Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

izka a co sie stalo jesli moge zapytac jak mialas te krwawienie w 11 tyg tzn przyczyna tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja również się żegnam, zaczął się już jeden z moich ulubionych filmów skazani na shawshank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmówka mi się odklejała :(, tzn. teraz to już łożysko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdeczna sobota
Serdecznie zapraszam na mój sennik, ktory jest na moim blogu ( jest juz ponad polowa!) zaczyna pojawiac sie tez savoir vivre napewno bedzie tez Imiennik i wiele innych ciekawostek http://sennik-dreamer.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, tzn krwawień już nie mam. Biorę luteinę, ale dopiero in mi powie czy się zrosło za 3 tygodnie. Dodatkowo mam bardzo nisko to łożysko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mamy te same mysli i refleks:p no i same zostalysmy na placu boju:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza bedzie ok napewno jesesmy z toba:) oj tak megan zostalysmy same.. moj maz gra w gre wiec ja jeszcze siedze he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
invictia dziwne, ja miałam już dwa w Twoim czasie, w 7. i 9. tygodniu. A kw foliowy do 12.tyg a potem witaminki. Za szybko byscie chcialy te plec znac.. to nawet ja jeszcze nie wiem moja Dzidzia miała w 13 tyg 1 dzien ponad 6,5 cm wiec chyba nie mało. widze ze w tabelce fajnie poukładane terminy porodów :) jestem druga :D ja place za wizyte 80 zl, a ost jak bylam to dostałam jeszcze 15-minutowe nagranie z usg Bibka gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam za swoim do 22.30 az wroci z pracy jak dobrze ze chociaz na forum mozna sobie porozmawiac bo chyba calkiem na leb bym dostala dosc daleko wyprowadzilam sie od swoich rodzinnych stron i nie mam tu na miejscu jeszcze nikogo wiec dobrze ze jest forum lipiec-wrzesien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie tu zawsze ktos sie znjadzie do pogadnia...do mnie nieraz wpadaja koelzanki ale jakos czasem wole byc sama. a co do płci to zalezy jak dziecko sie ulozy i wogole moja kolezanka poznala w 16 tc i jakos sie sprawdzilo kazda kobieta ma inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u nas gadaja w domu ze chlopak bo jak zaszlam w ciaze zmarl nam dziadek a moja szwagierka zaszla w ciaze jak zmarla babcia i urodzila sie dziewczynka i sumie tak mnie nakrecili ze mysle wlasnie ze to bedzie chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mysle ze synek ale co bedzie to na chwile obecna Pan Bog wie... oby zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-----nna
Dziewczyny, ca ly dzień boli mnie cos po prawej stronie. Nie wiem czy to watrioba czy co. Tak jakbym miala kolke, ale nie pod samymi zebrami, tylko wlasnie w polowie tych zeber. Sama nie wiem, co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ja juz tez bede uciekac pod prysznic zjesc cos jeszcze i do lożeczka z mezem:) 3maj sie i do jutra idz odpoczywaj ja ide bo plecki bola troszke. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
dawno mnie tu nie bylo... jeszcze ktoras nie spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Joanna ja mam to samo, ale od jakiegos 20tc... Bo mi dzidzius uciska na lewe zebra. Czasami to ledwo wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×