Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

no to dziewczynki nie jestem w ciązy i to na bank...dlaczego? dlatego ze szyjnka jest coraz niżej i jest twarda...ot i cala filozofia...a poza tym chce mi sie ryczec nie wiem dlaczego moze to ten klimat...bo troche mi sie pokomplikowało ale nie chodzi o ciąże zresztą to byłaby chyba najlepsze co mogłoby mnie spotkać w tym roku...no ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobietki:) juz wstalam hihi:) i melduje sie ze jestem obecna :D nie robilam testu czekam na @ jak bedzie to bedzie zrobie to co zalozylam czyli zaczne od badan a jak nie przyjdzie to jeszcze lepiej wiec dzis pozytywnie nastawiona jestem mam troche roboty dzis jutro jade a jeszcze wogule sie nie spakowalam :P obiecuje ja juz nie odpisuje na pomaranczowe :) biegusia to dobry zank nie miec objawów:P maya a ty jak sie dzis czujesz zaczelas 2 miesiac masz juz wymioty? nika nie za dobrze ci :D biegaczka do @ jeszcze tydzien wiec jeszcze nic nie wiadomo szyjaka moze sie jeszcze podniesc badz dobrej mysli :) reszta dziewczyn 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zaczelam drugi miesiac i powiem Wam szczerze ze oprocz siusiania i slinotoku i bulgotania w brzuszku to nie jest zle sutki mam wiecej czule . i kawki chcialam sie napic dzisiaj ale jak otworzylam sloik to bleee. takze o wiele lepiej niz przy pierwszej ciazy . wiekszy apetyt. nie jest tak zle . ide sniadanko zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki! Ja wrzucam na luz. We wtorek mam wizyte u gina. Do tego czasu czekam i nie świruję, bo niedługo wpędzę się w nerwicę. Niestety w Warszawie do lepszych ginekologów zawsze są dalsze terminy. Tydzień to nie jest tak długo, a może do tego czasu coś już się wyjaśni. Oczywiście zazdroszczę ( tak pozytywnie) przyszłym mamom, ale wierzę też, że mi się także kiedyś uda. :)Pewnie gdyby nie mój stres i oczekiwanie na okres, ciągłe zastanawianie się nad śluzem i bicie się z myślami czy to ciąża, to już dawno bym wiedziała na czym stoję. niestety stres wpływa bardzo negatywnie na mnie , jak widać. Wam dziewczyny także życzę jak najmniej stresu i przejmowania się. Damy radę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane dziewczynki! Przeprasza za wczorajsze mocne słowa, ale już czasami nie daję rady , chyba zbliżające się NPM , a propo jak wstałam to byłam na 100 % pewna ,że zaraz dostanę takie miałam typowe boleści przed @ ale do tej pory nic się nie dzieje,troszeczkę pobolewa, ale już się cieszę ,że im bliżej tym lepiej. Biegusia macica to nie test , lepiej zrób test i nie macaj się:)nie nękaj się tym. Sebza to musisz troszeczkę poczekać ale cierpliwość się opłaci. Mayu to dobrze,że nie masz strasznych dolegliwośći, super! A jak u Was? jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem kochane, że padam ze zmęczenia :) ja nie wiem czy ta pogoda tak na mnie działa czy mam ciśnienie niskie ale najchętniej to poszłabym spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej skarbeńki :) widze że niektóre z nas mają mętlik w główkach , to tak jak ja niby sie nie nakręcam daje na luz a tu tylko jak coś zaboli zakłuje to zaraz pojawia sie 100 myśli na minute , kurcze niewiem co jest bo znowu mam silne poty w nocy i dreszcze , kiedyś tak miałam przez cały miesiąc codziennie a jak chodziłam do lekarza to niby wszysto oki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka kochana jeszcze nic nie wiadomo :) ja trzymam &&& cały czas za każdą :* a tak jak ulęgałka mówi "macica to nie test" więc może akurat :D sebza masz rację nie stresuj się słońce bo nic dobrego z tego stresu nie ma tylko nam szkodzi. maya dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa, rośnijcie zdrowo :) małpeczko tak trzymaj co ma być to będzie, a będzie dobrze czuję to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziczku chyba każda ze starających się tak ma, że jak tylko coś zauważy to zaczyna się zastanawiać i myśleć "a może jednak"... emachines a Tobie kochana skoro przed terminem @ wyszedł negatyw to naprawdę nic jeszcze nie wiadomo, niektórym dziewczynom dopiero po terminie @ i to z tygodniowym opóźnieniem test wychodzi pozytywny więc ja bym tu jeszcze niczego nie skreślała :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a miała może któraś z was tak kiedyś że jak spałyście to się mocno pociłyście ? przy tym mam 36,9 albo 37,2 . może to być od cyklu miesiączkowego ? sama niewiem co z tym zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku no ja chyba Ci nie pomogę, bo nie kojarzę żebym tak miała :/ a długo już tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! a wiec: wczoraj ten test robilam wieczorem wiec istnieje prawdopodobienstwo ze wynik zafalszowany.ale NA 100% sie tym nie przejmuje:)jak pisalam jakos tak "lajtowo" odebralam:) powiem wam cos: psychika lubi platac figle jak diabli! jak myslalam ze moze jestem w ciazy to brzuch pobolewal, piersi, a jak tylko zobaczylam na tescie jedna gruba kreche to momentalnie bole dziwnym trafem ustały:P jak to mozna sobie wszystko do glowy powkręcac:) bylam tez na usg piersi i wszystko ok:) aha. mam taki sluz jak mleko...jutro na bank poleci.....jestem szczesliwa!!!!!mam kochanego meza, jestesmy zdrowi,jest nam wspaniale!:)optymistka dzisiaj ze mnie:P aaaa! kupilam oeparol z olejem z wiesiolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobieto Twoje podejście jest SUPER!!! :D oby tak dalej :D jak to przeczytałam to poczułam się tak jak TY :) Nie ma to jak pozytywne nastawienie :D a ja piję drugą kawkę ale jakoś nie chce mnie postawić na nogi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja wlasnie koncze obiad mialam poodkurzac ale juz mi sie nie chce . mezowi powiedzialam ze ma mi kupic kanapke z subway normalnie slinka mi cieknie hihi. a jak Wam mija popoludnie? z temp. sie nie wypowiem bo teraz mam caly czas 37.5 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kiedyś to mi sie często pojawiało, miesiąc potem przerwy i znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza! co z wami dziewczyny? ale pojadlam! pekne! zanim zajde w ciaze to przytyje kilka kg:) zreszta po tamtej ciazy nie moge zrzucic 3 kg juz od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
hek kobietki :* przepraszam , długo mnie nie bylo - ot co , złośliwość rzeczy martwuch , nie było internetu ;/ U mnie wszystko ok , czuję się dsobrze, tylko cholera przytyłam taki mam apetyt , nie mogę się opanować . jeszcze 12 dni i wizyta u położnej która zrobi badania i wyznaczy termin pierwszego usg :) DZIEWCZYNY wrzuććie troszkę na luz , to naprawdę nie pomaga, po co jakieś pomiary , sprawdzanie ? przeiceż od tego nie wiele zależy , nie lepiej postawić na relaks i miłe spędzanie czasu we dwoje ? zamiast świrować. Wiem jak bardzo Wam zależy , ale wiem też że takie podejście nie pomaga. AAAH KOOLEJNYM BRZUCHATKOM GRATULUJE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko no to dobrze, że wszystko ok u Ciebie :) apetyt jest bo dzidzia rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro babeczki mija miesiąc od założenia forum przez ulęgałkę :D Miesięcznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos malo piszecie ja juz spakowana :) wszystko zalatwione jutro lece do pl ale tak mi sie nie chce :/ nie bede do was pisac przez dwa dni ale w sobote jak tylko wróce to sie odezwe mam duzo spraw do zalatwienia i z rodzinka troche spedze czas wiec nie bede na neta wlazic . wiec te co maja testowac trzymam kciuki &&&&&& wszystko bedzie dobrze :) ja w piatek sie wszystkiego dowiem zobacze co mi lekarz powie wiec bedzie wiadoma czy jestem czy nie ???? maya ja tez mialam ochote na kanapeczke z sabwaya ale jak poszlam to okazalo sie ze go przeniesli w inne miejsce i juz mi sie nie chcialo jechac :( sebza uda sie uda napewno:) bezik wkoncu sie odedzwalas kockana:) czarnulko i ty tez wreszcie jestes chcialas byc w ciazy to teraz jedz mamuska i dogadzaj maluszkowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
małpko uważaj na siebie i cieplutko sie ubierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak ciepluteńko bo znów coraz zimniej ma być choć i tak już jest mroźno, pozałatwiaj wszystko, poodwiedzaj kogo tylko możesz no i bezpiecznej podróży z której mam nadzieję, że przywieziesz pewne dwie II :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki! wreszcie mam czas zajrzeć na forum :) widzę,że "rodzinka" brzuchatek się powiększa- gratulacje ! :) Ja w tym cyklu niestety nie mam co próbować- jest bezowulacyjny :( ani śluzu ani bólu jajników, brzucha i innych, nawet testy owulacyjne na nic mi się zdały,może next time :) a jak nie to olewam starania i co ma być to będzie :) Pozdrawiam Was gorąco w mroziska i 3mam kciuki za kolejne brzuszki !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie? ja sie drzemlam i pewnie szybko nie bede mogla zasnac. juz bym chciala dostac okres a nie zyc w niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane a ja mam dzisiaj kryzys bo tak mnie brzuch boli ze płakałam jak dziecko i chciałam już na pogotowie dzwonić :( nie wiem co się dzieje z tymi bólami po tym zabiegu taki się zrobiły i nawet z tego wszystkiego mężowi mówiłam głupoty żeby znalazł sobie kogoś innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie dołujcie się - tylko może nam to zaszkodzić. Małpka - dobrze obejrzyj malucha, jeśli już coś będzie widać i przywieź dobre wieści.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! małpeczko wracaj spokojnie do nas z dwoma kreseczkami:) czekamy na Ciebie tutaj:). Martusia a co to za bóle? kobietki ja miałam dzisiaj parę razy wrażenie ,że za chwilę dostanę @ ale się nie pojawił pewnie mnie rano jutro zerwie. Tam mnie boli lewy jajnik.Jak do piątku nie dostanę ide na 100% do lekarza, może mi się coś tam zablokowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
ulęgalka idź do lekarza ,albo test zrób jeszcze raz . to nie może aż tyle trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni stosunek miałam 26 stycznia dzisiaj 12 dzień więc nie wiem czy jest sens.No nie wiem ... poczekam do piątku, jutro 49 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dziewczynki ubiore sie cieplutko bo niechce zeby mnie jakies choróbsko złapalo!!!!!i mam nadzieje ze cos bedzie widac i za beda dwie kreseczki ale nie nastawiam sie na to wole sia az tak bardzo nie rozczarowac :/ w sobote dam wam znac co i jak :) a wy tez dziewczynki dbac o siebie nie zalamywac sie głowka do góry bez dolowania sie :) te co maja owulke biora sie do dzialani te co testuja to tetsowac i dajcie znac jak cos :) ja ide wziasc przysznic i sie przespie troszke przed lotem :P wiec dobranoc miłych snów wszystkim dziewczynkom kochane jestescie myslami caly czas jestem z wami i trzymam kciuki&&&&& :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×