Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
wam dobrze, już niedługo, mnie czeka jeszcze 1.5 miesiąca do połówkowego, a Rafał nie chce robić wcześniej, nie da się przekonać - babcia jest położną starej daty,m to wiele tłumaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Joanna to w którym będziesz tygodniu na te połówkowe? Ja uważam, że za wcześnie nie ma co robić, lepiej jak już wszystko będzie dobrze widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam USG raz w miesiącu a w grudniu i w lutym miałam nawet 2 razy. Lekarz chyba wie czy zaszkodzi czy nie no tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bym chciała w między 21 a 22 tygodniem, żebym nie przyjechała,atu się okazuje za późno lub za wcześnie ;) No bardzo mi zalezy na zdrowiu maluszka,a tu u nas słabi lekarze i słabe sprzęty, więc wiecie. MEGAN86- ja mam bulgotanie nawet gdy nie zjem - słucham stetoskopem. Też tak nie miałam, więc jestem pewna, że to maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Alcia28 na pewno nie szkodzi... Tylko dzidzia się podobno denerwuje bo jej głośno w brzuszku się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
alcia28 - lekarz na pewno wie, ale mojego osiołka nie idzie przekonać. On twierdzi,że dziecka nie ma co podglądać, mu się nie spieszy z płcią bo i tak kochane jest i weź tu podyskutuj :P Próbowałam przekonać go na takie króciutkie,3 minutowe, ale no jak osioł uparty ;) Zwykle jest bardzo oświeconym facetem, a tu dał sobie wcisnąć taką ciemnotę - i nie pomagają opinie lekarzy, artykuły które mu podaję - 3, max 4 usg w ciąży i nie ma bata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez sluchalam stetoskopem i te dziwne odglosy dobiegaja z dolu brzuszka super jesli to maluszek :D mi polowkowe bedzie wypadac mieszy 21/22 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mój na szczęście do USG nic nie ma ale płci tez nie chce znać i nie mozna go przekonac, bo twierdzi że jak bede wiedziała jaka płeć to będe szalała z zakupami. Ale przeciez on nie chodzi ze mną na wizyty tylko raz był na USG prenatalnym no i teraz po 20 tyg tez pewnie pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja wstalam niedawno i od razu poszlam na spacer pogoda jest swietna w plusie 5 stopni normalnie az mi sie chodzic chcialo :) co do usg to mysle ze to nie szkodzi dzieciaczkowi ja robilam w miesiacu po dwa razy odkad jestem w ciazy bo tak wypadalo ze mialam wizyte a dwa tygodnie po wizycie przypadalo zwolnienie i musialam isc do lekarza to mnie zawsze jeszcze przebadal na wszelki wypadek i mowil ze to nic nie grozi inaczej co miesiac by nikomu nie robil tylko co kilka miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Z zakupami szaleją na razie nasze mamy - są obecnie za granicą, jedna w Clitheroe, druga w Wenecji, więc mi pewnie za dużo szaleństwa z ciuszkami nie pozostanie, podejrzewam,że kupuja tam hurtowo, mimo, że nie znają płci. Niedługo przyjdą pierwsze paczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Uf, jeszcze tylko kuchnia i posprzątane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nawet nie mam kiedy sprzątać mam tyle prania do prasowania że masakra jak wracam o 18 z pracy to juz nic mi się nie chce. Wczoraj zmusiłam się do posprzątania kuchni z salonem i klatki schodowej a dzis mam zamiar walczyć z łazienką i z sypialnią. Czarno to widzę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja w domku cały dzień,więc czasu jest aż za dużo.:P Zaraz zrobię pranie i wybieram się do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem ci Joanna że jak siedziałam w domu to tez nic mi sie nie chciało hehe wydaje mi się że jak poszłam do pracy to jakoś mam więcej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja w domu na leb dostawalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Też miałam taki okres,ale mam wrażenie,że powoli przechodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
lekarz wczoraj 2 razy pytal czy chce pracowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja naleśniki z brzoskwiniami lub serem - tzn i to i to, do wyboru. Bo jakoś nie mam dziś ochoty na mięso.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
mamcia, ja na swoim stanowisku trochę się boję.malutkie dzieci, ciągłe choroby, teraz akurat jest grypa żołądkowa. W kółko jakieśpasożyty, glisty, owsiki. Trzeba nosić dzieci, one malutkie jeszcze, bywają płaczliwe, dużo stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hehehe ja jestem kierowniczka sklepu sieciowego ktorego nazwa juz wiele razy padala na tym forum wiec stresu tez nie malo ale staram sie luzowac, a chociaz zajecie mam i nie musze ciagle myslec o tym ze tu mnie cos kluje, tu gniecie;) na L4 wlasnie tak by to wygladalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku dziewczyny! mam niby mini remoncik a pyłu, wiercenia co niemiara. Jestem uwięziona, nie mogę wyjść bo jestem odpowiedzialna za obiad dla ekipy.. Mam nadzieje że mały w brzuchu nie boi się tych hałasów, w końcu chłopak ;) może nawet interesuje się domowymi robotami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ooo,nas remonty czekaja na wiosne i to takie powazniejsze - 3 pokoje robimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo-----anna dziecięcy też? a może zwłaszcza? :) W laleczki, samochodziki itp? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tak,pokój dziecięcy, telewizyjny i nasza sypialnia. W dziecięcym między innymi planujemy trzasnąć rysunki z bajek na całą ścianę - coś takiego - mniej więcej - http://allegro.pl/bajki-kubus-disney-artystyczne-malowanie-scian-i2187531200.html Bardzo podoba mi się ten misio z dmuchawcem, ten na chmurce, Przyjaciele Kubusia Puchatka na mostku. W przedszkolu pracuję, więc namaluję to sama z Rafałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna super taki malowany pokoik:D jesli masz takie zdolnosci do malowania to Twoj maluszek bedzie mail przepiekny pokoik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No myslę,że wyjdzie nam podobny efekt. :)Tzn mam taką nadzieję. ;) Dziewczyny, jadłyście w ciąży jajka na miękko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
podobno nie mozna i ja nie jadlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×