Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
**********************SZCZESLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************* NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............36................. ..........25.03.2012 p.KwiatPolny..........20............20 ...........................17.07.2012 Igieleczka..............21............18................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............18................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........18....................... .....30.07.2012 Uspavanka............27.............18................ ...........03.08.2012 Talusia...............20..............18.................. .........10.08.2012 Izka....................26.............18................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............17.................. .........13.08.2012 Unia77................34.............17.................. .........15.08.2012 Doti ....................24.............17...................... .....17.08.2012 Moniq123...............27............17................. . .........17.08.2012 Inflagranti...........29..............16................ . ...... ....22.08.2012 Kinia1109.............27..............16................ ...........24.08.2012 Oliwia27l .............28 ..............16 ...........................24.08.2012 Danuti.................24..............15............... ............28.08.2012 Maniusia89............23..............15............... ............28.08.2012 MEGAN86...............25............15 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............15................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............15................ ............03.09.2012 Jo--anna..............26..............14............ . ..............06.09.2012 Polcia91...............20.............13................. ...........08.09.2012 MamciaJ................26.............13................. ..........09.09.2012 Tala1011101190.......21............13.................... . . ....09.09.2012 Dagusia82..............29............12.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............12................... . ......11.09.2012 Malentka................24............13................. ..........13.09.2012 Kaliwia..................24.............13.............. . ...........14.09.2012 Invictia..................24...........12............... .............17.09.2012 Kasiulek91...............21...........12................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............12............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28............12................. ....... ...22.09.2012 BlackRosssa............27............12.................. ..........22.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super szukałam własnie takiego forum na którym mogę popisac z przyszłymi mamusiami mi podzielic sie emocjami i doświadczeniem to bedzie moje pierwsze dziecko i jestem b. szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aaa,nowe dziewczyny - robiłyście usg genetyczne? :) Właśnie próbuję w siebie wcisnąć jabłko, nienawidze owoców i warzyw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? tzn? mój lekarz nic mi nie wspominał. ja tam uwielbiam jabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem jedno jabłko dziennie, wczoraj jadłam sałatkę z brokułu i z pomidora ale niestety wszystko zwymiotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj lekarz tez jakos specjalnie nie podkreslal ze to usg bedzie wyjatkowe... przyszedl czas, zrobil i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No takie badanie gdzie się określa przezierność karkową,nosek - w 12 tc. ja tez staram się jeść owoce, ale na chama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moglabym pomarancze jesc godzinami ;p co o tym wozku sadzicie ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam usg w 13 tc i robił jakies pomiary ale za bardzo byłam skupiona na mojej kruszynce którą widziałam wię nie za bardzo słuchasłam lekarza co mówi:( ale owoce jem co dziennie bo je uwielbiam tak samo jak słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz tez nic sam od sebie nie powiedział o USG genetycznym ja sama zagadałam o to i on mi dal namiary na lekarza który je wykonuje bo sam osobiście tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja się na wózkach nie znam podoba mi się, ale cięzko stwierdzić jak sięprowdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę u lekarza to też zapytam o te usg. a co do wózka to fajny ale może trochę ciężko się go prowadzic na tych kółkach obrotowych. tak mi się tylko wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj powiedzial ze jak przychodzi pora to robi sam z siebie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Talusia, jak mierzył,to pewnie zrobił,bo je sie robi od 11 do 13+6 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez wlasnie.....ogolnie wychwalaja te firme i tak sie zastanawiam wlasnie czy w ogle go brac pod uwage a tez sie nie znam na wozkach co z tego ze go zobacze poprowadze jak nie mam kompletnie wiedzy na temat ktory jest dobry w ktory zly;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No i niestety jabłko nie zostalo przyjęte. :P A tak się męczyłam i maltretowałam aby je zjeść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny że ja to praktycznie wszędzie samochodem jezdze wiadomo że to się zmieni bo spacerki itp ale tak szczerze mówiąc to ile my w zimie bedziemy korzystac z tych wózków? Lepiej porządne nosidełko kupić albo fotelik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałam robione to usg na szczeście wszystko ok, a następna wizyta za tydzień, ale ja to taka panikara jestem ze mogłabym co tydzien chodzić do lekarza, a na tej wizycie może zobaczymy czy to dziewczynka czy chłopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nie znam na wózkach ale moja siostra kiedyś kupiła na wywrotowych kolkach i nie był taki jak chciała te kółka są moim zdaniem okropne same czasem sie obracaja i ciężko się prowadzi. nie ukrywam że też się rozglądam za wózkiem ale jest taki dóży wybór że zdam się na opinie męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zgadzam się z wypowiedzią alci28 ja tez wszędzie samochodem jeżdże ale do zimy mamy trochę czasu a na spacerek z malenstwem pewnie każda chce isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrze sobie ten wozek na zywo bo z firmy tako chodza po 1200 mniej wiecej a ten bym miala za 600 i jesli by byly kolka z molziwoscia zablokowania to moze warto sie zastanowic :) cena nie jest wygorowana a moj M bardzo chcial wozek czarno zolty czy czarno kremowy :P bo nie chce znac plci i mowi ze idealnie pasuje i dla dziewczynki i chlopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, a ja zobaczę maluszka dopiero za 7 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie najlepiej będzie jak go obejrzysz bo cena naprawde godna uwagi. my chcemy znac płec i za tydzien się dowiemy :). czemu za 7 tygodni? jak mogę wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bo ja robię 4 usg w czasie ciąży. :) Kolejne jest to w 21 tc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a mnie się dłuży od wizyty do wizyty chociaż mam je co 4 tyg. z usg, a Ty ćwiczysz cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No chyba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×