Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Ulci - ależ drobiazg. Trochę czytałam po tych moich wynikach, a ufam z reguły tylko oficjalnym wytycznym :D Jeżeli lekarz kazał zrobić tylko dwa pobrania to OK, bo niektórzy tak właśnie zlecają, gdyż wynik po 1 godzinie często brany jest tylko "orientacyjnie" czy poziom cukru spada, a najważniejszy jest "na czczo" i po 2 godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj odkrylam ze moja dzidzia slyszy muzyke ktora slucham przez sluchawki Czytalam ze dzieci slysza jak sie przylozy sluchawke do brzucha,a okazalo sie ze rowniez jak mam w uszach sluchawki Nie zobaczylam jaką mam ustawiona glosnosc a byla na maxa.. jak mi ryknela ta muza w uszach to mala mi w brzuchu rewolucje zrobila Wystraszyla sie biedna bardziej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie a więc rozwarcia nie ma szyjka zamknięta i długa za to w moczu mam liczne bakterie i załapałam jakąś infekcje i kolejne tabletki dostałam:(Te skurcze to skurcze przepowiadające moja gin powiedziała że mogę nie zdążyć dojechać do domu bo możliwe że urodzę szybciej kazała mi leżeć i nic nie robić przez dwa tygodnie a potem może się już rodzić mała!Zapis KTG wyszedł dobrze!A i odebrałam też wyniki na paciorkowca ujemne na szczęście:)Nadal mnie boli ten brzuch i nogi mam takie spuchnięte że nie mogę chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu - dobrze, że wszystko jest OK. Infekcję szybciutko wyleczysz i będzie dobrze. Super, że paciorkowca brak. Czeka Cię zatem wielkie lenistwo (co pewnie potwornie męczy). Trzymaj się Kochana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak nic w sumie nie robię:)Wszytko już zrobiłam dla małej poszykowane więc najwięcej pracy jest już za mną:)Madziulkao 34tydzień według OM według usg 36tydzień.Także jeszcze trochę zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci nie obj sie tej glukozy :) Mi nawet smakowala :P Najgorszy jest chyba strach przed wynikiem :( Tez chcialam aspirator do noska kupic, ale szczerze mowiac obrzydza mnie sposob stosowania tgo sprzetu. Wszedzie mowia, ze to higieniczne, ale ja sie nie dam przekonac :P Kupilam taki gruszko-aspirator. Koncowke ma w miare plaska, ze nie wklada sie jej do noska tylko przytyka do dziurki, a dzialanie ma takie jak zwykla gruszka :) Kinia ale Ci zazdroszcze :P Nie moge sie doczekac, az gin mi powie, ze za dwa tygodnie moje dziecko moze sie juz rodzic :) Wypoczywaj :) Mozesz napisac, jakie mialas objawy tej infekcji? Obawiam sie, ze cos mnie tam bierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniu mi moj gin powiedział to samo w poniedziałek żeby wytrzymac jeszcze 2 tyg i mozna rodzić :) eh niby sie ciesze ale chyba bardziej obawiam. A skoro jestesmy w tym samym tyg to powiedz jak u ciebie jest z ruchami maleństwa? bo u mnie jak by się uspokoiło Witaj madziula ja tez cały czas liczyłam na synka miałam jakies takie przeczucie no ale moja kobieca intuicja się nie popisała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALCIA 28 ja tego syna to sobie wmowilam przez ta wrozbe z pierscionkiem nad szklanka wody babci sie sprawdzilo,mamie sostrze a u mnie poległo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja byłam za to przekonana, że będzie dziewusia. Naprawdę byłam wręcz pewna. Podczas usg kilka razy pytałam "ale na pewno?", "doktorze, proszę jeszcze raz sprawdzić", "a jest jakaś możliwość, że się to zmieni?" itd. Doktorek się tylko uśmiechał pod nosem :) Teraz jestem super szczęśliwa i nie chciałabym żeby się coś zmieniło, ale nie powiem...na początku byłam trochę rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze marzylam o coreczce. Jak zamknelam oczy, to widzialam taka mala usmiechnieta blondyneczke :) Jednak jak sie okazalo, ze to synek, to bardzo sie ucieszylam. Tym bardziej, ze maz w 8 tygodniu "zadecydowal", ze ma byc Jas hehe :) Corcia mi sie jeszcze marzy, ale maz nie chce wiecej dzieci i szanuje jego decyzje. Poprzestajemy na jednym Maluszku :) Chyba, ze los splata nam figla :) Polecicie cos na podraznienia tych dolnych okolic? Chodzi o takie zewnetrzne obtarcie czy cos. Zmienilam wkladki i chyba mi sie skora od nich odparza :( Jutro musze kupic inne, a wciaz nie moge trafic na takie, ktore by mi odpowiadaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj już poszłam spać o 21 a dziś nie mogę spać!Nocka znowu męcząca wszytko boli cierpnę strasznie!Amefa trochę piekło ale nie jakoś specjalnie nie było to dokuczliwe jakieś!Amefa moja gin tak gada trochę dla mnie jest dziwne że szyjka długa zamknięta a ona mi mówi żebym wytrzymała dwa tygodnie tak sobie myślę że może przez tą infekcję mogę urodzić szybciej dlatego tak powiedziała!Alcia mała czasem rusza się cały czas a czasami wcale różnie to bywa z nią:)Ja zawsze chciałam mieć chłopca zawsze o nim marzyłam,ale jak teraz zaszłam w ciążę to od razu powiedziałam że będzie dziewczynka no i będzie teraz nie wyobrażam sobie żeby był chłopak hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi płeć była obojętna. No może widziałam jak mąż chciałby synka bo mąż kocha piłkę nożną i w ogóle ... :) Na początku miałam wrażenie, że mąż smutny że córka i że wmawia mi że się cieszy, że dziewczynka bo miał 2 braci i fajnie ale teraz widze, że chyba już ma tak jak ja :) widok sukieneczki czy innego ubranka dziewczęcego sprawia odrazu uśmiech na naszych twarzach. Kącik też szykujemy w kolorze raczej dziewczęcym :) więc tak się nastawiłam, że dziewczynka i się cieszę :) Dziś o 16:45 ide na USG a o 18 mam szkołę rodzenia. Więc po wizycie to się odezwę dopiero po 21 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki witaj Madziulka w naszym gronie:) Kinia a te twoje bóle to jak wyglądały?co Cie konkretnie bolało i ile trwało? My wczoraj odwiedziliśmy szpital, w którym rodzę sale śliczne 1 i 2 osobowe o nazwach pokój sosnowy, błekitny itp:) Trakt porodowy z piłkami drabinkami, prysznicem,a i najlepsze u nich ZOO jest darmowe:)to mnie jakoś tak rozluźniło, że w raziue czego mogę sobie zapodać, co w ogóle myślicie o zoo? Ja myślę, że spróbuję na gazie i może te prądy tens wezmę a jak będę bardzooo cierpieć to to zoo... Ogólnie mile położne fajnie bo jeden dzieciaczek się darł i zaraz położna do pokoju leciałą pomoc młodej mamie:) Dopytałam o wszystko, no i też babeczka powiedziałą, że przez te moje dość hardkorowe przepowiadające mogę szybciej rodzić i jeśli następnym razem znów tak mocno mnie chwyci to po 2 h jechać do nich. Dzisiaj w nocy też obudziłąm się bo w krzyżu mnie bolało i ciągnęło w pochwie ale na szczęśćie chwilowo i przeszło ufffff Zamierzam dzisiaj powyparzać laktator, buletki i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - wytrwałości :) Marti - ja to myślałam i myślałam nad tym zzo i postanowiłam nie brać. Strach przed nim jest większy niż przed porodem. Gazu też nie będę chciała. Myślę, że jakoś dam radę. Zostawiam sobie tą furtkę w razie cc. U nas w szpitalu niby można na życzenie i za darmo, ale ja wolę nie faszerować siebie i dziecka niepotrzebnymi lekami. U nas z płcią było tak, że ja w głębi duszy chciałam dziewczynkę, ale było nam wszystko jedno. Jak się okazało, że dziewczynka, to płakałam jak głupia ze szczęścia i wtedy Mąż przyznał, że on też chciał dziewuszkę, tylko nic nie mówił :) Moja Kluska jest genialna. Wczoraj mąż miał budzik na 7:20, to zaczęła fikać po budziku. Dziś miał na 6:00 to ona punkt 6:0 pobudkę mi zrobiła. Tak się pchała na lewą stronę, że myślałam, że mi z brzucha wyskoczy. Mąż był w kuchni (po lewej) i coś tam do mnie gadał, to ciągnęła do niego chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! :) Witam Cie madziulko :) Co do materaca to ja mam także z firmy Danpol Amefa chyba najpierw dziecko spi na kokosie ale nie jestem do konca pewna. Co do „glutkow ja mam na razie gruszke, mysle ciagle o tym aspiratorze ale ta funkcja wciągania tych glutkow jakos do mnie poki co nie przemawia Kinia to dobrze ze się szyjka nie skraca to najważniejsze. I mam ta prosbe co Amefa, możesz napisac objawy tej infekcji i co Ci lekarz zalecil brac? Ja mam wizyte dopiero 3 sierpnia a przedwczoraj i wczoraj znowu strasznie cos mnie klulo w pochwie i ja przypuszczam ze to wlasnie przez jakies infekcje a nie problem z szyjkamialam takie miarowe regularne uklucia w srodku i wielki nacisk na pęcherz za każdym razem i odebrałam wczoraj wyniki moczu. - barwa c. zolta -Ciężąc właściwy mam 1,027 a norma od 1,015 do 1,025 - ph 6,5 - leukocyty, azotyny bialko, ciala ketonowe i bilirubina ujemne - erytrocyty mam 10 a norma jest : 15 -Erytrocyty wylugowane 2 wpw a norma :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa Wasz Monisia to bedzie coreczka tatusia hehe :P Marti jak opowiadasz o tym szpitalu to tez bym chciala w nim rodzic :) Mam nadzieje, ze w moim tez bedzie taki komfort :P Tez zdecydowalam sie na szpital, w ktorym sa sale jedniosobowe i mam nadzieje ze mi sie taka trafi, bo chcialabym zeby maz mogl ze mna posiedziec :) Asia trzymam kciuki za wizyte! :) Dzisiaj w nocy obudzilam sie z takim bolem, ze myslalam ze zaraz pojade do szpitala :( Bolalo mnie na dole plecow, bardziej po lewej stronie. Najpierw pomyslalam, ze to skurcze porodowe, potem ze to kolka nerkowa... Na szczescie trwalo to kilkadziesiat sekund, ale bol taki ze sie ruszyc nie moglam. Raz w zyciu mialam podobny bol jak dostalam zastrzyk przed narkoza. Moze to rwa kulszowa, bo miewam czasem o wiele lagodniejsze bole wlasnie po lewej... Cokolwiek to bylo, przezylam chwile grozy. Juz mialam wizje, ze rodze przedwczesnie :( Podejrzewam, ze bole porodowe bola podobnie i sie zastanawiam, skad przy takim bolu wziac sile na parcie? Mi sie az niedobrze zrobilo z bolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to ja mialam podobny bol wlasnie w sobote.. skurcze maja byc naturalne i przy tych partych ponoc masz ochote tylko przeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do du***;/ wkleje to pozniej na zdjeciu;/ kurde amefka to niezlego strac hu sie musialas najesc;/;/ mnie ostatnio w nocy tez lapia takie bole w kosci ogonowej i tak nizej jeszcze jakby bol odbytu ale szybko przechodzi...i tez za kazdym razem mysle ze jak porod jest gorszy to bedzie lipa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti mnie to takie jak by kłucia silne biorą dziś teraz też się zaczyna w podbrzuszu czasem w pochwie,w czwartek tak z godzinę jeden po drugim silne skurcze mnie łapały ale potem przeszło potem takie już lekkie były w poniedziałek w nocy bolało mnie cały czas jak bym miała okres ból taki że spać nie dawał i brzuch twardniał ,dziś w nocy za to bolały mnie plecy i strasznie nogi już nie wspomnę o tym że nogi mam tak spuchnięte że szkoda gadać!a i strasznie cierpnę biodra nogi to też nie przyjemne bo jak w nocy wstaję to ledwo na nogach się trzymam!Co do infekcji to czasem czuję lekkie pieczenie ale te skurcze to nie od infekcji raczej tylko przepowiadające.Zapisała mi jakąś saszetkę do picia już teraz nie wiem jak się nazywał ten płyn do picia bo to była jedna saszetka do wypicia ale bardzo niedobra i dostałam dopochwowe tabletki jedną na dobę nazywają się Gynalgin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia to ja miałam bardzo podobnie....też właśnie nogi mi puchną jak wstaję bo jakby mi ktoś szpilki wbijał w stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, sorry ale nie bede czytac poprzednich postow i nadrabiac zaleglosci ale nie mam czasu bo od wczoraj od godziny 11:55 jestem szczesliwa mamusia -kochanej Lenki wazy 2700 i mierzy 52 dostala 9 punktow bo niestety leciutko sina byla, ale musze powiedziec wam ze obeszlo sie bez oxy a porod mialam gladki, do 6 cm chodzilam sobie po korytarzu z bolami jak miesiaczkowymi a na samej porodowde z mezem spedzilam tylko 3 godz i bylo po wszystkim. Pozdrawiamy ze szpitala jutro wychodzimy do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nieźle macie Dziewczynki z tymi bólami i puchnięciami. Aż się boję następnych tygodni, bo pewnie i mnie dopadną. Acholku - Kochana wielkie gratulacje dzielna Mamusiu. :D Ucałuj Lenkę. Świetnie, że jednak uniknęłaś wywołania. Trzymajcie się Obie Dziewczynki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholek gratulacje:) doczekalas sie swojego skarbuska:) zagladaj czasem do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholek gratulujacje! Obysmy wszystkie mialy takie lekkie porody :) Wlasnie sie obawiam po dzisiejszej nocy, ze takie akcje beda coraz czestsze :( A kiedys myslalam, ze ciaza to sama radosc hehe :P A tu tyle dolegliwosci i boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Gratuluję obron i witam nowe mamusie;) Jeśli chodzi o te bóle jak na okres to też takie mam najczęściej w nocy... nogi od kilku dni mi strasznie puchną zwłaszcza stopy choć dzisiaj jest już lepiej, a do tego cierpną mi dłonie strasznie jak śpie no i pobódka co godzinę do wc ale później spowrotem zasypiam więc nie jest źle:) Marti termin mamy taki sam przynajmniej teoretycznie a ja jeszcze nic nie mam do szpitala nie mówiąc już o pakowaniu... ale przynajmniej dla małego mam już prawie wszystko co prawda czeka mnie jeszcze pranie i prasowanie ale to planuję zrobić w najbliższym czasie... A czy zamawiałyście coś ostatnio na doz.pl? bo ja zamówiłam ... i wczoraj odbierałam z apteki tą paczkę a babka nie przyjęła mi karty "dla mamy i maleństwa", że jak to wyraziła" mają zakaz premiowania jakichkolwiek kart lojalnościowych" - no kurczę to czemu nie ma żadnej informacji jak się zamawia przynajmniej ja takiej nie widziałam* i to już nawet nie chodzi o te kilkanaście złotych, które zapłaciłam więcej niż myślałam, że zapłacę , ale o sam fakt , że chyba to nie jest fair z ich strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×