Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kruszynko przytyłam 8 kg a zaraz 8 miesiąc , na pewno nie przytyje tak jak w pierwszej ciąży bo wtedy przytyłam 20 kg. Ja zbytnio mdłości nie miałam muliło mnie ale nie az tak bardzo żeby narzekała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiadomo od czego to zależy:)Moja mama była dwa razy w ciąży raz +25,a drugim razem +10:)I sama nie wie jak to możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko ja bylam w ciazy z corka to nie mialam mdlosci.wogole nic mi nie dokuczalo.do konca 8 miesiaca chodzilam do pracy.to chyba zalezy od organizmu jesli chodzi o mdlosci. moja kumpela miala tak do ok 4 m-ca.rwalo z niej. ja jak kiedys befe w ciazy i urodzi sie syn to wymyslilam ze nazwe go kajtek.... ale to jak befe:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki nie mam żadnych dolegliwości :( zaczynam wariować, że to możę test się pomylił przez moje hormony :( narazie brak @, brak ochoty na słodkie, czasem boli podbrzuszę i tylko tylę będę starała się umówić na jutro na ginekologa, ale może być problem tak z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazing ja w ciązy nie miałam żadnych dolegliwości...żadnych bóli brzucha,wymiotów...kompletnie nic!!!!Gdyby nie test nie wiedziałabym że jestem w ciązy :) Przytyłam 11-12kg :) I syn zdrowy :) Było trochę komplikacji przy porodzie ale to już inna bajka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing powinnaś się cieszyć ,że nie masz mdłości ,nie każda dziewczyna musi je mieć, mnie trochę muliło. Umów się kochana ,chociażby dlatego ,żeby się dowiedzieć ,że jest wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie to każdy cie przyjmie nawet dzisiaj tak będziesz w Święta mogła się cieszyć a nie siedzieć i mysleć czy wszystko w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale po takim czasie starań boję się, że po prostu testy mogły się pomylić albo wielka chęć pragnienia dziecka potrafi także sfałszować wyniki tak czytałam w internecie. nie jestem z dużego miasta, ginekologów jest paru ale chcę mieć oczywiście najlepszego takiego któy jest też w szpitalu, a wiadomo jak to jest z umówieniem się na wizytę, z jednej strony się cieszę, że nie mam wymiotów bo miłe to to nie jest ale z drugiej gdy są to wiem, że dziecko jest zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj idź do pierwszego lepszego potwierdzić ciążę.A po świętach znajdziesz sobie takiego,który będzie Ci odpowiadał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytaj takich bzdur! jak sfałszować? amazing na pierwszą wizytę umów się do pierwszego lepszego żebyś wiedziała ,że wszystko w porządku a po świętach znajdziesz lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz głupot o tych testach Kochana:)Jesteś w ciąży:D Wymyślasz i się tylko zadręczasz.Dzwoń do lekarza i umów się na dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę dzwonić i umawiać się na jutro :) a ty kruszynko dzisiaj na która masz wizyte? ja jeszcze chyba dziś zrobię 3 test dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na 15:) Spróbuj się już na dziś umówić:)Napisz z jakiej jesteś miejscowości to zaraz ja Cię umówię do tego lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing obojętnie jaki aby potwierdził i nie rób testu, Kruszynko weź ją umów, nie musisz później wracać do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. Jerzy Celer specjalista seksuolog ginekolog-położnik wtorek, czwartek 17.00 - 18.00, inne terminy po uzgodnieniu KALISZ, ul. Łowicka 7, tel. 062 767 03 52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ek. Andrzej Jakubek specjalista ginekolog-położnik CERTYFIKAT POLSKIEGO TOWARZYSTWA GINEKOLOGICZNEGO I ULTRASONOGRAFICZNEGO AKREDYTACJA POLSKIEGO TOWARZYSTWA ULTRASONOGRAFICZNEGO W WARSZAWIE CYFROWY APARAT USG - OBRAZOWANIE 2D, 3D, 4D (FILMY) Przyjęcia codziennie 10.30-18.30, przerwa 12.30-14.30, środa 10.30-13.30 KALISZ, ul. Wał Staromiejski 10a tel. 062 757 41 13, 0601 785 550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. Wojciech Kuczyński specjalista ginekolog-położnik wtorek, czwartek 16.00 - 19.00 KALISZ, ul. Lipowa 18 - 22 Rejestracja telefoniczna od 14.00 tel. 062 766 15 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×