Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka_puchatka

Plan SCHUDNĄĆ!! Bez wymówek do celu!!

Polecane posty

Witam Jestem młodą mamą walczącą ze zbędnymi kilogramami. To mój pierwszy topik mam nadzieje, że zmobilizuje mnie do pracy nad własnym ciałem. Zapraszam wszystkich, którzy chcą wspólnie zrzucać wage bez względu na to ile kilogramów mają do stracenia. Ja będe tu codziennie. Plan jest prosty. Daje sobie 2 miesiące na utrate 8 kilogramów. Zaczynam dziś Dietą amerykańską potem 2 dni 1200 kalorii i znów 5 dni amerykańskiej. Co dalej zobaczymy. Do tego codziennie pół godziny ćwiczeń, godzinny szybki marsz ( jeśli pogoda pozwoli), masaż ciała rękawicami z sizalu i naprzemienne zimne i ciepłe prysznice, żeby skóra nie dostała za bardzo w kość. Zobaczymy jakie będą efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
witam :) ja do 1 marca planuję zrzucić 6kg. obecnie ważę 86 :/ od tyg jestem na diecie 1000kcal ale jem sporo mniej... oczywiście ćwiczę codziennie, nie jem chleba,ziemniaków,ryżu,makaronu,cukru i tłustych potraw. biorę też tabletki i pije herbatkę :) na diecie jestem od tygodnia i czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pierwszy dzień z głowy. na wadze kilogram mniej, a dokładniej 1,2kg. fantastycznie!!! Oby tak dalej. Zaraz ubieram małą i lecimy na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
aż 1kg po jednym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień trzeci czas zacząć. dziś waga wskazywała 0,5 kg mniej czyli w dwa dni straciłam 1,7 kg:) oby tak dalej. miałam nadzieję, że w pierwszym tygodniu strace jakieś 2-3kg więc jeśli pójdzie tak dalej to możliwe, że pod koniec tygodnia waga będzie wskazywać 71kg:) prawdziwym sprawdzianem dla mnie bedzie weekend, powoli muszę planować menu bo nie chcę popłynąć i obudzić się w poniedziałek z dodatkowymi kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny brzuszek
witaj serdecznie mogę się przyłączyć?? Ja dziś zważyłam się rano po wstaniu z łóżka na czczo i jest u mnie na liczniku 65 kilogramów... mam 170 wzrostu Ale brzuch mam potężny naprawdę większy niż biust i to sporo nawet źle mi się schylać do tego ramiona sflaczałe tłuste falują...u mnie tłuszcz gromadzi się na brzuchu ramionach ale piersi mam małe i nogi w miarę szczupłe ja właściwie sama jeszcze nie wiem na jaką dietę przychodzę dziś nie jestem przygotowana ale chcę zacząć mam butlę wody mineralnej:) a w lodówce nieciekawie nie widzę tam nic ciekawego do zjedzenia na śniadanie a wy co jadłyście dzisiaj ?? ja myślę że będę oscylować w granicy 1200 kalorii i posiłki co trzy godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny brzuszek
ja też mam w domu męża który je dużo i tłusto ale jest szczupły.. i często też dzięki niemu moje dieta idzie w las

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągnę trzeci dzień amerykańskiej czyli jem co 2 h - trójkącik serka topionego - jajko gotowane na twardo - jabłko - 150g chudego sera -150g gotowanego mięsa ( kurczak albo wołowina) - kieliszek czerwonego wytrawnego wina. tak ciągnę przez pięc dni potem 2 dni 1200 kalorii i znów 5 dni amerykańskiej. generalnie to w 2 miesiące chciałabym schudnąc właśnie do 65 kilogramów a potem zobaczymy:) ja z kolei jestem kobietą z dużą pupą:( nawet podczas ciąży zrobiły mi się rozstępy na biodrach a nie na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnik
Witam ja tez chce schudnąc waze ok 64 kg a wzrost mam 163cm tak wiec za duzo waze, mam duzy brzuch co mnie bardzo zafstydz zwlaszcza przed facetem i uda tez sa za duze dlatego tez prosze opiszcie jakie diety stosujecie ja kiedys stosowałam diete dr dukana ale przytylam do po 3 etapie sie nie stosowalam na 100% chce do niej wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakowata80
ło matko ;) próbowałam kiedyś diety 1200 kcal - nie dałam rady, ciągle chodziłam głodna :/ ale na dukanie się nie głodziłam, i schudłam 30 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mężem mam podobnie:):) i dlatego właśniewybrałam tą dietę:) mąż pracuje do wieczora, więc od poniedziałku do piątku trzymanie tak drastycznej diety tak strasznie mi nie doskwiera, ale w weekend to co innego więc te dwa dni po 1200 kalorii między 5 dniami diety amerykańskiej bardzo mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny brzuszek
ja dziś ćwiczę biegam narazie 1 -3 treningu po 10 minut i tak będę zwiększać co 5 minut dziennie bo nie mam kondycji i wogóle nie ćwiczyłam i zabiorę się za brzuszki itp:( tylko jak ja to zrobię i ćwiczenia na ramiona A tak wogóle to dotąd jadłam sporo na noc słodycze chipsy często kebab pizza i piwo... tak bardzo chcę schudnąć ... ehhh tylko że na efekty trzeba czekać przynajmniej 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiakowata80 te 30 kg brzmi fantastycznie ale ja sie jakoś boje tej diety. co prawda mam koleżanke, która też na dukanie ładnie chudnie ale coś nie moge się przekonać do jedzenia samego białka... napisz tak w skrucie co jadłaś i ile zajęło ci zgubienie tych 30 kg. może jednak sprubuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny brzuszek
Ja już raz schudłam drastycznie na diecie 500 kcal ale mój stan skóry po tym zostawię bez komentarza a kilogramyi tak wróciły jak widać ... Pełno rozstępów i cellulitu i anemia chciałabym ćwiczyć żeby ujędrnić ciało i właśnie to co ty mówisz prysznice zimne i ciepłe i dużo masowania no i jeść mniejsze posiłki a częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposiętach
Ja się mogę dołączyć? Dziewczyny powiedzcie mi jaką dietę stosować?Może autorka mi poopowiada o swojej?Muszę się wziąć za siebie.Jak dam radę to chcę 10 kg zrzucić.Dobrze by było:) Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny brzuszek
jak to mówią najlepsza dieta to mniej żreć i dużo ćwiczyć żeby ciało wyglądało apetycznie a nie obwisło tak jak w moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny brzuszek
tak to chyba uczucie nie do opisania zobaczyć duży ubytek wagi i efekty w lustrze :) u mnie to dopiero pierwszy dzień więc gdzie to jeszcze .... mam nadzieję że zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnik
kup albo sciagnij sobie ksiazke dukana w takiej zielonej okladce jest tam przepis np. na cos w stylu owsianych placuszkow z twarozkiem sa przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposiętach
Ja to po świętach zamisat ubytku na wadze zobaczyłam nowy nabytek w 6 kg!!Mało nie spadłam z tej wagi.he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnik
chyba bym sie zalamala szczerze mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposiętach
O tym załamaniu to do mnie?Ja się załamałam!Nie wiem co mi odbiło.Swięta,sylwester,urodziny dziecka.Takie coś to mi się nie zdarzyło jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setny brzuszek
A ja już po ćwiczeniach .... głodna jestem pije wodę zjadłam jabłko pomidora i śniadanie . O 14 30 posiłek.... O 16 pobiegam a wam jak mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×