Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

a tam torba to akurat nie problem i tak nie mam zamiaru z niej korzystać zawsze noszę swoje duże torby haha więc jeszcze jedna przy wózku to lekka przesada. Z wózkiem nam się właściwie nie spieszy bo fotelik do samochodu mamy więc na wyjście ze szpitala będzie ale denerwuje mnie że ciągle zmienia zdanie !!! a mówią że to kobiety są niezdecydowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia jak dla mnei wózek oki, ma wszystko czego ja szukałam czyli skretne koła z mozl blokady, pompowane, tylko gondola chyba mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja właśnie gondolę chciałam małą i tak będę jeździła wszędzie samochodem bo innego wyjścia nie mam mieszkam na takim zadupiu że nie mam innego wyjścia :) a ty jaki wózek kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzen dobry Mamuski! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65aeb7bf145d28d9.html :D Asiu tak wlasnie o to mi chodzi chyba ze pomylilam modele wozka... poscieli do wozka nie kupuje uwazam tak jak dziewczyny ze gruby kocyk ochraniacz + spiworek wystarcza na zime. BLackRosssa moj tez mnie ciagle budzi tak sie gmyra :p a slyszalas o takim czyms ze po urodzeniu beda sie budzic w tych samych godzinach co w brzuszku? wiec moj to chyba co 1.5h poudke bedzie robil :) invictia ja tez mam butelke z TT. Nowa ciesze sie ze masz juz sie lepiej :) oby juz nie wrocily zle hormonki a sio... a sio... :) ładna wage ma malutka i fajne foto buzki cala ja widac:) moj maz jeszcze nic nie wspomnial o spaniu w innym pokoju zobaczymy jak to bedzie w praktyce ale jesli tak zrobi to tez bede niepocieszona. moja siora pozwolila spac swojemu mezowi w osobnym pokoju po urodzeniu malego dzis ma 6.5roku i ona spi z malym a maz sam!! masakra jakas!! Alcia wozek wizualnie ładny (procz torby) tylko nie gustuje w czerwonym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alciu - wózek świetnie się prezentuje. :) Uwielbiam wszystko co czerwone :D Fajnie, że Twój tak się wkręcił i szuka. Zawsze możesz mu wypomnieć, jak będziesz niezdecydowana - a pamiętasz jak 10 razy zmieniałeś zdanie co do wózka... ;) Nowa - witaj znów po jasnej stronie mocy :D No facet mógłby poczekać, aż sama zaproponujesz mu czasem, żeby się kimnął w innym pokoju, a nie już na wstępie się asekurować... no cóż nie pomyślał chłopina, że takie rzeczy nas dołują. A na pewno chciał dobrze :) A fotka - cudna :D Megan - no też słyszałam, że tryb wstawania jest podobny. :D Czyli z tego wynika, że pobudki będą koło 23:00, 2:00 i 6:00 :D (w ciągu dnia nie liczę, bo to wszystko jedno :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie BR w ciagu dnia to co innego ale w nocy to dopiero nam dadza popalic a pozniej oczka na zapalki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja nie wiem bo ja ostatnio bardzo mało czuje ruchów dziecka to co bedzie cały czas spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia wózek nawet ale ta torba to rzeczywiście niezbyt. Oj Dziewczyny ale Tatusiowie marudzą :P Mój na całe szczęście z pokoju mi nie ucieknie bo mamy 1:P Tzn nasz jest jeden i ewentualnie w rodziców ,,gościnnym" można spać (jak będziemy teraz pokój malować to się będziemy musieli do niego na jakiś czas przenieść i ogólnie moglibyśmy go sobie ,,urządzić" ale teraz ruszy budowa i nie chce kasy pakować w coś z czego bym korzystała ,,chwilę" :) Gorzej jak mi mąż z domu ucieknie hihi :P GŁUPI ŻART Myślę, że jak trafi się ciężka noc to sama męża wygonię do tamtego pokoju, a tak mam nadzieję, że będzie dobrze. Najwyżej popołudniowe drzemki będzie sobie mąż robił :) NOWA chyba mąż zmieni zdanie po porodzie :) Będzie się chciał nacieszyć i zostanie w łóżku! :) Facetom to chyba hormony bardziej buzują niż nam tak mi sie nieraz wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że oni zaczynają się troszkę bać tego jak to będzie z takim maleństwem w domu. Dziewczyny które mieszkają z rodzicami, teściami itp będą mogli jeszcze liczyć na kogoś a ja faktycznie mieszkam niedaleko teściów ale teściowa jest po wylewie więc za duzo nie pomoże a moja mama 700 km ode mnie buuu sama sie martwię jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mi sie jeszcze nie zdarzylo, zeby mnie ruchy Jasiowe obudzily :) Albo mam tak mocny sen, albo Jas jest laskawy :) Przewaznie budze sie miedzy 1 a 2 godz i miedzy 5 a 6 godz :) Ide do wc i dalej spie :P Ogolnie przez sen nie czuje kopniakow. Wiem tylko, ze Jas jest aktywny miedzy 22 a 23 godz, bo wtedy jeszcze nie spie. No i okolo pol godz po posilku fika :) A kopniaczkow tez coraz mniej, teraz bardziej czuje przeciaganie, rozpychanie i tak jakby sie bawil raczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa dokładnie mam tak samo ufff a już się bałam że jest coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia a ja Ci zazdroszcze :) Chcialabym moc wszystko sama robic. My mieszkamy z tesciami i na weekendy jeszcze szwagier jest. Nie narzekam, bo dobrze nam sie razem mieszka, ale lubie dni gdy Oni gdzies wyjezdzaja i jestesmy sami w domku :) Z Dzidziusiem tez chcialabym wszystko sama, a wiem ze bede miala wielu "asystentow" przy pierwszej kapieli, przy karmieniach itp. To mnie najbardziej stresuje, bo nie chce swiecic cycem przed tesciowa, mama, siostra i Bog wie przed kim jeszcze :P Jak mi jakis chlop poza mezem wejdzie podczas karmienia to zagryze chyba :P W ogolee mnie stresuje jak ktos patrzy na to co robie wiec ciezko mi jest wyobrazic sobie jak to bedzie podczas tych wszystkich czynnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliwia2
Hejka ze słonecznych, poburzowych jeszcze Mazur ;) dzisiaj byliśmy na targu miejscowym i kupiłam sobie bluzeczkę, taką z siatki, zawiązywaną pod tym moim dziwnym brzucholem i jest świetna....wszystko było na gumkę, więc chciałam kupić pół straganu, w końcu nie miałam stracha cos biorąc do ręki, że się w to już nigdy nie zmieszczę ;) chyba zaczynam powoli już nie rozumieć wlasnego ciala, patrzac po ilosci zuzywanego balsamu ;0 Co do LOVI, ja mam w zasadzie cał komplet stamtąd, ale z tymi małymi dziurkami, poza tym dokupiłam też NUKa, tez pojemniczek na ściąganie pokarmu, więc mam nadzieję, ze jakiejs tragedii nie bedzie. Poza tym, mam wielkie checi karmic co najmniej te 5 miesiecy. Zuzulka piękna, ale buziunia wyrazna, super ;) niech sobie siedzi u Mamy w brzuniu i sobie rośnie, gratulacje;) Wózek mi się podoba, naprawdę, ma chyba skrętne koła, oby miał też przekladana raczke. caluski na dobry dzien 13-tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa badz asertywna...! kazdy mial czas zeby wychowac swoje dziecko mamam tesciowa itd masz prawo do zrobienia samej wszystkiego przy dziecku i uczeniu sie na bledach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie tez w nopcu dzidziol nie budzi :) sama sie budze tylko do wc a tak to albo nie czuje kopniakow albo jest malenstwo spokojne :) daje popalic na noc i rano gdy maz wstaje do pracy :P tez tak mysle ze nie chce aby ktokolwiek mi zagladal "do cyca" jak bede karmila;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) co do poscieli do wozka to tez nie kupujemy, mamy juz kombinezonik i kocyk wiec mysle ze to wystarczy butelki mamy z aventu jesli chodzi o karmienie i gapiow:) to ja juz zapowiedzialam ze to beda "nasze chwile" i nie zycze sobie nikogo:) teraz chyba latwiej niz pozniej jak juz ktos wlezie:D a co do stanika hmmm obawiam sie ze jak odpinane ramiaczko powedruje na plecy to ciezko bedzie pozniej zapiac:) no chyba ze macie jakies sprawdzone sposoby ;) a gdzie Zussanka? cos sie nie odzywa, chyba ze ja cos pominelam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie nie kupuje tak samo wkładek laktacyjnych nie kupuje jestem w 37 tyg a nawet siara mi nie leci nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o wozku mialam napisac;) moja kuzynka ma taki i jest bardzoooo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alciu moim kolezankom niektorym do samego porodu siara nie ciekla a i tak mialy mleko i karmia cycem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia podobno siara nie swiadczy o tym czy bedzie sie mialo mleczko czy nie wiec nie martw sie:) po wkladki zawsze mozesz wygonic meza jak sie okaze w szpitalu ze jednak by sie przydaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia bardzo fajny ale ja niestety nie znam nikogo kto by miał. Dziewczyny a wy jakie wkładki kupowałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia ja kupilam jedna paczke takich zwyklych w lidlu toujours. Mamcia fajny ten koszyk ale tez nie nzma nikogo kto by uzywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliwia2
jak pomyślisz o dziecku i zaczniesz przystawiac, to moze byc tak, a w zasadzie sa wielkie szanse, ze mlisio zacznie leciec, tylko sie nie stresuj! wiem, ze to trudno, ale musimy wyluzowac - w "Dziecko" jest artykul o tym, ze zadne zewnetrzne bodzce nie powinny zaklocac spokoju swiezo upieczonej Mamy, dodatkowo dziecko doskonale pamieta, kiedy bylo w Mmausi jeszcze i jak podnosila glos, jak sie denerwowala i po urodzeniu tez rozumie, gdy cos obok dzieje sie denerwujacego Mamę. Natura sprytnie to wszystko wymysla ;) Amefa, to oczywiste, ze chcesz "sama", masz do tego prawo! rozumiem też, że inni moga tego nie rozumiec - ja mam np.dosc "interatywną" Babcie i wiem, ze bedzie nosek wkladała, ale chyba strach prze moim P ja moze uleczy. Ona juz mi mowi, co to dziecko jada od 5 miesiaca, ja ja poprawiam i takie tam dyskusje...pilnowala dwojki mojej siostry i to jakos po 2 lata wiec pamietam wszytskie akcje, a i u nas bedzie pewnie tak, ze Mała najlepiej jak zostanie z Babcia od 8-12 miesiaca i pojdzie do zlobka jak bedzie miala rok (zawszeto te 4 miesiace jeszczze z kims bliskim) i to nie caly dzien a tak 4-5 godzin dziennie, bo bedziemy sie z P wymieniac. Wiem, ze za kilka lat uslyszę, że ona pewnie "wychowała" mi wręcz dziecko, mimo ze ja mam za to płacić... najlepsza jednak rada to po prostu nie patrz wtedy na innych, skup się na sobie i dziecku, poza tym "wal" kto co mówi i komentuje - to trudne, ale mysl o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamciu - ja mam z tej firmy kocyk, więc mogę tylko wyrazić swoją opinię co do ich tkanin :) Są przemiłe i bardzo delikatne, a te metki rzeczywiście o różnej strukturze. W sam raz do "mymłania" ;) A koszyk - jak masz duże mieszkanie, czy dom, to fajna rzecz, bo zabierasz Śpiocha tam gdzie przebywasz :D Właśnie mi przypomniałyście, że muszę sobie sprawić biustonosz do karmienia, bo mam tylko jeden. Też nie wyobrażam sobie "gapiów" (oprócz męża) przy karmieniu cycorkiem. Wkładki mam z TT, bo była paczka dodana gratis. Zobaczę jak się sprawdzą :) Właśnie, ciekawe co u Zussanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wam też mówią, że brzuch wam odpadl?? mi dzisiaj kolejna osoba to powiedziała.. Ja staników typowo do karmienia nie kupuje, mam swoje z odpinanymi ramiaczkami i 2 staniki ala sportowe ktore mysle beda idealne. Alcia wkladki mam TT, bo mi już dość długo siara leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka to mnie zaskoczyłaś nawet nie wiedziałąm że w lidlu mają takie rzezczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×