Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matka_puchatka

Plan SCHUDNĄĆ!! Bez wymówek do celu!!

Polecane posty

ja trzymam sie diety i dziś zamiast spaceru sprzątam. miałam włączyć odkurzacz, ale moja córcia oststnio zaczęła się go bać i strasznie płacze kiedy odkurzam. ale wieczorem bez dwuch zdań pół godziny indensywny aerobik i brzuszki. kurcze tak na przyszłość to jak to jest? węglowodany przed treningiem a białko po. zgadza się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
hej :) widzę że dyskusja kwitnie :) super. ja jestem na diecie 1000kcal codziennie ćwiczę i staram się mieć jak najwięcej ruchu. nie jem węglowodanów nie używam cukru i unikam tłuszczu. dziś 9-ty dzień diety. w poniedziałek wchodzę na wagę. w ten poń. pokazała 86,2 :( wstyd ale nie bardzo to po mnie widać bo brzuszek po ciąży został...a wzrostu mam 165cm. proszę dopisać mnie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
No ja dzisiaj sukces!Przygłodziłam się trochę.Zjadłam jedno jajko i troszkę ryby.Aha i pół parówki.Męża do sklepu zaraz wyślę po niezbędne rzeczy to jutro będę gotować coś.Dzisiaj nie miałam nic szczególnego to nie jadłam.Zrobiłam zupę pomidorową,jest bigos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
poposwietach ja jem na śniadanie np. serek wiejski lekki lub pół bułeczki ciemnej pełnoziarnistej z chudą wędlinką,2 ś. np. jabłko obiad chude mięso kurczaka lub indyka z warzywami podwieczorek nie zawsze jest ale jak już jest to np. jakiś owoc na kolacje np jogurt naturalny 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
przepraszam to było do setny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
Ale i mi się przyda ta informacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
poposwietach miło :) ale ja nie mam doświadczenia jeśli chodzi o diety :) po prostu wyeliminowałam ze swojej diety to od czego się tyje i jem to co lubię i mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) u mnie drugi dzień się zaczął zaraz zjem porządne śniadanie i godzinę po śniadaniu będę ćwiczyć bo mam czas...A jak tam u was dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
Ja z rana póki młody śpi jeszcze.Drugi dzień się zaczyna.Wieczorem byłam tak głodna że wszystko bym zjadła!!Ale dałam ranę.Dzisiaj poszłam na wagę i kg mniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
hej :) ja zaczynam 10-ty dzień :) dopiero co wstałam i idę zaraz zjeść jakieś śniadanko. potem biorę się za sprzątanie i mykam na miasto kupić hula hop i od dziś dołączam je do ćwiczeń :) odezwę się wieczorkiem trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
Ja puki co ogarniam pokój bo w końcu nam łóżko przywiozą.* dni temu daliśmy do reklamacji.I przestawiam co trzeba żeby je wsadzić,bo jak oddaliśmy to zrobiłam miejsce na rozłożenie się na podłodze:)Kilka kocy,kołder i musiało wystarczyć.Dziecko mi od rana truje że chce pierogi!!!Myślicie że mogłabym z 2-3 zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poposwiętach
No to dobrze:)A jest ktoś tu jeszcze mamusią oprócz mnie i autorki?Nie wiem czy jestem ślepa bo nie przeczytałam nigdzie:)Mój mały ma 4 lata.Wczoraj skończył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
ja tez jestem mama mój łobuziak w marcu będzie miał 3 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) witam mamusie:) moja mała jest w takim razie najmłodsza ma dopiero 9 miesięcy. dziś rano stanęłam na wadze i nie wierze własnym oczom. zaczynałam od 74,5 kg a dziś na wadze widze 72,2:) trzy dni jak dla mnie to rewelacyjny wynik:):):) zwłaszcza, żewaga od miesięcy stała mimo ćwiczeń i lekkostrawnej diety. musze się jednak przyznać, że wczoraj zaniedbałam ćwiczenia:( aż mi wstyd kiedy czytam o waszym bieganiu itp. ale może uznamy, że 100 brzuszków i sprzątanie z dziewięciokilogramowym brzdącem na ręku to też jakiś rodzaj aktywności fizycznej. dziś robie przegląd lodówki, planuje jadłospis i jade zrobić zakupy na cały tydzień. łatwiej mi trzymać diete jak mam wszystko zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
dopisz mnie do tabelki obecnie ostatnio waga pokazała 86,2 ale to bylo w poniedziałek. jutro rano się chyba zważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba babkaa
czesc dziewczyny poczytuje was i tez sie dolaczam. waga 79 (!) wzrost 172. chce zjechac do 70. dzis moj 4 dzien na diecie, jem do 1200 ckal. zauwazylam, ze pierwszy dzien najgorszy a potem jem coraz mniej, na wieczor coraz wiecej kalorii mi zostaje do rozdysponowania. lubie liczyc kalorie, bo wiem dokladnie, ze sie trzymam diety, samo ograniczanie sklania mnie do grzeszkow. ostatni posilek jem do 19 (pozno chodze spac). zaczynam tez troche cwiczyc, ale mam problemy z kregoslupem i jak po cwiczeniach zacznie mnie bolec to musze przestac. na mojej diecie powinno sie chudnac kilogram na tydzien wiec mam 2 miechy do celu. moj najgorszy problem to utrzymanie wagi po schudnieciu, tzn zawsze jak schudne pare kilo to osiadam na laurach i w ruch ida slodycze, a nastepnie po paru miesiacach wracam do wagi wyjsciowej. z tym glownie musze walczyc. pozdrawiam i zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
waga spada! jupi! wczoraj rano 85,9 dziś po śniadaniu 85,3 :) jestem pełna nadziei ze się uda dojść do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×