Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka_puchatka

Plan SCHUDNĄĆ!! Bez wymówek do celu!!

Polecane posty

ok jutro komisyjne ważenie:) jeśli chodzi o ćwiczenia to ja ograniczam sie do ćwiczeń aerobowych,troche jogi, żeby się rozciągnąć, brzuszki i hulahop. ale i tak więcej spalam latając za małym szkrabem i sprzątając z dzidzią na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
Macie tu info to tabeli Wzrost 172 waga s.73,5 waga o 72 cel I 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
A jeszcze niedawno warzyłam 67 kg.Nie wiem jak ja mogłam się tak zapuścić!!!Ale dam radę chodź bym miała pęknąć jak mnie głód przyciśnie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
Dobrze,że mogę z wami pisać bo sama nie dała bym rady.Mąż się czepia że nie jem wieczorem i jak mu dwa dni temu nie chciałam iść zrobić jeść bo mówię pójdę to jeszcze sobie zrobię taka głodna byłam a była godz 22:45!!! to mi odpowiedział to sobie zrób jak głodna jesteś!Mądrala...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
matka_puchatka czy możesz zmienić mój cel? wpisz proszę 70kg :) bo kilogramy lecą w dół a nie spodziewałam się tego że tak szybko będę je traciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
ja dziś na obiad mam mało czasu... więc będzie szybki,mianowicie owsianka z otrębami i mleczkiem odchudzonym :) uciekam zaraz na miasto :)do wieczorka laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zaraz wprowadze zmiany:) dziewczyny jutro mam 2 dni 1200 kalorii więc błagam trzymajcie za mnie kciuki żebym nie popłynęła. mam zamiar jeść tylko produkty o niskim indeksie glikemicznym i niskotłuszczowe no i trzymać się 5 posiłków ale jak będzie... mój mąż zachowuje się podobnie jak twój suzanna_beauty i jeszcze na dodatek wieczorem zabiera się przy mnie za słodycze:( a za mną tak chodzi domowa szarlotka z cynamonem i karmelem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
jejku mój mąż jest boski! wspiera mnie :) ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka_puchatka pseudonim-------wzrost------waga startowa------waga obecna------cel matka_puchatka 173------------ 74,5 -----------------71,5-------------66 mjluska89----------165--------------86------------------- ----------------- 70 setny brzuszek 170----------------65--------------------------------------- suzanna_beauty172----------------73,5----------------72----------------65 renka26-----------160---------------73,4----------------- --------------------- shastra-----------168----------------94,5---------------- -78----------------- znowunadiecie---170----------------65-------------------- -----------------60 gruba babkaa----172-----------------79---------------------------- ---------70 arnik--------------163----------------64----------------- ---------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to nie tyle że nie wspiera co nie widzi powodu dla którego się odchudzam:) matka__puchatka-będę trzymała kciuki.Na pewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to,że mąż mi jakoś specjalnie utrudnia, ale też nie pomaga. na przykład w przyszłym tygodniu zażyczył sobie naleśniki ( z nutellą i owocami). no i jak ja mam to przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
jak tam dzionek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,można sie przylaczyc???? Pisalam na innym topiku, ale niestety topik umarl:( Ja sie odchudzam od poniedzialku - czyli 5 dni juz mam za soba i 1 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Ja sobie troszkę sosu zjadłam.Nie jestem głodna na szczęście!Jeszcze pojadę do sklepu po parę potrzebnych rzeczy do jedzenia i po wodę.Tuńczyk wskazany czy nie?Bo mam taką ochotę na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam spokój:)Mały tak mnie wymęczył że szok.Nie wiem co mu się działo dzisiaj!Latał,wykłócał się o wszystko-jednym słowem pokazał różki!Wiecie zjadłam sobie po 19 jeden plasterek szynki.No tak najpierw zjadłam,potem sprawdziłam i szok...100g szynki 391 kcal!Jeden plaster miał około 20g.To wychodzi 78 kcal.Nie pomyślałam że jeden plasterek może mieć tego aż tyle!!!Ale zakupiłam sobie tego tuńczyka właśnie w sosie własnym-ma 101 kcal na 100 g.I serek wiejski 120 kcal na 100 g.Do tego ogóreczek,pomidorek,zieloną sałatę,paprykę.Mam piersi z kurczaka.Na śniadanie zjem sobie tuńczyka,na obiad ugotuję pierś i do tego sałatę a na kolację serek wiejski nie cały oczywiście.W między czasie jakieś owoce.Myślałam żeby robić sobie koktajle na jogurcie naturalnym. Odzywajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzanna_beauty świetny jadłospis. ja jutro planuje na śniadanie maślanka i biały ser( chudy ) potem na obiad kurczaka z sałatką colesław ( tylko sos z jogurtu naturalnego), na kolacje też jakieś białko no i owoce jako przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do owoców-po 18 już ich nie jesz czy jak ci się naprawdę jeść mocno zachce to jakiś zjesz?Tak podpytuję o wszystko bo nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) tuńczyk to dobra rzecz mało kaloryczny i mi smakuje dzisiaj też pewnie sobie go kupię na kolację oczywiście w wodzie:) ja narazie lecę do sklepu po wodę i jakiś serek na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadaniu.Zjadłam sobie tuńczyka.Połowę bo więcej nie zmieściłam.Najadłam się:) Lecę jak burza-znowu dzisiaj rano 1 kg mniej:).Miałam się nie warzyć ale nie wytrzymałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
ja tez nie wytrzymałam :) u mnie tez prawie 1kg mniej w 2 dni :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
halo halo dziś miało być ważenie! jak tam u Was dziewuszki??? u mnie dziś 84,4 matka-puchatka proszę o uzupełnienie tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×