Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam kobietki :) dawno mnie tu nie było postanowiłam troszkę odpocząć od wmawiania sobie na siłę ciąży i myślenia tylko o niej, myślę, że to poskutkowało. dzis 43dc i test pokazał mi dwie kreseczki tylko niestety druga jest blada, muszę go powtórzyć, a jak tam u was? myślę, że czas i odpoczynek psychiczny jest najlepsza recepta na poczęcie dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! dopiero Was nadrobiłam:) Kruszynko!!1 cudowna wiadomość , tak przeczuwałam:) gratulacje! teraz dbaj o siebie! Nie przejmuj się pomarańczowymi i na pewno nie musisz się im tłumaczyć , to jakieś bidne stworzonka;) Misia śliczne malutkie maleństwo, super ,że wszystko w porządku:) Beziku, krzewuszko,dorotq ja wierzę i wiem to ,że Wy będziecie następne:) mocno trzymam kciuki!! Ja mam dzisiaj wizytę u lekarza, na 12 idę do kosmetyczki cała się wygolić zostawię tylko włosy na głowie;) Ostatnio mam strasznego doła, płacz codziennie nie wiem co to może być , może hormony. Mam ochotę zaszyć się gdzieś sama , wypłakać się i uspokoić... Kruszynko , ja sprawdzałam w chińskim horoskopie i w jednym mi się sprawdza a w drugim nie , nie wiem ile w tym prawdy ale mi się sprawdził test na płeć dziecka;) Amazing gratulację!!! może miałaś późno owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha cały czas myślę o Tobie , bądź dzielna! Najważniejsze ,że możesz mieć dzieci ale trzeba rozwikłać tą zagadkę dlaczego tak się dzieję ,że nie możesz utrzymać ciąży. Leczysz się na to paskudne choróbsko? buziaki dla Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że trochę się działo przez te 2 dni ;/ kruszynko nie denerwuj sie złość piękności szkodzi :) a Ty teraz nie możesz sie przejmować takimi oprychami ale teksty miałaś dobre :D ja sie zaczynam czuć już jak na @ :( pewnie w święta mnie zaleje:( misia piękna fotka:) idę jakieś śniadanie wciągnąć ;/ nie wiem co wogóle chce wszysktko jest blee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fizycznie dobrze, psychicznie chyba trochę wygasam, nic mi się nie chce, nawet nie cieszę się z powodu Świąt. Mama nadzieję ,że minie. Zresztą nie będę nudzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelinko może @ ni przyjdzie, ja też miałam bóle identyczne do miesiączkowych i co nie przyszła:) dzisiaj mój 202 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka a ze mną to było różnie miałam od roku nieregularne cykle, ciągle brak miesiączki, ginekolog dał tabletki na wywołanie i wysłał mnie na zbadanie hormonów, podejrzewał na usg zespół policystycznych jajników. Z hormonami było wszystko ok więc wykluczył ten zespół. Miałam tylko niedobór hormonu DHEA-SO4, niestety nie był on specjalistą od hormonów i wysłał mnie do endokrynologa. Poprosiłam takżę o leki na wywołanie @ jak by się nie pojawiła. Dał mi luteinę pod język. Powinnam ją brać 4 dni po 3 tabletki. Wzięłam jednego dnia po 2 tabletki a czułam, że zbliża się okres i nie chciałam się truć. I miesiąc temu miałam pierwszą miesiączke w terminie. Wyliczyłam sobie kiedy będę mieć owulacje i staraliśmy się dzień przed owulacją. Ostatnia @ miałam 5 listopada, dziś 44dc, wczoraj test pokazał mi słabą kreskę ale nie wiem czy to powinien być już powód do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing a czy to jest widoczna kresa możesz jakość zamieścić test. To może jak nie jesteś pewna to zrób betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzę test, czytałam, że też to zależy od czułości testu. Była czerwona kreska tylko blada. Test dałam narzeczonemu by godził się z myślą, chociaż on bardzo tego chciał. Wykonałam test firmy quixx, nie wiem czy on może być wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest czerwona kreseczka tylko słaba to jesteś kochana w ciąży:) widocznie Twoja owulacja była później:), najlepiej jakbyś poszła do lekarza jeszcze przed Świętami. A kiedy robiłaś ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka test robiłam wczoraj, ale nie był to poranny mocz. Planuje znaleść nowego ginekologa do poprowadzenia ciąży, najlepiej takiego co pracuję w szpitalu, jakoś poprzedniemu nie ufam, bo nic konkretnego mi nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mija już 12 dzień od kiedy powinnam dostać okres to wydaje mi się ze kreska powinna być widoczna. w tym miesiącu nie brałam luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co piszesz jest widoczna, ni musi być czarna, zrób jutro z porannego moczu i zobaczysz ,że będzie ciemniejsza. I leć do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak delikatnie jest widoczna :) bardzo chciałam dziecko :) ale teraz w dobie kryzysu będzię ciężko ale trzeba dać radę. ulęgałka ty też jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak delikatnie jest widoczna :) bardzo chciałam dziecko :) ale teraz w dobie kryzysu będzię ciężko ale trzeba dać radę. ulęgałka ty też jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałeczko no wreszcie się udało:* Amazingcrazy weź wklej zdjęcie testu to ocenimy:)Na pewno jest pozytywny:)Ja też robiłam test Quixx i okazał się szczęśliwy:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam testu przy sobie, dałam narzeczonemu :) na poczatku nic nie było, chwilę póżniej pokazała się czerwona kreska ale nie wyraźna. Zrobię jeszcze test innej firmy. Jeśli to ciąża wiele zmian przedemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie szybko mija czas:) amazing to zrób dzisiaj jeszcze jeden. Kruszynko a Ty do lekarza w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×