Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Amefa ja dokładnie tak samo myślę i mówię. A gin mi wprowadził zamęt. Niech on sobie mówi jak mu się chce, a ja tak, jak dotąd, bo to przecież logiczne :) Czyli dziś mam 7 tydzień i moje dzidzi jest tiktakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - biedactwo. Współczuję Ci bardzo. Ja byłam padnięta po 5 godzinach na uczelni, a gdzie 10 godzin w pracy... masakra. Mi niedługo zacznie się praca na uczelni, ale tylko w weekendy na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
no....... ale nie mam wyboru bo jestem zatrudniona od 1 stycznia tego roku i musze przepracować min pół roku żeby później móc iść na macierzyńskie i wychowawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala-oj to ja ci wspólczuje kobietko:( ja juz od 6tc jestem na zwolniniu i nie wiem czy bym dala rade wrocic do pracy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Praca też wyczerpująca. zatrudniłam sie jako kelnerka więc (sporo kilometrów bije ;-p) i niekiedy trzeba coś cięższego podnoieść...... w sumie zawsze sie wymigam żeby nie podnosić ciężarów ale mimo wszystko jest to stresująca praca i nie lekka.... :-( ale ciężko znaleźć lepszą pracę bo studiuję i nie chcą takich ludzi przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
ja sie ciesze że chociaż nie wymiotuje bo nie wiem jak wtedy bym obsługiwała klientów. mam wyrozumiałą na szczęście szefowa i obiecała że da mi 2 tyg wolnego w marcu. więc nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tala masz racje ja tez nie mam lekkiej ale ty jestes troche w innej sytuacji..kurcze wspolczuje ci bardzo bo napewno ci ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Są tez dobre strony bo przynajmniej będe miała kase na wydatki dla maluszka. Mam płacone na dniówki a poza tym jakiś napiwek wpadnie także chociaż tyle. Ale jak już będe niała te 2 tyg wolnego to jade gdzies wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
BlackRosssa ja tez mam dylematy z tym liczeniem:) tymbardziej ze wiem jak duza roznice mam miedzy ostatnia @ a dniem kiedy faktycznie powstala nasza Kruszynka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Witam nowe kolezanki :) Ja pracuje od poniedzialku do piatku( od rana do wieczora) i jak mam wolniejszy dzien w pracy to do was zagladam. Teraz mam chwile wiec jestem :) Black Rossa, Tak na "Chlopski" rozum. Kazdy tydzien ma 7 dni wiec jak jest 1 tydzien i 2 dni to daje nam 9 dni czyli poczatek drugiego tygodnia. Skoro jestes w ciazy 6 tygodni i 4 dni to znaczy ze jestes w 7mym tygodniu bo 6 tygodni oznacza pelne 6 tygodni 6X7 dni :) JA TAK TO WIDZE I TAK WSZYSTKIE KALKULATORY TO LICZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TALA, Tak na pocieszenie..... JA MUSZE PRACOWAC DOPOKI MI WODY NIE ODEJDA :p A PO PORODZIE MAM TYLKO 6 TYGODNI PLATNEGO MACIERZYNSKIEGO :( MOGE WZIAC DODATKOWE 6 TYGODNI ALE JUZ ZA FRIKO(oczywiscie wezme) TO TYLKO 3 MIESIACE Z DZIECKIEM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............31................. ..........24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. .........26.07.2012 Alcia28.................28............13................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 kama...................29.............9.................. ..........02.09.2012 Amefa..................23.............10................. ..........03.09.2012 Jo----anna.............26.............10................. . ..........06.09.2012 MEGAN86..............25.............10.................... .........01.09.2012 Tala1011101190......21.............9..................... ........09.09.2012 Wiewióreczka_.......24.............8.................... ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26.............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............6.................. ..........24.09.2012 dagusia82..............29.............8.................. ............10.09.2012 Doti ..................24...............12....................... ..19.08.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
plotka balagan sie zrobil w tabelce;) moze jak juz bedziesz miala duzzzzyyy brzuszek to beda łaskawi w pracy i bedziesz mogla sie troszke obijac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, Ja mieszkam w USA :( i tu wszystko jest "dziwne" zeby nie powiedziec do D...!!!!!!!!!! Oni maja w nosie niemowlaki :( Od tego Amerykanie maja nianki, ktore im dzieci chowaja a dla nich tylko kariera sie liczy. Chore to jest! Jesli uda mi sie zalatwic ubezpieczenie zdrowotne od panstwa dla dziecka, meza i samej siebie to byc moze zrezygnuje z pracy, ale o tym bede myslec gdzies w 9 miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............31................. ..........24.03.2012 Igieleczka.............21............14.................. .........26.07.2012 Alcia28.................28............13................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............12............................19.08.2012 kama...................29.............9.................. ..........02.09.2012 Amefa..................23.............10................. ..........03.09.2012 Jo----anna.............26.............10............... . ..........06.09.2012 MEGAN86..............25.............10................... . ......01.09.2012 Tala1011101190......21.............9..................... .......09.09.2012 dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_.......24.............8.................... ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26.............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Mamcia, juz posprzatane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny chciałabym sie przyłączyć.:) dziś zaczął sie mój 8 tydzień od dnia zapłodnienia 6:) przeczytałam wszystkie wpisy i od razu mam do Was pytanie, jak byłam pierwszy raz u lekarza to było w 6 tygodniu i zapytał po badaniu czy chciałabym zrobić badanie prenatalne i jeśli tak to mam sie zgłosić w 11 tygodniu. To nie możliwe żeby w 6 tygodniu zauważył że coś jest z ciążą nie tak prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
normalnie przysluguje 3msc macierzynskiego 100% platnego, tak? a wychowawczego ile? i tez sie placi? kurde, zna sie ktoras na tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka dziekujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,wróciłam z pracy i leniuchuję jeszcze 14dni i pójdę na chorobowe:)Co do jedzenia do ja na mięso nie mogę patrzeć ser żółty i pieczarki śledzie tez nie bardzo.Za to nabiał owoce i słodycze mi smakują jem ciągle albo kanapkę z pomidorem albo z ogórkiem kiszonym.A więc na dziewczynkę jak nic zachcianki hihi:)Co do usg to miałam 2 a teraz 3będę miała Gdyby usg było szkodliwe to lekarze by go nie robili:)Pysiulek ale masz dobrze jeszcze tylko 2miesiące i będziesz miał już swoją dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Plotka: to nie ciekawie wiesz co ???? na prawde mnie pocieszyłaś. ale dlaczego tylko tyle takie jest tam prawo???? to jakaś masakra, jak ty dasz rade?????? współczuje. trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
malentka moze zapytal zeby zaplanowac kolejna wizyte? nie wydaje mi sie zeby tak szybko zauwazyl...badanie to robi sie miedzy 11-13 tygodniem bo pewnie wtedy dopiero jest naprawde wiarygodne:) nie nakrecaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
malentka, napewno wszystko jest okey. mi lekarka tez sie pytala na pierwszej wizycie czy chce robic te badania. i wszystko bylo i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
kinia, jak urodze to zrelacjonuje Wam wszystko:D denerwuje sie bo nie wiem jak to wyglada z macierzynskim i wychowawczym. Nie wiem gdzie sie pytac i zalatwiac to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tala, to porabany kraj i tyle :( no ale nic na to nie poradze. Wiem jedynie, ze bedzie mi baaaardzo ciezko zostawic dziecko i wrocic do pracy. Zwariuje chyba :( Siostra meza nie pracuje odkad urodzila, a jego bratowa jest opiekunka i moze brac dziecko ze soba do pracy. Tylko ja bede musiala cierpiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Od 2012 roku urlop macierzyński trwa 20 tygodni (5 miesięcy) + 4 tyg dodatkowe czyli w sumie pół roku :-) płacone 100% a wychowawcze przysługuje bodajrze przez 3 lata i płacone po 400zł na miesiąc jeżeli na każdego członka rodziny nie przysługuje wiecej niż 504zł na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×