżeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990 ja juz mam upatrzone łóżeczko dla dziecka na allegro, a tu jeszcze brzuszka nie ma :( a już bym chciała, mam nadzieje ze te początki szybko zlecą :) ja pije sobie mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam upatrzonych parę rzeczy:)Przez te 2 lata starań,to się naoglądałam że ho ho:D Jakie to łóżeczko masz upatrzone?:)Ja bym chciała kołyskę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka przykro mi..ja juz nie pracuje 1.5 roku.a przepracowalam 8 lat w jednej:-( potem popracowalam w takiej jednej firmie dwa miesiace i nie wytrzymalam psychicznie- mobbing bolu porodowego faktycznie sie potem nie pamieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda nie ma serca, mój mąż teraz też szuka pracy pracuje sama więc świeta biedne ale po nowym roku wogóle nie widze nas :( mi powiedziała ze jestem za droga że moja wypłata i zus to za dużo ale ch***j tam że pracuje juz 4 lata :O mam stałą klientele a ona zatrudniła dziewczyne po szkole bez doświadczenia same skargi tylko są na umowe zlecenie za 500 zł i cały miesiąc pracuje po 6-8 h normalnie wyzysk.ale no cóż to jest kolezanki córka wiec znajomości sie liczą i myśli że moje klientki bedą tam przychodziły, jasne, dzisiaj jak 2 kobietom powiedziałam to mi sie telefony od innych nie urywały ona niewie co traci niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallinka ano wlasnie tak to jest.nie umieja docenic dobrego pracownika.ja w tej pracy co popracowalam dwa miesiace to tez bez umowy jako fakturzystka a bylam i magazynierem i sprzataczka sekretarka nosilam towar itp itd i..normalnie 5 w 1. oki nie narzekalabym moge i tak ale do tego sluchac przez 9 godzin ze nic nie umiemy i ze jestesmy idiotami bo tak mowila o wszystkich to juz za wiele. a sama nic nie robila siedziala tylko w swoim pokoju i latala po nk.i kopcila fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale zdycham przeokrótnie , brzuchol boli jak na okres i łeb pęka niesamowicie, to będzie 15 cykl staranek :( ale ten czas leci 30 na karku i dzidzi brak , czuje sie taka pusta od środka , bezbronna i smutna .... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik bedzie dobrze.:-) musi byc. kurcze a ja myslalam ze ty masz jakos 22 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik jak sie wali to sie wali wszystko:-\:-( e ehhhh....co za rok powalony niech sie nuz skonczy a co twojemu m jest ? na cos chlruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzodziejące zapalenie jelita grubego ma i teraz ma rzut i ma zespół gilberta :( znowu ma lekarstwa co obniżają parametry nasienia :( ide sie położyć , dobranoc kobitki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, kruszynka, ja tez pamiętam taką miałam fazę, że tylko bułkę z masłem jadłam :) Ale na szczęście przeszło dość szybko i stopniowo mogłam jeść coraz to więcej rzeczy. Trzymam kciuki, żebyś sobie w święta podjadła. Amazing nie am znaczenia jak ci się zabarwiła kreska na teście i którego dnia - będą ci liczyć tygodnie od ostatniej @. Potem usg będzie to weryfikować (określany wiek ciąży wielkością dzidzi). Więc jesteś w 7 tygodniu i tyle. O diecie pogadaj najlepiej z lekarzem, chociaż wiadomo - znajdziesz na ten temat pełno informacji w sieci czy w książkach. Generalnie trzeba odżywiać sie zdrowo :P Wartościowe jedzenie, lekkostrawne i bogate w składniki niezbędne pokarmowe. Trzeba też wystrzegać się kilku typów produktów, np. surowego mięsa i ryb, serów pleśniowych (z niepasteryzowanego mleka), dużych ryb (w stylu tuńczyk), podrobów. To że coś cię pobolewa w podbrzuszu - to nic złego. Niepokojące sa mocne skurcze połączone z krwawieniem albo samo krwawienie. Wtedy od razu na izbę przyjęć do szpitala trzeba jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka naszczescie tylko pobolewa czasem, pare razy moze na dzien ale chweilowo uciska i puszcza myślę, że wszystko się rozciąga. surowe mieso buu a ja tak lubie jeść tatar :) no to lekarz w takim razie juz powinien wykryć ciąże :) popijam sobie kubusia :) a może znacie jakiś sposób na ciemniejsza karnacje u dziecka? co najlepiej jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazig nie znam sposobu na ciemna karnacje .... ale jak bylam w ciazy to pilam ok 6 litrow sokow typu kubus:-P bo poprostu mialam taka ochote i odzywialam sie zdrowo no i moja mala jak sie urodzila to byla taka czysciutka i skore miala aksamitna ogolnie super wygladala ze az polozne i pielegniarki byly w szoku:-) fakt ze ja mialam dlonie pomaranczowe od tych sokow ale i dziecko mialo piekna skore.. tak lubilam pix te soki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq no to super :) no przynajmniej kubusie działają na ładną skóre u dziecka, lubię sobie zjeść czasem fast fooda ale nie wiem jak na to dziecko reaguje, nie ciągnie mnie do słodkiego to może to bedzie chlopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać :o nerwowa jestem :-( co to będzie dalej :-( oboje bez pracy bez dziecka:-( życie do dupy jest :-( I wszystko do dupy jesr :-( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelinka nie smuc sie :) będzie dobrze :) ja tez nie mam pracy, teraz takie czasy, ja jestem neistety mloda bez doswiadczenia to mam jeszcze ciezej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazing ja Ci jeszcze nie pogratulowałam! :) Dziewczynki ten rok przestępny to dla mnie tragedia!Niech się już wreszcie kończy! Beziku przytulam,zawsze pod górkę echhhh.... Kruszynko trzymam kciuki! Napisz jak będziesz po wizycie :) Macie kochane pozdrowienia od naszej Silki 👄 U mnie czasu mało,zabiegana jestem... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Umieram...od rana nie mogę wstać z łóżka,bo takie mam mdłości:/Pomóżcie:(Kiedy to przechodzi?Bo ja zamiast przytyć to będę chudła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!! Kruszynka te mdłości mogą trochę trwać ,nawet do 14 tc mogą i dłużej. Kruszynko ja mam ciuszki po synku tzn śpioszki ale zamierzam kupić nowe rzeczy do szpitala i zrobię to po Świętach. Wózek mam ,łóżeczko też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×