Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej kochane :) 16 dzień cyklu, 2 ciemne kreski na teście owulacyjnym i ból jajnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a u mnie 20 dc i chyba tak naprawdę to dopiero dziś test owu wyszedł pozytywny. testowa ciemniejsza od tej która zawsze się pokazuje taka sama. 20dc to chyba troche późno. a ty czpus kiedy planujesz tulanko ? jeśli można wiedzieć. griszanka, mycha,czapus,bezik dorotq i reszta dziewczyn aż trudno pisać cokolwiek jak czyta się o waszych przejściach. ja staram sie dopiero drugi cykl i choć czekam na to szczęście juz od bardzo dawna to to wszystko wydaje sie przy was takie banalne. Ale jak to juz czapus napisała razem napewno będzie nam łatwiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja narazie mam przerwe w starankach , póki mąż ma rzut nie ma co myśleć nawet o dzidzi ... :( w tym cyklu chyba ze 2 razy tylko było przytulanko a to i tak pewno owulki nie było a nawet jeśli była to i tak kolejny cykl do bani bo sie nie udało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minni oj ciezko z tym zaciazeniem.kiedys myslalam ze pyk i juz... ja juz mam jedno dziecko .ma 8 lat i udalo sie wtedy za pierwszym podejsciem.a teraz ...gong.... ja juz mowie do swojego ze to choroba XXI wieku...problem z zajsciem w ciaze z tymi cyklami to jest roznie u mnie ostatni cykl trwal 26dni nigdy w zycuu tak krotkiego nie mialam a teraz dostalam @ w 33dc wiec owulka byla 19dc. i przytulanki byly zreszta jak co miesiac na dwa dni dzien i w dzien owulki i d**a blada @ wredna orzylazla dzisiaj tez poplakalam troche z rana bo przykro sie zrobilo u mnie zegar tyka nie mam czasu ba zwlekanie kazdy cykl wazny i trzeba probowac....moze w koncu sie uda wyczytalam w horoskopie na ten rok chociaz nie wierze w horoskopy- ze bedzie rok udany i plodny dla mnue wiec licze ze sie uda zaciazyc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuli było przedwczoraj i na pewno dziś będzie i pewnie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny mam tak różnie. z reguly ok 30 dni trwa mój cykl. bywało ze i 34 dni ale bylo tez i 28 . no przyjmuję taką średnią 32 dni. dziś mój 21 dzien cyklu zaraz zrobie test owu i zobacze co dziś pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.dawno się nie odzywałam nie mam o czym pisac w sumie....@ sie kończy...i jeszcze ze 2 miesiące na tabsach anty:(....pózniej zobacztmy..ale juz chyba damy spokój ze starankami,chyba ze sie odzwidzi za te 2 miechy.ostatnio duzo pracy=stresów.Jednak z WAMI jestem zawsze myslami!trzymam mocno kciuki za staraczki!wszystkiego najnajjlepszego dla Was i brzuchatek!szczesliwego i szybkiego porodu życzę!mamuśką naszym samych pieknych chwil z maluszkami!POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE!:)ŚCISKAM KAŻDĄ Z OSOBNA:)P.S.ja ,jak sie urodziłam w 7 mc.,wazyłam 1.300!a teraz jaka wielka baba!:) ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH I OPTYMIZMU!buziaczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka witaj.tak myslalam o tobie cos cie nie widac nie slychac. :-* wiecie w sobote dostalam @ i tak mowie do swego czego ta @ nie trwa dzien czasu no i k***a wykrakalam mialam do niedzieli poludnia.no i dzisiaj w poludnie cos troszeczke polecialo.malutko i nadal cisza:'( zla jestem wlasnie sobie poplakalam mysle ze cos sie ze mna dziejw nie tak :-\ wyczytalam ze skapa@ to objaw braku owulki albo cienkiego endometrium...k***a musze wybrac sie do gina i usg musialam napisac tu bo a mi lepiej sie dzieje jak sie wam wygadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąpa miesiączka kochana, to może być krwawienie implementacyjne. Dootq do apteki, może właśnie się doczekałaś :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przedawkowałam kwas foliowy :( Mój gin przepisywał mi 5mg, ale jak mi się kończył, to nie miałam kiedy do niego podjechać i od rodzinnego wziełam receptę. Tylko zamiast 5 mg dostałam 15mg i tak brałam przez miesiąc (nie wiem czy lekarz się pomylił czy apteka). Wpadłam na to wczoraj jak wykupiłam nowe recepty od gin. Dzisiaj przeczytałam że: "Nadmiar kwasu foliowego w organizmie mogą sygnalizować zatem: utrata apetytu, wzdęcia, nudności, kłopoty ze snem i rozdrażnienie, kołatanie serca, roztargnienie i kłopoty z pamięcią" Poza kłopotami ze snem i kołataniem serca reszta objawów pasuje. Chyba powinnam zadzwonić do gina czy mam na razie odstawić kwas i na ile. Ciekawe, może dlatego tym razem się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie nadal sucho brak @ griszankaanja kwas foliowy mialas na recepte? sama sie jyz zastanawiam mize to ciaza:-P hehe raczej nie bo owilacje niby mialam 18dc a dzusiaj to juz 36dc i to chyba niemizluwe. ale mam nerwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! dorotq spróbuj zrobić test nic nie zaszkodzi. ja już powoli się rozlatuję ale mam postanowienie żeby urodzić w marcu. W piątek mam usg to zobaczę co za olbrzym u mnie siedzi i do kogo jest podobna. Powiem Wam że boję porodu bo wiem teraz co mnie czeka:(. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, zrób ten teścik nic nie zaszkodzi :) A kwas foliowy bez recepty jest w dawce 2,5mg czyli np.Foilk. Powyzej tej dawki jest recepta. Skontaktowałam się z lekarzem, mam nadmiar kwasu w organiźmie, ale nie przedawkowałam. Kazał mi wrócić do dawki 5 mg i wszystko powinno wrócić do normy :) Przez ten kwas, od kilku dni czuję się jakbym nadmiernie się upiła i pozostały same działania niepożądane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Dorotq rób teścik:)Trzymam kciuki:)🌻 Ulęgałka chyba wiekszość kobiet ma stracha większego przed drugim porodem bo wie co czeka,ale bedzie wszystko dobrze i łatwo pójdzie kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj powinny przyjsc testy wiec zrobie nie zaszkodzi... dodam ze w sobote jak dostalam @ to byla to taka rozcienczona bez skrzepow a zawsze mialam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) u mnie przeziębienie , stan podgorączkowy a do tego jutro albo po jutrze ciotencjusz przyjdzie, już przed wczoraj plamionko było shit ale brzuch dziś mniej boli , a dupa niemam o czym piszać :( pozdrawiam was wszystkie buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq robiłaś teściorka ? ja robiłam chyba przed wczoraj bo chcialam iść na solarke , no i negatywny jak zwykle a u ciebie ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bezik. nie robilam bo testy dzisiaj nie dotarly.jutro pewnie przyjda to zrobie pewnie cos powalilo mi sie z hormonami albo cholera wie co moze endometrium cienki i nie ma co sie zluszczac watpie zeby to byla ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie nadal @ brak..;/ boli mnie disija pod pepkiem chyba szyjka... ogolnie jestem padnieta i zmeczona.. wszystko do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Bezikmalinowy_____16_______29______13.02______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______11________34_______18.02______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel.< br /> Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Misia2889_________8________23_________??_______wielkopol ska Małpka24________20________24________12.02______ireland dorotq___________15_______34________9.02______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________13________23_______2.02______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? Michellinka ______7__________27_______31.12.______kuj-pom BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejs co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Emachines_____2________29______20.10.12_____syn_____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?________________dolnośl ą ski e marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śląsk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz< br /> ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12_______22_______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626__________9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p_ __ amazingcrazy__12_______23_______15.08.2013___________Wiel kop olska Misia2889_________8________23_________16.07.2013_______wi elkopol ska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, musze trochę pomarudzić, więc z góry proszę o wybaczenie... Mam dzisiaj jakiś kiepski nastrój - dosłownie jakbym lewą nogą wstała. Wszystko mnie denerwuje. Mam już dosyć tej niepełnosprawności, tego że muszę bezczynnie patrzeć jak mi chata obrasta brudem (bo wiadomo męskie porządki są robione wg męskich kryteriów czystości...). Koleżanki jakoś mało aktywnie interesują się, co tam u nas słychać i tak mi nieco przykro z tego powodu. Jak zaszłam w ciążę to wszyscy ah i oh i nie mogłam się odpędzić od ludzi, a po jakimś czasie - kiedy jestem już na mecie i naprawdę potrzebuję wsparcia - cisza... nikt nie dzwoni, nie zaprasza na pogaduchy itd. Pewnie przesadzam i coś podejrzewam, że to hormony modelują moje nadąsanie, ale musiałam się komuś wygadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane koleżanki!!! Chciałam się Wam przypomnieć :) Choć nie wiem czy jest sens bo staraczką już nie jestem... niestety. Każdą wiadomość o ciąży znajomych przyjmuję z lekką nutą zazdrości. Ja już chyba pogodziłam się z moim wielkim zawodem miłosnym... Zajęłam się remontem mieszkania i niedługo meblowaniem się zajmę. I na wiosnę idę mieszkać do swojego mieszkanka... ehhh Faceta narazie nie szukam, chyba nikogo nie chcę mieć. Nie ufam i nie wiem czy kiedyś zacznę! Nawet nie mam czasu poczytać co u was ale zapewne wszystko dobrze :) Pozdrawiam Was moje kochane - każdą z osobna!!! Całuski! Gratulacje dla tych które zobaczyły 2 kreseczki, 3mam kciuki za te w dwupaku i staraczki moje :* Ciumasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka to normalne to hormony masz prawo marudzić,rozumiem Cie doskonale🌻jeszcze troche i przytulisz córeczke:) Kania fajnie,że sie odezwałaś:)Napewno spotkasz na swojej drodze faceta na którego zasługujesz kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczko, Każdemu po trosze samotność doskwiera. Co tam organizm dyktuje to jedno, a co życie przynosi to drugie. Znajomi nie dzwonią, to dzwoń Ty, wiesz jak w dzisiejszych czasach wszyscy są zabiegani, a do tego taki czas - wszyscy kichają, prychają i może zwyczajnie nie chcą Tobie zaszkodzić na finiszu :) W sumie też mam koleżankę, która jest w zaawansowanej ciąży i już jakiś czas jej nie odzwiedzałamm i nie dzwoniłam, bo nie chcę przeszkadzać.A często o niej myślę i zastanawiam się co u niej. Ale zaraz to naprawię i do niej zadzwonię, może też potrzebuje pogadać. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania witaj:):) fajnie z napisalas:) śliwka- ano własnie skad ja to znam...takie wlasnie sa kolezanki znajome ja juz sie przewiozlam w swoim zyciu na jedenej....jak tak to zawsze pomoglam wysluchalam itp itd...a jak trzeba bylo w druga strone to juz nie..maja cie gdzies...szkoda gadac...dlatego ja nie mam kolezanek ani przyjaciolek jedynie jedna kumpele i znia moge pogadac o wszystkim a ona ze mna... a tak- mam wyje****ne na wszystko .. no nie liczac was ze tu moge z wami pogadac wyzalic sie...-dziekuje ze mam was:* ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..zzapomnialam napisac- testy przyszly -robilam i negatywny wiedzialam ze tak bedzie a ze w tym cyklu nie mialam prawie @ to pewnie cos z endometrium moim ,pewnie cienkie blo no nic pojde do gina zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, staram się nie być taka surowa dla znajomych, w końcu mają swoje sprawy, a ja nie jestem pępkiem świata... Chociaż oczywiście chciałabym żeby wszystko sie wokól mnie kręciło, bo uważam, że mi się w ciąży "należy". Z drugiej strony wiem jak głupie, kapryśne i dziecinne to jest... Tak czy inaczej rozum sobie, a humory i dąsy sobie... Wysyłam do ciebie wirtualne przytulasy za ten głupi teścior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka dziekuje:-) mnie juz tak zycie nauczylo ze mam tqkie podejscie chociaz ciagle sobie z m powtarzamy ze jestesny glupi bo zawsze staramy sie jakos pomoc komus a nam i tak to bokiem wychodzi.i mowimy ze juz nie bedziemy ale to samo przychodzi jakos.ehhhhh wiecie dopadla mnie deprecha ciagle jestem jakas smurna i plakac mi sie chce... wmawiam sobie ze do niczego sie nie nadaje :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×