Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Byłam dziś na becie która ciąży nie potwierdziła plus mam lekkie krwawienie :( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Kochane. Dobrze, że mam też kochanego męża, który mnie wspiera. Ręką mnie boli, bo przy pobraniu krwi pielęgniarka 3 razy mnie klula :( . Ciężko mi bardzo na sercu, w pracy nawet płakałam bo miałam nadzieję, która dziś się skończyła w momencie odbioru wyników :( buzka dla Was Słoneczką :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki , u mnie nic ciekawego :( za 2 tyg jedziemy do gina , musimy sie dowiedzieć ile czasu zostało nam na dzidzie , jeśli niewiele to jesteśmy zdecydowani na in vitro ... cudów niema a czas leci ❤️ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teacherko odpoczelas? :-) u mnie powoli leci owulka w tym cykly 19dc a w tamtym w 12dc i wez tu czlowieku badz madry...mierze w tym cyklu tez temp.zobaczymy co wyjdzie bezik hello:-) trzymam za was kciuki moze faktycznie in vitro jest wyjsciem.trzeba probowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dorotq odpoczęłam :) Beziku podoba mi się to podejscie :) szkoda nerwów na to wszystko, wierzę, że będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka to fajnie ja napewno bym sie nie nadawala na nauczycielke trzeba muec duzo cieiwosci:-P do dzieciakow..uczyc klase np.20 osobowa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że jak najszybciej , tylko to tsh cholerne żeby spadło i można zacząć działać :) idziemy lulu a w międzyczasie małe fikumiku dla odstresowania i komedia jakaś , dobranoc laleczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotek ja na razie mam przerwe w starankach... dziwnie jest sie zabezpieczac ale mysle ze to chwilowo dobry pomysl... wykorzystuje czas na poprawe kondycji - zapisalam sie na fitness... staram sie podregulowac tarczyce ale cosik mi skacze paskuda... a od marca mam nadzieje bedziemy mogli wrocic do przerwanego dziela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha super ze czyms sie zajełas:) poprawisz kondycje badania sie polepsza i do dzieła:) trzymam kciuki:) a ja teraz czekam 14 i zobaczymy co wyjdzie ze staranek w tym cyklu;) ja tez nie lubie sie zabezpieczac a tak wogole to mam uczulenie na latex:P ostatnio tylko krzywde sobie zrobilam tym badziewiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak sobie czytam o waszych problemach z tsh, to mam taką myśl, że chyba lepiej nie mieć tarczycy :P Po tylu latach łykania euthyroxu to sama już sobie reguluje dawkę, w sumie to badania tsh robie dla przyzwoitości, ale tak naprawdę, to czuję po sobie czy trzeba podnieść czy zmniejszyć dawkę. Ja zaczęłam 35 tydzień... coraz ciężej się robi. Z jednej strony chciałabym mieć to już za sobą i wreszcie wrócić do normalnych rozmiarów, z drugiej strony panikuję jak pomyślę, że już niedługo przyjdzie na świat moja własna dzidzia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) U mnie 8dc,dziś kupiłam testy owulacyjne.Cholerka z miesiąca na miesiąc są droższe.5 sztuk za 26zł to już przesada :( Beziku ja tez jestem za in vitro w Twoim przypadku...jak nie można naturalnie to trzeba pomóc naturze.Nie ma na co czekać.Latka uciekają...Porozmawiajcie z lekarzem. niech Wam doradzi. Zobaczysz jeszcze będziesz tulić swoje maleństwo! ❤️ Śliwka kiedy to przeleciało?! Jeszcze troszkę i będziesz mamusią... Dzisiaj moja kuzynka pojechała do szpitala bo na dzisiaj ma termin.Muszę do niej zadzwonić co i jak :) U was też jest tyle śniegu! Masakra...pół dnia odśnieżaliśmy i dalej sypie! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg już nie pada, ale mgła sie zrobiła okropna. Siedzenie w domu ma swoje zalety :P Ano zleciało Krzewuszka... sama w to nie wierzę, że zostało mi parę tygodni do terminu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku, nie ma się co poddawać, jest cała rzesza specjalistów, którzy Ci mogą pomóc :) Możesz poszukać pomocy w Invimedzie, już wielu parom pomogli w urodzeniu bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko a te teściki z allegro za 1 zł ? śliweczko 35 tydzień i niedługo bejbuś .. takie kochane delikatne słoneczko utulisz już niedługo :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×