Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Joannaaaa
paula to świetą będziesz miała bardzo owocne i pracowite ;D mi owulacja przypada jakoś wcześniej przed świętami:P hehe a powiedzcie mi jakiej firmy używacie testy owulacyjne i jakie są dobre? bo ja kiedys używałam tylko raz i powiem że się zawiodłam bo wskazywało mi że mam owulacje cały czas druga kreska była mocna.. więc się zawiodłam ale w tym miesiącu chciałam spróbować i zaczerpnąć waszej opini?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki ;) Jestem, jestem caly czas czytam tylko nie mam nic nowego do napisania. Leze, ledwo sie ruszam, mam wszystkie dolegliwosci ciazowe na raz i juz odliczam dni kiedy to sie skonczy. Jeszcze maz wyjechal sluzbowo wiec mam malego na glowie, ciezko mi nawet podniesc go na ubikacje bo to 17kg a kregoslup mi peka, nie mowiac o spojeniu lonowym. Powolutku w domu na pietro wchodze, cos podobnego jak moja babcia jak do nas przyjedzie ;) Griszanka trzymam kciuki!!!! Oczywiscie za Was wszystkie caly czas!!! Mocno kibicuje i mam nadzieje ze niedlugo przeczytam tutaj jakies dobre wiesci ;) Tak bardzo bym chciala zebyscie dostaly ten piekny prezent na swieta! Nalezy Wam sie za tak ciezka walke, kochane trzymajcie sie cieplutko, bede zagladac kiedy mi czas pozwoli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jestem zla, bo przez ta pogode dojechalismy do kliniki z godzinnym opoznieniem i nie wiadomo, czy moj lekarz przeprowadzi IUI, czy moze inny. Sic..., nie podoba mi sie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Griszanka nie stresuj się, musisz być zrelaksowana :) Wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka przesylamy z Zosią pozytywne fluidy, hormony i cokolwiek co potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
griszanka bądz dobrej mysli wszystko pójdzie tak jak chcesz zobaczysz:*:) daj znać jak będziesz po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal czekam, widzialam sie z doktorem i kazal cierpliwie czekac i sie uspokoic, bo wszystko bedzie ok. Sam jego ton glosu i optymizm jest zarazliwy i dziala na mnie kojaco. O 12 bedzie zabieg ;) Aa juz z nerwow robilo mi sie niedobrze :p Dziekuje, ze jestescie ze mna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
griszanka będzię dobrze!! :D lekarz wie co robi i Tym razem Wasm pomoże i się uda zobaczysz!;D Prezent na Mikołaja musi być bo na to sobie zasłużyłaś!:* rozluźnij się i pomyśl o czym miłym.. ;D 3mamy mocno kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w domu. IUI jednak robil inny lekarz, ale smieja sie w klinice, ze poki co wszystkie pacjentiki, ktore dostal "z desantu" zaskakiwaly z pelnym sukcesem - wiec mam mu nie psuc statystyk. Zatem nie zamierzac ich psuc i mam zamiar zakonczyc to podejscie spektakularnym sukcesem. Nasienie ponoc dobre, dostalismy wydruk ktory nie wiele mowi - ilosc dobra,******iwosc slaba i komentarz, ze sie nadaje do IUI. Bardzo to oszczedne, no ale widac tyle powinno nam wystarczyc :p Dzisiaj zamierzam duzo odpoczywac. Troche mnie dolem brzuch pobolewa, ale to juz od kilku dni. Do tego mam morze sluzu i ciagle mi mokro. Jestem padnieta, wyjazdy do Wroclawia zawsze na mnie tak dzialaja, wiec mam nadzieje, ze uda mi sie troche zdrzemnac. Poza tym - pewnie jak wszedzie- pogoda pod psem, wiatr taki, ze glowy urywa. Nawet w domu jakos tak malo przyjemnie, slychac tylko, ze swiszczy, dmucha, lata wszysyko w okol, slychac jak wszystko co mozliwe sie przewraca i obija sie o siebie. Droga do kliniki do przyjemnych tez nie nalezala - 2,5 godz., gdzie normalnie jedziemy ok 40-60 min., slisko, wszedzie korki przez powalone drzewa - koszmar. Na szczescie wszystko sie udalo, jestem zadowolona, teraz pozostaje czekac, dbac o siebie, a od jutra duphaston - chcial mi dac od poniedzialku, ale wspomnialam, ze robimy na peknietych pecherzykach, wiec zmienil zdanie. Buziole moje kochane staraczki 😘 😘 😘 PS Trzymanie kciukow przez najblizsze 2 tyg. tez nie zaszkodzi, za co z gory Wam dziekuje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak witaj:) który to juz u ciebie miesiac? Joanna dziekuje za pamiec- u mnie nic ciekawego ,czekam na @ mam miec w 32dc a dzisiaj mam 26 wiec za 5 dni. Griszanka-no to czekamy:) trzymam kciuki mooooocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Griszanko a tak z ciekawości spytam, jakie miałaś endometrium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, endometrium we wtorek 3.12 bylo 10.5, z tego co doktor wyliczal to dzisiaj powinno miec min.13.5 :) W dniu IUI w mojej klinics nie robia USG, bo z tego co mowili, to lateks zostawia jakis odczyn, a to mogloby tylko zaszkodzic, nawet do zabiegu uzywaja zupelnie innych rekawiczek, no i podczas zabiegu zadnej chemii, nawet zelu do tych lyzek do rozwierania pochwy (pewnie dlatego niektore dziewczyny mowia ze IUI boli, choc ja nigdy nie mialam takiego odczucia ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanko trzymamy kciukasy przez całe 2 tyg!!! Musi się udać i koniec!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
griszanka musi się udać i jakieś mam takie odczucie że tym razem usłyszymy od Ciebie dobre wieści za 2tygodnie:D teraz to odpoczywaj dużo:):* a co do pogody to jest masakryczna... głowy chce urwać, zimno ,pada śnieg a dziś wieczorem u mnie była straszna burza. Wszyscy zdziwieni w grudniu burza??? a jednak ;D heh griszanko a ta klinika we wrocławiu jest dobra? tam masz swojego gin?:) a z kąd ty jesteś jeśli można wiedzieć?:) dorotq za Ciebie też 3mam kciuki może Wam się uda i @ nie nadejdzie:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, mieszkam pod Wroclawiem, mam ok.30 km do granic miasta. Lecze sie w MediConcept, nie jest to specjalistyczna klinika leczenia nieplodnosci, ale szeroko sie tym zajmuja - robia wszystko poza In vitro. Ja trafilam tam z polecenia kilku kolezanek, ktore sie nie znaly i wszystkie polecaly mojego dr. Czy klinika jest dobra? Wedlug mnie tak. Zawsze tam czulam sie dobrze, nawet jak przyjezdzalam bez rejestracji, dr zawsze znalazl dla mnie czas, robia tam wszystko, zeby pacjentka czula sie dobrze. Malo tego moj m. jak tylko moze, to jezdzi tam razem ze mna - tez czuje sie tam dobrze, nie jest skrepowany. Wielokrotnie pod gabinetem slyszalam nieprawdopodobne historie, np. ze jedna z par w klinice leczenia nieplodnosci skreslili, nie dawali szans, a tutaj sie nie poddali i dziewczyna doczekala sie upragnionej ciazy :) Ludzie maja przerozne problemy, jedna kolezanka zaszla u niego po 2 m-cach, inna po 9 m-cach, niestety ja jestem trudniejszym przypadkiem, ale nie beznadziejnym ;) Moj gin zawsze jest pogodny i usmiechniety, normalnie emanuje pozytywna energia. Pomimo ze przekazuje czasami nienajlspsze wiadomosci, to robi wszystko, zeby mimo to zaszczepic pozytywne nastawienie. Moze to glupie, ale gdy ja przestaje juz wierzyc, ze sie uda, doluje sie, jade na wizyte i wychodze z bananem na ustach, pelna wiary, z pozytywnym nastawieniem ;) I wtedy ja na zasadzie podaj dalej, przskazuje Wam namiastke tej dobrej energii na forum (mam taka nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co mogę kupić pod choinkę dla 3,5 miesięcznej dziewczynki, w święta będzie miała już 4 miesiące :) Macie jakieś pomysły, myślałam o jakimś ubranku, jakaś fajna malutka sukieneczka, one są takie słodkie i do tego jakaś zabawka tylko ja nie mam zielonego pojęcia jaką zabawkę kupić takiemu dziecku, niestety nie mam w tym temacie doświadczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula sukieneczka fajny pomysl - ja bym wziela nawet nieco wieksza niz na 4 m-ce, a co do zabawek, to wszystko co mozna wlozyc do buzi, gryzaczki, kolorowe ksiazeczki gumowe, cos tego typu. A jak chcialabys cos bardziej konkretnego, to najlepiej udac sie do sklepu z zabawkami i zapytac co maja dla dzieciaczkow do roku. Ja tak od jakiegos czasu robie, bo jak juz cos kupilam dla takiego lub nieco wiekszego babla, okazywalo sie, ze gdzies na opakowaniu bylo napisane: dla dzieci od lat 3. No i zabawki czekaly gdzies na szafie, az maluch do nich dorosnie :p Normalnie ciotka roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
No to Griszanko piękne endometrium! Nie ma innej opcji jak pozytywny wynik testu ciążowego za 2 tyg! Też mam dobre przeczucia co do Ciebie:) Oby to wystarczyło, kibicujemy ci bardzo. Tak na marginesie to zazdroszczę Ci lekarza :) Mi w moim pomimo jego kompetencji brakuje czasem właśnie tej pozytywnej energii i szczególnej empatii, no ale wiem też, że tacy lekarze jak Twój zdarzają się rzadko. Co do prezentu to też mam taki dylemat tylko że dla chłopca... Ja pozostanę chyba przy jakiś zabawkach. Miłego weekendu wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) ja kupowałam takiej dzidzi taki jakby szlafroczek z kapturem dlatakich maluszków , cała była opatulona jak miś wyglądała, i polarowy kocyk , śliczności :) dostałam dziś@ , zawsze musi boleć brzuch ... kurde :pmiłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dostałam @, znowu 2 dni za wcześnie, mam się tym martwić? Ostatnio cykle przyspieszyły, trwają po 6 dni :( W każdym razie 2 dni zadręczania się mniej, chociaż i tak w tym miesiącu spokojnie było z mojej strony, nawet nie przeszło mi przez myśl testowanie.... aaaaaa i dobrze, że poszłam w pt na tą babską imprezkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pula___
dziewczyny jeszcze raz mam pytanko w kwestii prezentów tym razem dla chłopców w wieku 14 i 18 lat :( Skończy się pewnie na kasie, wszelkie karty podarunkowe do różnych empików, mediamarktów czy nawet do kin już przerabiałam z nimi i pomysły mi się skończyły... wolę chyba dać im kasę niż kupić nietrafiony prezent i znowu kwestia ile? ale myślę, że po 50zł + coś słodkiego wystarczy :) Chyba, że podsuniecie mi jakiś fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno pytałaś o testy owulacyjne i zapomniałam Ci odpisać, ja kupuję na allegro takie po 1zł, nie wiem czy są dobre, bo narazie w ciąży nie jestem :P A tak na poważnie to mi zawsze wykazują drugą krechę w spodziewanym momencie, są tanie więc robię je nawet 2 razy dziennie. Chciałam podesłać Ci linka do allegro, ale z linkiem moja wypowiedź została uznana za SPAM :( wpisz sobie na allegro testy owulacyjne jest ich tam multum.. Ale czy są skuteczne? Nie wiem :( Może niech inne dziewczyny się wypowiedzą, ja będę z nimi próbować teraz w grudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
griszanka dobrze że mamy takie forum z którego dużo możemy się dowiedzieć... i w razie czego zawsze lepiej wiecej niż mniej o takiej klinice.. :) dobrze że masz takiego gin który przepełnia cię entuzjazmem i zawsze od niego wychodzisz z podniesioną głową i z dobrym humorem:) niestety nie każdy taki jest według mnie trzeba mieć powołanie i dobre podejście do pacjentek:) Paula i bezikmmalinowy przykro mi bardzo z powodu@ jestem z Wami :* ale nic się nie martwcie trzeba myśleć pozytywnie i na każdego przyjdzie czas i na nas wszystkie zobaczycie;* Paula i dobrze zrobiłaś że poszłąś na tą imprezę nie ma co sobie żałować :) Jak narazie trzeba żyć chwilą:) a co do testów owulacyjnych to właśnie się zastanawiałam czy z allegro są dobre i skuteczne:) wiem że w aptece są bardzo drogie.. więc może faktycznie spróbuje tych testów z allegro niby mam test ze sliny afrodyta ale wogule nie działa nie wychodzą żadne paprotki pozatym po 6razach badła bateria i nie mam czasu jej wymienić..;/ chciałabym właśnie zaczerpnąć waszych opini jeśli chodzi o te testy bo jakoś nie jestem do nich zbytnio przekonana.. tak jak już kiedyś wam pisałam robiłam raz ten test i nastop pokazywało mi że mam owulacje 2 krechy a to nie możliwe wiec sama już nie wiem.. może ze mną coś nie tak jak tak wskazywały ciągle? miłej niedzieli kobietki wam życzę:*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×