Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Latwo powiedziec, jak ja milion probleow na minute wyciagam, chociaz nie mam ku temu zadnych podstaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie ma ku temu zadnych podstaw wiec po co je wymyslasz?:) ciesz sie kobietko zyciem :) idz na spacerek kup sobie cos poczytaj fajna ksiazeczke :) obejrzyj swietny film :) wyjdz z kolezankami :) tylko nie mysl o chorobach bo ich nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dzięki, tak zrobię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu jak czytam niektóre opowieści porodowe ze strony rodzicpoludzku.pl to mam ochotę wytrząsnąć te pseudo pielęgniary! Co one sobie wyobrażają?? jak można tak traktować kobietę w tym najważniejszym momencie? Co z tego że dla nich to idzie "taśmowo" Jeżeli mnie coś takiego spotka to jak już odzyskam siły wrócę do szpitala i im kudły powyrywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Joanna co do humowrow ktore opisalas ostatnio to ja mam dokladnie to samo az se pozniej mysle ze ja jakas nienormalna jestem...;) a co do tych chorob to ja mysle ze mozliwe ze za duzo tych forów czytasz...czlowiek sie niepotrzebnie nakreca...ja czytam tylko nasze no i chyba ze cos potrzebuje sie dowiedziec... Uspawanka ja Ci powiem ze jak mi sie takie wstretne pielegniary przydarza to obawiam sie ze im pojade rowno jeszcze przy porodzie i nie bede sie nimi przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Oświadczam, że od dzisnie czytam zadnych forow o chorobach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobietki:) ale pieknie dzis u mnie slonko swieci az lepszy humorek sie zrobil :) jestem juz po sniadanku i odwieczny dylemat mam co na ten obiad zrobic?:p Jo-------anna trzymam Cie za slowo ze juz nie bedziesz czytala tych bzdur o chorobach i nie bedziesz schizowac :) tylko nasze forum :) same pozytywne myslenie! potrafisz u innych tak podnosic na duchu jak sa jakies watpliwosci a sama nie zastosujesz tego u siebie :p od dzis sie to zmieni... prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tak,zmieni się. :) Ja musze coś na obiad zrobić ze schabu,ale jeszcze nie za bardzo wiem co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Amacie może jakieś pełnometrażowe filmy o tym jak należy karmić,przewijać itp?:) Najlepiej też z rolą taty w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wczoraj kotlety schabowe bez panierki ale za to z pieczarkami i serkeim zoltym na gorze:)pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zrobie warzywa na patelnie i piersi z kurczaka w gyrosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A co ze schabu dobrego można jeszcze zrobić? :P Ser mam,ale nie mam pieczarek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloz do tych roladek schabowych jakis kawalek szynki albo boczku ser zolty cebulki plasterek i tez jest pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze,zachciało mi się,idę po pieczarki do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna wejdz sobie na strone parenting.pl Tam masz artykuly i filmiki o ciazy, porodzie i pielegnacji niemowlecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ok, dzięki.:) mam pieczarki, kupiłam frytki i mirinde, nie wytrzymałam :P IUdę robić obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ Dziewczyny, Ja na "wczasach" u rodziców :) Jestem zadowolona. Tutaj dużo zieleni, bo małe miasteczko, to sobie spaceruję więcej. Tylko dziś od rana boli mnie kręgosłup. Odcinek lędźwiowo-krzyżowy. Przed ciążą czasem mnie bolał i doczytałam się, że to oznacza, że w ciąży mogę mieć większe problemy niż kobiety, które nie bolało. No i znów dziś proces 'wybrzuszania", bo mam wrażenie, że zjadłam worek cebuli i napręża mi się skóra. Takie wrażenie mega wzdęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********************SZCZESLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************* NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............36................. ..........25.03.2012 p.KwiatPolny..........20............20 ...........................17.07.2012 Igieleczka..............21............18................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............18................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........18....................... .....30.07.2012 Uspavanka............27.............18................ ...........03.08.2012 Izka....................26.............18................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............17.................. .........13.08.2012 Doti ....................24.............17....................... .....17.08.2012 Moniq123...............27............17.................. . .........17.08.2012 In-flagranti...........29..............16................ . ...... ....22.08.2012 Kinia1109.............27..............16................. ...........24.08.2012 Oliwia27l .............28 ..............16 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............15............... ............28.08.2012 MEGAN86...............25............15 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............15................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............15................ ............03.09.2012 Jo--anna..............26..............14............ . ..............06.09.2012 Polcia91...............20.............13................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21............13.................... . . ....09.09.2012 Dagusia82..............29............12.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............12................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............12................. ..........11.09.2012 Malentka................24............12................. ..........13.09.2012 Kaliwia..................24.............12.............. . ...........14.09.2012 Invictia..................24...........12............... .............17.09.2012 Kasiulek91...............21...........12................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............12............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28............12................. ........ ...22.09.2012 BlackRosssa............27............12.................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............11................ ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie przyszłe mamy ja jestem w 15tc i ma termin na 30 sierpnia, mam już 5 letnią córeczkę.Wybieram się na usg za tydzień ciekawa jestem czy już lekarz powie mi co będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa fajnie sie masz, ze tak zauwazasz jak sie brzuszek wybrzusza :) Ja nie czuje tak, tylko nagle zauwazam ze jest wiekszy :P Joanna czyzbys byla taka fanatyczka mirindy jak ja? :) Wczoraj kupilam sobie wode zywiec-zdroj gazowana pomaranczowa, ktora smakuje podobnie do mirindy ;) Chyba jest troche zdrowsza, wiec sobie popijam bez wiekszych wyrzutow sumienia ;) Kajka ja poznalam plec w pierwszym dniu 14 tygodnia :) Tzn nie jest to jeszcze na 100%, ale juz mamy okreslone :) Dzisiaj bylismy kupic rowerek na roczek chrzesniaka i sobie pochodzilam troche po sklepie dzieciecym :) Wszystko takie malutkie, slodkie i urocze... Chyba wydam wszystkie wyplaty na ta wyprawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znowu pachwiny bola od rana :( Rano az wzielam luteine, bo sie wystraszylam ze cos jest nie tak... Moze jak mi gwaltownie brzuch sie powieksza, to tak bola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kajka :) Ja mam niedługo USG genetyczne i liczę, że uda nam się coś podpatrzeć ;) Amefa - no niby fajnie, ale to jest dość nieprzyjemne uczucie :) Ale rzeczywiście raz w tygodniu się odbywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja już po obiedzie, czuję się znakomicie. :) Mięsko z pieczarkami i serem wyszło pyszne, zjadłam pół michy sałatki i jestem zadowolona z siebie ;) Zaraz wywieszę pranie, kąpiel i wróci R. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już miałam iść na usg w zeszłym tygodniu ale przesunęłam wizytę ponieważ różnie to jest z tymi sprzętami do usg, wprawdzie mi to jest obojętne najważniejsze żeby było zdrowe bardziej mojemu mężowi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - całkiem możliwe, że tak to odczuwasz. Każda z nas inaczej, ale myślę,że każda jakoś to czuje. Wczoraj moja mama powiedziała, że też czuła przez całą ciążę jakieś takie rozciągania itd. Nie nazwała tego bólem, ale dziwnym odczuciem, czasem nieprzyjemnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ciąża ciąży jest nie równa i każda jest inna. Jak sobie przypominam swoją poprzednią ciążę to zupełnie sią różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a odczuwacie w pochwie takie nieprzyjemne pobolewanie, tak zupełnie w środku, takie pulsujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niczego takiego nie odczuwam i w pierwszej ciąży również nie odczuwałam, sugeruję żeby zapytać lekarza czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - ja parę razy odczułam, takie jakby ukłucie, jakby coś... Kilkusekundowe i chyba tylko kilka razy. Tam też się wszystko zmienia, więc czasem można odczuć coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×