Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

bede brala z Ciebie przyklad :D ale tu jeszcze 3 tyg do wizyty ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja place 170zł a za genetyczne tez mi tyle policzyl:) nic wiecej czemu u ciebie tak duzo?i za wszytskie badania tez placisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Toba:) ja mam wizyte 23 lutego:) wiec pozniej bede mocno trzymala kciuki za ciebie. a objawy masz? Iza brzuszek juz cos sie ujawnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
o matko:D ale kwoty...:D wydaje mi sie ze liczenie wiecej za badanie to przesada:/ wiadomo ze idzie sie do gabinetu na badania a nie dla rozrywki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ-masz racje tez mi sie wydaje ze za takie badanie nie powinno sie liczyc bo to tez badanie usg tyle ze troszke dluzej trawa. Ja wlasnie nic wiecej nie placilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin przyjmuje na fundusz i prywatnie i wrazie potrzeby ide prywatnie do niej 120zl wizyta a badania sama chetnie robi mi na fundusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie badania także prywatnie muszę robić. Mi wydawało się że sporo płacę, a Ty jeszcze więcej. U nas ogólnie w rejonie wizyta kosztuje ok 100zł. Tam gdzie ja chodzę jest mega dobry gin i dlatego tyle płacę. A genetyczne robiłam w Klinie gdzie mój gin. A dostałaś płytkę z usg na dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja ostatnio bylam prywatnie, teraz zamierzam isc do tego samego faceta na nfz bo chce skierowanie na badania:D a na genetyczne znowu pojde prywatnie zeby zrobil to na spokojnie i dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja 110ł place za wizyte a 60zl za usg. tez place za badania ale nie zlauje pieniedzy na moje dziecko. nie dostalam niestety ale duzo zdjec za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, od 2 tygodni mam zaokrąglony. Widać go, i teraz wydaje mi się, że każdego dnia jest coraz większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo:) wogole bardzo dobrze znosze ciaze masz racje te siusiu jest najgorsze:) eh nawet w mocy po 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dobrą opiekę, a to niestety kosztuje. To jest niesamowite, że każdego dnia mogę oglądać na filmiku moją dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to samo w nocy co 3 godz ja mam juz 1.5 kg na plus a to dopiero 10 tydz. moja siostra przytyla 25 kg wiec mam nadzieje ze nie podziele jej losu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlumacze sobie ze u szczuplych szybciej wszystko widac i nie da sie ukryc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie powiedziala bym moja koleznka chuda wazyla 52 kg a brzuch bylo jej widac w 20tc. Kazda kobieta ma inaczej i jest to sprawa indywidualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tak sobie tylko zartuje:p ciekawe kiedy tak naprawde zacznie brzusio wyskakiwac:) u Was jak by nikt nic nie wiedzial to by sie skapnal po brzuszku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze,od 17 mnie nie bylo,a tu tyle stron :P U mnie by sie kapneli po brzusiu,zawsze mialam plaski, teraz mam taki wywalony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zaczynam sie stresowac tym moim brzucehm...;/ jest od kilku dni ciagle wydety dzis np. wcale nie schodzil do plaskiego.....ciagle mam wielki baniak a przy tym gazy;/ czy wzdecia nie powinny nam sie pojawiac raz na jakis czas a nie trwac non stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
nie wiem,ja tez mam ciagle duży brzuch, a zawsze miałam płaski, nie przyszło mi do głowy aby się tym martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przyszlo po tym jak sie naczytalam ze przy wzdeciach nie powinno byc gazow i powinny byc niby zaparcia a ja mam tylko wzdecia cala reszta jak najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Oj tam, nie doszukujmy sie problemow tam,gdzie ich nie ma,bo zwariowac przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo...masz racje....:) a Ty czemu nie spisz?:P ja to sie dalej ucze, wtedy mi sie przysnelo hehe dopiero wstalam po kilku godzinach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ...........30.07.2012 Izka....................26.............13................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............11.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............12..................... ......19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... .........01.09.2012 Kama....................29.............10................. . ..........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ...........06.09.2012 Tala1011101190.......21.............10.................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............9.................. .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............9.................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............9.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............9.................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Plotka...................26............8................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............8.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Invicta..................24..............5-6............. ......Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny tak czytam te wasze wczorajsze wpisy i stwierdzam ze u mojego gina to ja mam tanio jak barszcz tzn za wizytę płace 80 zł w tym mam za każdym razem USG witaminy i inne leki daje mi za darmo, na badania daje mi skierowanie na kasę chorych i chodzę za darmo. Za USG genetyczne placilam 150 zł i tez dostałam zdjęcia i wszystko na płytce wiec chyba nie mam tak zle co? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×