Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam Was dziewczynki! :) Jak ten czas leci...już mamy 1 marca... za niedługo nasze dziewczynki zostaną mamusiami :) Emachines Gratulacje dla Was!!! Teacherka 100 lat! 🌼 👄 Molinezja a mierzysz temperaturkę? Dla mnie pomocny okazał się ovufriend.pl fajna stronka :) Zapraszam! Ja stosowałam testy z allegro,potem z apteki (dla mnie lepsze ale drogie.5sztuk 26zł) Teraz znowu od tego cyklu używam z allegro. Ja wczoraj byłam u lekarza.Zrobił mi cytologię i usg dopochwowe.Macica ok :) na jajnikach żadnych torbieli (2 lata temu miałam laparotomię-wyłuskanie torbieli czekoladowych-czyli endometrioza III stopnia) Powoli zbliża się owulacja :) Na lewym jajniku ładny pęcherzyk (widziałam) i na prawym też.Jestem w szoku bo nie mam żadnego bólu owulacyjnego... Test owulacyjny jeszcze negatywny ale z dnia na dzień kreseczka testowa ciemniejsza :) Po owulacji mam przepisany duphaston 2 razy dziennie po 1 tabletce.I jeszcze jakiś lek ale nie umiem się doczytać co to.Muszę go wykupić i od dzisiaj przez 3 dni po 1 tabletce. Obawiałam się usg bo dawno nie byłam...bałam się tych torbieli czy znowu się nie robią bo endometrioza lubi się nawracać!Teraz jeszcze wynik z cytologi bo też kiedyś były problemy.Ale musze wierzyć,że będzie ok :) Pozdrawiam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Bezikmalinowy_____16_______29______13.02______dolnoslas kie Silka33___________2lata______34_______07.10______LU Kszewuszka_______12________34_______20.03______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lubel. Natii_00___________6________22________01.04_____wielkopo lska Małpka24________20(pauza)__24________09.03______zagarnica dorotq___________16_______34________8.03______Lublin b_a88___________1_________24_________? _______Śląsk teacherka________15________24_______26.03______wielko p tyśka911_________2________29________16.08______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09___mazow JUDIT____________??________?? BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miejs co wość Czrnulka______1________21______04.10.12____?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12_____?_______Mazury Ulna30________3________28______03.11.12__syn(Miłosz)____ Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Polsk a Ewuś_________4________28_________?_________syn_____śląski e Kamilka@______2________29__________?_____________dolnoślask marta2387____2lata______25______14.01.2013____??_____Śl sk .śliwka________3________37_______10.03.13___________Łódz ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Ulka90________12______22______11.04.2013____??____małopol s ka Maja 8626___9________26_______05.06.2013___??____śląskie Patra24_______3_________25______18.03.2012____syn(Michał)p< br /> amazingcrazy__12_______23______5.08.2013________Wiel kop olska Misia2889_____8________24______16.07.2013_______wi elkopol ska Michellinka____ 7_______ 27_______ 7.10.2013________ kuj-pom MAMUSIE emachines......15.10.2012.....MIKOŁAJ...3100, 56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zrobilam dodatkowe dane w tabelce, prosze o dopisanie sie obecnych mamus ,ja nie jestem w stanie przeczytac forum zeby wykryc ktora tez juz mamą zostala( synek zajmuje duzo czasu:)) pozdrawiam i zycze ciąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezja1000
Witaj Kszewuszko ,nigdy nie mierzylam temperaturki moze sprobuje. Czyli jak temperatura skoczy do gory tzn ze jest owulka czy ze dopiero bedzie? Zastanawiam sie czy elektrokonizacja nie ma wplywu na zsjscie w ciaze , przyznam sie zr tabletki odstawilam sama bez wizyty u lekarza, myslalam ze cyk i bedzie dzidzia a to wcale nie takielatwe. Mam dwoje dzieci ale te ciaze nie byly planowane. No i wiek mam 35lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezja1000
Oczywiscie zycze Ci zeby w tym cyklu sie udalo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc moje kochane! Któa marcówka pierwsza rodzi? Ulęgałka??? :) szczęśliwych porodów życzę!!!!! :*:*:* cmokam i ściskam Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba się rozchorowałam, gardło i uszy bolę, czuję,że mam powiększone węzły chłonne i gorączkę - nic dobrego. Fatalnie się czuję, fatalnie wyglądam i nic nie sprawia mi radości, jakaś depresja zimowa :( Gdzie ta wiosna?? Jutro idę do apteki po syropki dla dzieci i po test ciążowy, w niedzielę zobaczymy co mi pokaże. Dobranoc babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezja1000
Griszankaanka zycze pieknych dwoch kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka trzymam kciuki! Witaj Kaniu 👄 Molinezja jak się zalogujesz do tej stronki to masz miesiąc darmowo.Tam wszystko znajdziesz :) Naprawdę polecam.Temperaturkę mierzysz zawsze o tej samej porze przed wstaniem z łóżka.Cykl Ci się dopiero zaczął więc spróbuj zapisywać :) A co do wieku to mi i też w ty roku stuknie 35 :P Ciekawe co tam z naszą Ulęgałką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezja1000
Misia super gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- ale fajowsko:) Kania fajnie ze napisalas:) griszankaanka czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) griszankaanka- testowalas??? u mnie 8dni po owulce i temp.37.0 i tak sobie z dnia na dzien rosnie...zobaczymy co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dorotq umówiłaś sie do gina?:P 🌻 Patra co u Ciebie?🌻 Kszewuszko super,że przepisał Ci gin duphaston:)No i pęcherzyk piękny był:)🌻U Mnie napewno duphaston pomógł w zajściu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molinezja1000
Griszankaanka jak tescik?-czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dorotq - coś dużo u Ciebie tych objawów ciążopodobnych, życzę 2óch krech !! Z tego co pamaiętam teścik robisz w Dzień Kobiet (tak jak ja). Griszankaanka, a jak Twój teścik miał być chyba dziś ?? Ja będę test robić pierwszy raz i dlatego pewnie tak to przeżywam.... chociaż kolejne cykle i kolejne testy też będę przeżywać i kto wie czy nie bardziej..... cały czas uspokajam się, że za pierwszym razem rzadko się udaje, ale podświadomie nakręcam się, że może będę tym wyjątkiem w statystyce... ehhhhh naiwna baba ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia jeszcze sie nie umowilam;-) paula..hehe..znajac mnie to zatestuje w srode:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszankaanka i jak tam? Pewnie już świętuje! :) U mnie 13dc temperatura dalej niska 36,41 test owulacyjny jeszcze negatywny ale czuję już dzisiaj lekki ból owulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynk, nie swietowalam tylko plakalam, bo znowu minusik. Ale dzisiaj troche mi lepiej, bo @ nie przyszla, wiec mysle, ze cos mi sie w tym moim zegarku rozregulowalo i jak nie dostane do srody, to bede testowac ponownie. Zobaczymy moze jeszcze beda dobre wiadomosci. A dzisiaj to mnie cycki bola, nie wiem czy to dobrze, czy zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A który to dc?Ja w 27 dc jak zrobiłam test to wyszedł negatywny,a w 32 już były dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam dosc krotkie cykle, po 26 dni. Robilam w 25 dniu, dzisiaj @ nie mam, to jeszcze poczekam 2 dni, jak nie bedzie, to w srode bedziemy sie testowac. To bylby cud, gdyby po dokladnie trzech latach sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co koniec dnia a @ nie ma :D Dzisiaj trochę słońca, to polazłam na podwórze na "terapię zastępczą", czyli grabienie ziemi pod trwanik. Nie zdawałam sobie sprawy, że to taki wysiłek fizyczny, zrobiłam kawałek, a jestem spocona jak pies :p Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki. Zobaczymy co przyniesie jutro... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszankaanka w końcu musi się udać !! Z tego co pisałaś jesteś pod dobrą opieką lekarską. Twój mąż/partner pewnie też już przechodził badania, (być może temat już był poruszany, ale nie mam czasu przeczyć 600 stron całego wątku), a 3 lata starań to już całkiem sporo. Postawił Ci lekarz jakąś diagnozę, albo zasugerował z czego t może wynikać?? ps. Mam od kilku dni bóle jak menstruacyjne... coś kłuje mnie w jajniku (tak jak przed owulacją), ale piersi w ogóle nie bolą... senna też nie jestem, wprost przeciwnie nie mogę spać po nocach... ehhhhh.... może to siła autosugestii....chcę żeby już był piątek, zrobię test i skończą się moje schizy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ty masz termin jak ja :-D oby nie przyszla. hnnmmm...mnie przed owulka i po do tej pory pobolewa prawy jajnik.i od kilku dni mam pobolewania jak na @ no i cycki bola ja tez schizuje jak ty.kiedy robisz test? w piatek? ja w arode albo w czwartek dzisiaj glupia zrobilam o 12 i hahaha...jak zwykle moja mozgownica widzi druga kreske- cien cienia...ale to pewnie schiz...nie sugeruje sie tym. poczekam jeszcze 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - no to się przynam, wczoraj też zrobiłam test, offcourse negatyw jak się patrzy!! Następny w piątek i do tego czasu obiecałam obie żadnych prób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. paula hehe..ty tez taki niecierpliwiec jak ja ?:-P ja robie tez w piatek....;-) paula a mierzysz temperature? u mnie dzisiaj 25dc i 10dfl. tempka mi skoczyla na 37.0 jak narazie moj wykres wyglada ladnie.. ulegalka i sliwka- dziewczyny trzymam kciuki bo wy tuz tuz i rodzicie :-* patra!!!! co u ciebie??? bezik wolam cie laska mow co tam u ciebie? :-* silka. teacherka malpka mycha... :-* reszta lasek czemu nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ja się melduję! :P Paula nie ma @ jest nadzieja! Ciekawe co tam u naszych dziewczynek :) Misia od którego dc miałaś przepisany duphaston? U mnie test owulacyjny + Temperatura z 36,63 skoczyła do 36,80 i ból owulacyjny bardzo bolesny :( Ale co się dziwić jak miałam pęcherzyk na prawym i lewym jajniku.Aż plecy mnie bolą... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×