Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
tez juz bym chciala wiedziec :) a macie jakies przeczucia?:) zobaczymy czy nasza kobieca intuicja sie sprawdza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty gadasz?? a chodzi prywatnie?? ja juz mam zdjecia. owszem nie jest zdrowe ale jak na 2 minuty zeby zobaczy nic sie nie stanie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ze dziewczynka ale duzo osob mowi ze chlopak:) iza a ty mialas juz te badania? bo je sie robi miedzy 10-14tc ciazy:) parwda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki:) widze ze przez caly dzien sie tu duzo dzialo :) chcialam powiedziec ze tez biore duphaston (luteine) od 5 tyg 2 razy dziennie asekuracyjnie ze wzgledu na pierwsza ciaze slyszalam ze tak do 20 tyg i sie stopniowo zmniejsza. na ostatniej wizycie w ten wtorek zapytalam czy zamiast foliku brac juz witaminy i powiedziala ze tak czyli co lekarz to inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby nie jest zdrowe, ale jeszcze nie czuć ruchów i lepiej jest wiedzieć co z dzieckiem się dzieje. A jak wiadomo różnie bywa. Ja mam co miesiąc usg, i jak dla mnie to zdecydowanie za rzadko. W połowie miesiąca już się stresuję. Doti i jak po genetycznym? Dobre wyniki i czy Toja dzidzia duża jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u mnie wszytsko ok kregoslup w porzadku z serduszkiem ok.i reszta tez ok rozwija sie prawidlowo a u ciebie? ja tez mam co miesiac i tez dla mnie za malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć najlepiej 12-13 tydzień. Warto zrobić sobie usg genetyczne. Zastanawiałam się długo nad tym i jestem zadowolona. Co do płci to myślę, że będzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę państowo, do jakiejś nowej lekarki, moja jest na urlopie, ale jak wróci to idę do swojej, jakoś jej bardziej ufam. Ta lekarka mnie trochę dziwi, pierwszy raz jak do niej poszłam stwierdziła że 4-5 tydzień ale kazała mi zrobić betę, żeby potwierdzić. Zdziwiłam się bo na usg widać wiele rzeczy których beta nie pokarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też wszystko oki. Przezierność karkowa 1,1mm. Inne wyniki również oki. Tyle że moja dzidzia w 12tc2d miała 5,6 cm. Nie wiem czy to nie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betę robi się na początku. Bo usg nie jest wstanie pokazać nic w 4-5 tyg. A po becie wyjdzie ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy z moich 5 roznych ginow( podczas 3.5 letnich staran o dzidziusia) kazal mi brac witaminy prenatalne jeszcze przed ciaza i po zajsciu kontynuowac. A ja na 2 miesiace przed zajsciem w ciaze odstawilam wszelkie wspomagacze ;) I tylko swoje ziolka pilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mówił, że wszystko jest oki. A ty prywatnie Doti robiłaś genetyczne,zastanawiam się czy na Fundusz można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ...........30.07.2012 Izka....................26.............13................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............11.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............12..................... ......19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... .........01.09.2012 Kama....................29.............?................. . ..........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ...........06.09.2012 Tala1011101190.......21.............10.................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............9.................. .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............9.................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............9.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............9.................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Plotka...................26............8................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............8.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Invicta..................24..............5-6............. ......Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie i robie wszytskie badania prywtanie. Akurat wczoraj bylam na wizycie. Iza nie martw sie jest wszytsko dobrze:) juz nie dlugo poznamy plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przeziernosc mam dopiero 28.02 czyli bedzie to 13 tydz 4 dzien juz na sama mysl sie denerwuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86-mialam tak samo. nie moglam spac a rano dostalam biegunke z nerwow:) a tu wszytsko ok wiec mysl pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chodzę prywatnie, i jestem mega zadowolona z mojego gina. Jest najlepszy:P Może tak by w tabelę wpisywać również miejsce zamieszkania??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wiesz to nie jest zbyt dobry pomysl bo wiesz na tym kafe nie sa zbyt wszytscy tacy w porzadku:) wiec lepiej unikac tego. chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Doti ale sama wiesz ile to nerwow kosztuje ale staram sie byc dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje ale pomysl tez o dziecku ze ono tez sie denerwuje a jak pozniej zobaczysz swoje malenstwo bedzie super i odetchniesz z ulga:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh masz racje ale ciezko tak... dzieki za kciuki:) fajnie ze Ty juz jestes spokojna wszystkie musimy przez to przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja juz wczoraj mialam ale uwierz mi ze do wizyty bylo meeega dlugo ale wiedzialam ze musze byc spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×