Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kruszynko a to jesczę u lekarza nie byłaś, widze 5 tydzień, a mój od ostatniej miesiączki byłby 7 tydzień i słaba kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam jeszcze jeden test i kreska również się pojawiła więc wykluczyłam pomyłkę no i zrobiłam betę:) i poszłam do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam umówiona na wczoraj,ale mój ginekolog przełożył wizytę na czwartek na 15,bo Jego pacjentka zaczęła rodzić:D Ja jak robiłam test,to byłam pewna że wyjdzie negatyw.Ulęgałka tak mnie namawiał,że w końcu zrobiłam w piątek gdzieś tak koło 21 jak ze szkoły wróciłam i od razu takie krechy wyskoczyły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałka ja zrobie kolejny test i wykluczę wtedy pomyłkę. i póżniej ginekolog, bety robić nie będę, ostatnio jak miałam robione badania hormonalne to pielęgniarki miały problem wbić mi się w żyłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka1990 ja tez robiłam tyle testów bo znajdywałam sobie objawy, a teraz chciałam zrobić z ciekawości bo okres sie spóżniał i nie wiedziałam czy mam zacząć znów brać luteinę. wiedziałam, że będzie negatyw mimo, że tego pragnęłam. A Kruszynka jestes rocznik 90 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazingcrazy między naszymi ostatnimi @ jest tylko 4 dni różnicy:)Ja jestem w 40 dc a owulację miałam w 16 dc:) Może Tobie się owulacja przesunęła i dlatego kreseczka jest jeszcze jaśniutka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia kiedy miałam owulację, ale kochalismy się dzień przed planowaną owulacją czyli 20 listopad, dzisiaj 44dc. a moze test sie pomylil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na narzeczonego :) a czym tak wogole się kobitki zajmujecie? ja postawiłam na rodzinę a nie na pracę, bo w dzisiejszych czasach ciężko o znalezienie pracy i jestem bezrobotna studentka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za ile będzie narzeczony?:) Jak przyjedzie to wklej zdjęcie testu i leć zrobić następny:)Na pewno jesteś w ciąży:) A ile lat ma Twój partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzinę :) jedziemy na zakupy świąteczne i kupimy także test :) narzeczony ma 28 lat :) termin ślubu mamy już ustalony bo zareczylismy się w maju, a ślubować bedziemy w lipcu 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam słychać Kochane?:)Ja ogarnęłam,ugotowałam obiad i teraz odpoczywam:) Tak się zastanawiam jak będzie wyglądała ta pierwsza wizyta u gina:)O co mam zapytać?:)Już nie mogę się doczekać:)Zważy mnie u siebie czy zrobić to w domu?Mam tyle pytań,że masakra:) Jak na razie biorę kwas foliowy,powinnam brać jeszcze jakieś witaminki?Może przyszłe mamusie się odezwą:) A jak tam staraczki idą Wam przytulanki?:)Piszcie co tam słychać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) jednak dziś sprubuje zrobić paszteciki a jak wyjdą to zrobie na wigilie i zawioze i ciastka pieguski zrobie :) kruszynko zwarz sie u siebie i niech lekarz cie zwarzy zobaczysz mniej więcej czy ok masz z wagą ale ci zazdroszcze ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, amazingcrazy - gratulacje :) kruszynko, nie bierz na własną rękę żadnych leków czy witamin. Tylko kwas foliowy - tak jak już robisz. Grunt to dbać o siebie i dobrze się odżywiać :) Na pierwszej wizycie nie spodziewaj się amerykańskich wzruszających scen... Lekarze podchodzą raczej ze spokojnym dystansem (tak z mojego doświadczenia wynika). Przeważnie zakładają kartę ciąży po potwierdzeniu badaniem usg, że jest fasolka na swoim miejscu :) Wtedy dopiero będą cię ważyć i mierzyć ciśnienie i całą resztę. Mam nadzieję, że lekarz masz usg w gabinecie i że nie będziesz musiała osobno umawiać się na badania. Super byłoby przed świętami mieć już pierwsze zdjęcie maluszka :) Ulęgałka, to pewnie hormony tak tobą szarpią, jeszcze w połączeniu z pogodą, krótkim dniem i przedświątecznym napięciem. Trzymam kciuki za poprawę nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos? :-) misia super maluszek :-):-) kruszynka sluwka dobrze pisze jeslu chodzi o pierwsza wizyte u lekarza. amazingcrazy gratuluje pozytywnego testu oczekujaca i jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktos? :-) misia super maluszek :-):-) kruszynka sluwka dobrze pisze jeslu chodzi o pierwsza wizyte u lekarza. amazingcrazy gratuluje pozytywnego testu oczekujaca i jak tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) co tak dzisiaj nas tu mało ?? ja miałam dzisiaj w pracy urwanie głowy :( dopiero wróciłam do domciu :( padam :( idę obiadek na jutro zrobić a wy śpicie już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michdellinka ja jestem.:-P oj to pozno skonczylas prace. ja wlasnie zmylam farbe z wlosow:-P malowalam kolorem plimienna iskra hehehe kolor jak skorka pomaranczy ale mi nie wyszedl taki bo mam srednio ciemne wlosy choc wievej juz na glowie siwych o_O eghhhhh starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak przeważnie kolory nie wychodzą tak jak na zdjęciu na opakowaniu jest ale napewno lepiej by wyszło jakbyś miała jaśniejsze włoski a teraz jaką fryzurke nosisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×