Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

amefa i to jak! Ale czuję ruchy, na usg tez wszystko w porzadku, wiec sie nie martwie. Ja mam silna ta tetnice brzuszna wiec moze dlatego, albo przez to łożysko, sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ja też mam łożysko na ścianie przedniej i też dość póżno zaczełam czuć ruchy bo dopiero ok 19 tc, tętno Małej znajdują bez problemu, ale jak tu dziewczyny w 16 tc pisały że czuja bąbelki i pukanie to nieżle sie wystraszyłam że u mnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Amefa - laktator kupuję elektryczny. Podobno lepsze są właśnie takie niż ręczne, bo ściąganie jest szybsze i mniej męczące. Na pewno będą coś na ten temat mówili na szkole rodzenia, więc Ci napiszę w odpowiednim czasie informacje w pełni rzetelne :) Dziewczyny, a ap ropo karuzelek nad łóżeczko to koleżanka oglądała program w którym bardzo je odradzali ze względu na to, że noworodek ma za dużo bodźców i udowodniono, że wówczas jego mózg nie rozwija się prawidłowo. Obracające się elementy, dźwięk i kolory to dla niego za dużo i może się przyczynić do późniejszych zaburzeń typu ADHD. Nie wiem ile w tym prawdy, ale brzmi sensownie. Przynajmniej na początku nie powinno się włączać opcji "kręcenia", najwyżej muzyczkę. Dopiero od ok. 4 miesiąca ta zabawka jest w stanie dziecko zainteresować i jest z niej w pełni pożytek. Słyszałyście o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fajne te wszystkie wasze ubranka zabaweczki, wózki itp :) Ciesze sie że z tymi łożyskami u was wszystko ok ja nawet nie wiem jakie mam nic mi lekarz nie mówi na wizytach, myśle że jak by było coś nie tak to by mi powiedział. Co do tej karuzeli Nowa to ja nie słyszałam ale myślę że na początku takie malutkie dziecko i tak się tym nie zainteresuje. My w weekend chyba zamówimy łóżeczko na allegro to co ostatnio któraś z was dała linka za niecałe 400 zł tylko że chyba kupimy to gdzie nie ma baldachimu bo u nas są skosy i bardzo by przeszkadzał a bez jest o 100 zł tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - ja o tym nie słyszałam, ale nie mam zamiaru kupować żadnej karuzeli. Mnie ogólnie denerwują takie grająco-świecące zabawki. Mam nadzieję, że dziecko odziedziczy niechęć do nich po mamusi ;) Może kupimy coś wieszanego, ale na pewno nie kosmicznego. Ja z kolei na podyplomówce z pedagogiki dowiedziałam się, że małemu dziecku to lepiej włączać pralkę na wirowanie, niż telewizor, bo tyle samo z tego zrozumie, a mniej spustoszenia w główce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Alcia, to łóżeczko co podsyłałam jest super, my jeszcze czekamy - miałam czekać z tym do końca maja ale jak na usg będzie wszystko o, to może w ndz je zamówimy. Cena super i uważam, ze cały ten zestaw ma sens a nie wszystko z oddzielnej parafii;) Dziewczyny, czy któraś z Was cierpi na alergię? Mam okropny problem, bo właśnie dziś dostałam ataku a wapno to chyba moge sobie wsadzić...płaczę i mam nos jak kartofel już od kataru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwia ja mam alergię tylko że mnie znowu całe ciało swędzi zwariować można ale ja pije wapno i jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
mi cholera wapno nie pomaga ;( euphorbium podobno można brać w ciąży... oszaleję chyba ;// poza tym zaraziłyście mnie tymi zakupami, od rana dzisiaj siedzę i zamiast pisać pracę dyplomową, to ja oglądam to i pieję z zachwytu przed laptopem / a do 22/04 jest darmowa dostawa/ http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowl%C4%99ta//Odzie%C5%BC%20dla%20noworodka/Zestawy%20%C5%9Bpioszk%C3%B3w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, ja w nocy przez 3,5h nie mogłam spać nagle się obudziłam i zasnąć nie mogłam:(. Pogoda u mnie super, wczoraj kupilam sobie spodnie kremowe, ala jeansowe ciazowe tylko ten panel maja taki malutki ze bo nie naklada na brzuch a na dole sobie siedzi wiec mnie nie denerwuje jupii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Kaliwia - najlepiej robi się wszystko dookoła, jak się ma do napisania pracę :) Zrób sobie system nagród. Godzinka pisania - parę minut oglądania ciuszków :D Ja wczoraj znalazłam dla nas matę edukacyjną itd. Chyba muszę wyłączyć kompa, bo znowu będę w łóżku siedzieć do 12:00 i oglądać. :D Wczoraj przysłali mi stanik z Carrivel. Jestem mega zadowolona. Wreszcie mnie nic nie ciśnie, nie pije. Wygląda estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Kaliwia, ja mam alergie. Tznb tak mi mowia, ja mam wlasciwie chyba wiele objawow ;) Tyle, ze u mnie sie to odbywa bez kataru, a wysypke mam tylko nqa dloniach... Swedzi, piecze, ale po nocy jest lepiej. Uszkadzam sobie przy tym to myjac dlonie i nijak nie mam jak temu przeciwdzialac - przeciez rak nie bede myla w rekawiczkach. Ja przezywalam ostatnie 4 dni, bo w niedziele widzialam sie z przyjaciolka. W poniedzialek dostala ona mega kataru, bolu gardla i powyskakiwalo jej chyba z 6 opryszczek na ustach, ma cale poranione, w strupach. ja nigdy w zyciu nie mialam opryszczki, wiec sie z deka wystraszylam, bo jak zwykle zlapana pierwszy raz w ciazy jest grozna. Ale dzisiaj mamy juz piatek, a ja zyje i nic mi nie jest, wiec mam nadzieje, ze juz mnie nie chwyci. Zapomnialam kupic chcleba, nie wiem co moge wszamolic na sniadanie, niedawno wstalam :D Ide dzis zajrzec do laboratorium czy sa moje wyniki na cytomegalie i posiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Ja tak chcialam zeby moje miseczki A sie powiekszyly, a tu nic - jestem skazana na male cycki, myslalam, ze chociaz w ciazy sie pociesze. ;) Dziewczyny, nie balyscie sie usg polowkowego? Mam jakis dziwny lek, moze dlatego, ze nie widzialam kruszynki juz 10 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam co prawda dopiero 14-go i ostatnio widziałam dzidzię 12tc, ale nie tyle się boję, co nie mogę się doczekać i to raczej podniecenie niż lęk. Mam nadzieję, że uda mi się w tą niedzielę dopchać na to USG, bo tak bardzo chciałabym zobaczyć Maleństwo choć przez sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa to jest stanik do karmienia juz? Podeslesz linka albo zdjecie?:) Ja teraz chodze w takich sporotwych, bo mnie piersi bola jak w zwyklym chodze :( A nie chcialabym sobie zaszkodzic i miec obwislych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwia nie działa ten link co wstawiłaś ale ja też w c&a zamawiam ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dzięki Dziewczyny. Chyba dzisiaj się schowam w domu, bo wyglądam jak upiór z tą alergią! BlackRossa, dzięki za radę, jak mi przejdzie alergia to wyłączam nasze forum i biorę się za finanse samorządowe ;) mam 2 dni do USG, chce juz!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja też sie cieszylam przed połówkowym ale i troche bałam czy oby wszystko bedzie w porzadku, wiec mysle ze to normalne ze sie troszke denerwujesz:)ale pomysl zobaczysz malenstwo i bedzie wiedziala kto tam mieszka:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny a odnosnie staników - kupujecie taki "rosnący" czy już taki do karmienia od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia - jesteś okropna!!! Dlaczego wklejasz linki do takich pięknych ciuszków, jak ja już postanowiłam wstawać i nie oglądać?? ;) I znów muszę siedzieć i je przeglądać, bo nie mam za grosz silnej woli :) Są przecudneeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taki jest. :) Wreszcie mnie nic nie boli :) Z reguły pod biustem nosiłam 85, więc zaryzykowałam i wzięłam XL. Nie żałuję. Bo L byłaby zbyt ciasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........26.........17.07.2012........có rcia 70 % przyszlamama.25.........25..........30.07.2012.......syne k/sy nek Alcia28.... .....28.........25........ .03.08.2012.......córeczka Amelia Igieleczka......21.........24....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........24.........03.08.2012 Talusia..........20.........24..........10.08.2012 Izka..............26.........24.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28.......23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34.........23....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24..........23.........17.08.2012....... . ..córc ia 99% Moniq123........27.........23.........17.08.2012 Maniusia89.......23........23.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........23....... .22.08.2012 Kinia1109........27..........23........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........23.........24.08.2012 Marti884.........28.........22.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24.........22........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........22.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........21 ........01.09.2012..........synek/ ??? Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........21..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........21.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Jo--anna...........26........20........ 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........20........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 20.........09.09.2012 Tala1011101190_.21........20.........09.09.2012.........s yne k Staś Dagusia82.........29.........19........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........19........11.09.2012 Malentka...........24.........19....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........19....... 14.09.2012............córcia/Wiki Tajeczka...........28.........19....... 16.09.2012.............córcia/? Invictia............24.........18...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........18.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........18........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP BlackRosssa........27........18..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............c o rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Bosze dziewczyny.... jak ja Wam zazdroszczę tych staników :( Moje miseczki A są nadal na mnie dobre, tyle że trochę bardziej wypełnione. Kilogramów przybywa a cycki ledwo drgnęły ! A co do alergii to ja generalnie nie mam, ale strasznie puchnę po ukąszeniu owadów i już się boję. Wizytę u lekarza mam dopiero w przyszły czwartek, a w razie gdyby mnie coś ugryzło to nie wiem czy mogę wziąć zyrtec??? Kiedyś lekarz mi kazał szybko po niego sięgać w razie W. i zawsze nosiłam te tabsy w torebce. Napiszcie jeżeli coś wiecie. Nie chcę zaszkodzić Małej. A osy już się pojawiły i dziś jedna wleciała mi do kuchni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Dziewczyny, przyszlo do mnie pismo z zusu w ktorym jest napisane, ze nie zastali mnie pod wskazanym adresem, a powinnam w ciazy lezec, co mam w zwiazku z tym zrobic? Moge napisac ze dzien wczesniej zmienilam adres zamieszkania i obecnie przebywam pod tym i pod tym i nie zdazylam sie zameldowac? Moge napisac, ze tego dnia bylam po odbior wynikow? Moge napisac, ze mam zwolnienie 2 B czyli chodzace? Czy cos mi to da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna pisz odwolanie. Masz zwolninie chodzace i nie musisz lezec. I jeszcze mozesz napisac, ze mieszkasz w innym miejscu niz miejsce zameldowania, ale lekarz nie chcial tego uwzglednic na zwolnieniu. I najlepiej bedzie, jak w koncu sie zameldujesz tam gdzie mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna najlepiej idz do nich sama bo jak zaczniesz pisma słać to kase wypłacą ci jak juz dziecko urodzisz wiesz że z nimi nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×