Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Hej. Mialam dzis badanie glukozy, jakie mialyscie wyniki i czy macie jakies zalecenia? mnie czeka dieta cukrzycowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku, tu nie chodzi o złudzenia tylko o pozytywne myślenie. Jeśli z góry sprawę uważasz za przegraną to tak będzie, ale jeśli będziesz bojowo nastawiona do całej sytuacji to wykorzystaj to i walcz!! Bo na prawdę jest o co, pamiętaj że to wszystko robisz z myślą o dziecku a nie na własne widzi mi się! Więc postaraj się któregoś dnia wstać schować emocje (jak to mój mówi) w buty, i w drogę i porozmawiaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaOle ja miałam robioną kilka dni temu a wynik poznam dopiero 11go bo mam termin do gin. I myślę że będzie wszystko dobrze bo się boję troszkę o te wyniki. Eh ale cóż ja zawsze tak mam że boję się o wszystko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia05.09.12
Poznański kwiatku zbieraj paragony tak jak prawnik radzi, żeby w razie w je wykorzystać. Ale rozmowa na pewno by się przydała. Tylko nie taka o pieniądzach, a o uczuciach, żeby sobie nie pomyślał, że Tobie chodzi o kase...wiesz facet sobie nieraz różnie w łepetynce coś potrafi ubzdurać :/ I broń boże nie chodzi mi o to , żebyś się przed nim płaszczyła ale jakoś musisz mu powiedzieć, że zależy Ci żeby Wasze dziecko miało obojga rodziców. A jak mu może czasem coś za dużo powiedziałaś to zwal winę na hormony :P nie wiem...co masz do stracenia ....Kurcze ale co zrobisz wiadomo tylko od Ciebie zależy. Mam kolege,który kochał dziewczyne (tak twierdził) i fessst się cieszył jak zaszła w ciąże. Ktoś nie wiem złośliwy czy coś puścił plotke, że to nie jego dziecko... chłopak momentalnie się ,,odkochał" (o ile się tak da....) ale nie chciał już z nią być ale zależało mu na dziecku. Ale Tato tej dziewczyny się moim zdaniem ,,ZA BARDZO MIESZAŁ". Stwierdził, że kolega jest niepoważny. Kolega dłuuugo walczył. Starał się o kontakty z dzieckiem nawet jeśli nie jest jego. Ojciec dziewczyny cały czas mu to utrudniał. Kolega ,,poddał się". Dziewczyna za namową taty złożyła wniosek o alimenty. I tym dobiła kolege. Stwierdził, że skoro się z dzieckiem nie widuje i ono poza tym nie jest jego to nie bedzie płacił. Zrobili badania. Dziecko jest jego. Alimenty płaci. Ale atmosfera podczas spotkań... i cały czas jego była dogaduje mu i wypomina na każdym kroku, że się chciał syna wyprzeć.... ehhhh GŁUPIA JAKAŚ PLOTA ....a takie rzeczy.... do końca to nikt ich tam nie wie jaka prawda ale przykre to, że przez jakąś błachostkę można coś zaprzepaścić :( Głowa do góry i rób jak uważasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa pewnie masz rację. Tylko przeciez nie zmusze go do spotkania :/ kurde dobra nie zmulam Wam wiecej hehe :) AsiaOle nie wiem czy pytasz o to badanie obciążenia glukozą? Miałam 75g glukozy to badanie pokazało po dwóch h wynik 89. A na czczo tyle samo było, 89. Az się zastanawiałam czy tak może byc w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pamietam, ze ktoras z nas miala podwyzszone, pytam, bo na czczo mialam w normie - 86 a po obciazeniu 50 gr mialam po godzinie 157 (norma do 140), a po dwoch 132...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki i głowa do góry kwiatku ;) Dobranoc wszystkim ja już uciekam lulu, mała nie dokazuje to może zasnę ;p Odezwę się jutro papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia05.09.12
ja miałam tydzien temu w pn robiony test na obciążenie glukozą 75 mg. Piłam to i pobrali 1 krew. Za godzine 2 raz. I za dwie godziny trzeci raz. Ale jakie wyniki to nie wiem. Bo to na fundusz to wyniki do mojej gin podadzą, a wizyte mam 14 czerwca. Ale jeśli coś nie tak by było to niby położna by zadzwoniła z informacją. Minął tydzień. Z jednej strony mam nadzieje, że nie zadzwoni. A z drugiej strony to boję się, że może być coś nie tak, a np położna przeoczy, a dopiero po miesiącu się o tym dowiem... i kurcze tez mnie trochę to dręczy. Bo to niby powinno się bezczynnie po wypiciu siedzieć i czekać, a ja po gazete zeszłam ;/ Troche nieświadomie bo jak pobrali krew powiedzieli prosze czekać i po godzinie i po dwóch znowu pobierzemy krew. Czekać czekałam....ale to zejście po gazete 2 piętra niżej ponoć fesst wynik mogło sfałszować. a nie wiem. Nie chce się nakręcać i tak o tym nie myślałam ale jak sobie przypomne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dopiero cstrone wstecz, przepraszam, zaraz nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia05.09.12
Dobrej nocki Czarnulka18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia wiem że potrafia sobie cos ubzdurac... On to chyba szczególnie. Bo widzisz,w naszym przypadku jeden z jego kolegów mu zasugerował że dziecko może nie jest jego (wiec troche nawet podobnie jak tam). Dowiedziałam sie o tym całkiem niedawno. I wtedy przed tą kłótnia wielką on powiedział mi,ze może tak byśmy zrobili badania po porodzie.. Boże, jak mnie to zszokowało. I mu nagadałam. Kurde, w ogóle ci jego koledzy to zawsze mieli jakies ale do mnie i vice versa. Jeden mi raz potrafił pisac że z kuba jestem pewnie tylko dla kasy :O a ja mysle że to oni mieli problem bo skończyłby sie wypady na piwo, stawianie drinków itp itd Czarnulka a ja wierze w moc pozytywnego myślenia:) tylko chyba nie w tym przypadku :D nie no, chyba gdzieś bardzo głęboko w sercu jeszcze sie tli jakas nadzieja, sama już nie wiem będzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia05.09.12
heeeh nie wiem w sumie czy chodziło o mnie czy o AsiOle... ale ten kto to napisał to też kulturą wcale nie błysnął ale wali mnie to. A tak to jest...ja też tak mam że jak wchodzę na forum to w sumie czytam ,,od końca" tzn od najświeższych wypowiedzi wstecz.... Ale pomijając to bo już zaległości przeczytałam ;] to mogę napisać tyle co i Wy Dziewczyny :) Życzę Zussance i Antosiowi dużo zdrówka i trzymam kciuki i pozostaje mi tylko wierzyć, że to napisała naprawdę jej koleżanka a nie jedna z miłych podszywających się osób ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! kurcze na rano tu pisala za zaraz w szpitalu... zycie jest takie nieprzewidywalne... Zussanka i Antos duzo zdrowka i sil dla Was!!:) tak mu spieszno bylo... pewnie pobedziecie w szpitalu zeby malenstwo na wadze przybralo trzymamy za Was kciuki!! i czekamy na wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie miałam wcześniej zablokowanego pseudonimu i musiałam zmienić i teraz zastrzegłam. Troszke się zmienił z asia05.09.12 na asia 5 września 2012 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........32............17.07.2012......S YN EK Antek p.KwiatPolny...20.........32.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........31..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........30........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........30....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........30.........03.08.2012 Talusia...........20.........29.........10.08.2012 Izka.............26..........30.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........29.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........28.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........29.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........28.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........28....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........28........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........28........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........28........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........27........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........27........30.08.2012 MEGAN86.........25.........27.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........27.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........26.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........26.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........26.........05.09.2012 asia 5 wrze 2012.24........27.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........24....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........25........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........25....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........24..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26.........22........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Czarnulka18......18.........23........27.09.2012.......c reczka Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia no właśnie. Ja też mam nadzieje że to prawda ale póki Zussanka sie nie odezwie to będę myslec czy na 100proc to prawda. Bo naprawde tak jak pisałam dużo tu już widziałam. A pomarańcze można zgłosić do usuniecia, 26.05 też ktos chamski post tu zamieścił, zgłosiłam i dzis już go nie ma:) Czarnulka dzieki i wzajemnie dobrej nocki:) w ogóle dzieki Dziewczyny za wszystkie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba po złości ktoś zechciał mój nick zablokować...nie wiem. Na Zussanke i Antosia poczekamy jak już wrócą zdrowi do domu i się sami odezwą :) Dobrej nocki wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia to dobrze miałam Ci to nawet radzić. Na kafe pełno jest sfrustrowanych i znudzonych swoim monotonnym życiem użytkownikow:,D przez co nietrudno o głupie podszywy. Wiesz cos Ci jeszcze napiszę. O tym badaniu poz glukozy bo to ciekawe. Miałam robione obciążenie 75mg. Kłuli mnie dwa razy (przed i po 2 godzinach, po godzinie nie). Ale nie to jest dziwne. Wypiłam tą zawiesine i mowie pielęgniarce że poczekam sobie w korytarzu (nawet wzięłam ze soba krzyżówki żeby mi sie nie nudziło :D ) a ona tak "My to raczej radzimy żeby spacerować w tym czasie czy cos bo jak kobiety siedzą i czekaja 2 godz to potem ten wynik jest jednak wysoki" :O no i cóż zdziwiła sie ale nic nie powiedziałam i wyszłam z przychodni.. Po poł godz wróciłam bo siąpił deszcz i już miałam w nosie że siedzę. Dziwne to nie? Czarnulka pisała że mała nie dokazuje to może usnie:) a ja zastanawiam sie kiedy mi sie ta sztuka uda hehe:) moja mała to jest wiercipięta niezła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was! Dopiero czytanie nadrobiłam, więc ZUSSANKA WIELKIE GRATULACJE, zdrówka dla Antosia!!!!! Jedna czerwcówka też urodziła synka ale chyba w 31 tygodniu z waga koło 1600, teraz już w domku maluch jest:) Kurde tak sobie myślę, że nasze rozwiązania są coraz bliżej:):):) Amefa daj linka gdzie kupiłąs butelki tommee tippee, ja mam już wybranego spzredawcę, no ale może u twojego też coś fajnego wyszukam:) Dzisiaj wizyta u gin-zobaczymy co z tym pessarem a poźniej szkoła rodzenia... Kaliwia witaj ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) Dzisiaj u mnie gorąco i spać nie mogłam ;/ kwiatuszku moja też nieźle się wierci ale staram się patrzeć mniej więcej kiedy najmniej i próbuje usnąć ;) Wczoraj wieczorem mój dotkną pierwszy raz brzucha jak się mała ruszała to taki wzruszony tym był taki uśmiech z zaszklonymi oczami zobaczyłam u niego że coś fajnego ;) hehe w końcu przekonał się tak na 1000% że będzie tatusiem ;) Tylko martwię się żeby wszystko było w porządku do końca, tak się o to boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti na Allegro w wszukiwarce wpisz sobie nazwe uzytkownika "rodzyneczki" ;) Za butelke 260ml antykolkowa dalam 16zl ;) Tania byla, wiec nie bedzie mi szkoda jesli Jasiowi nie przypasuje. Najwyzej sie przyda do wody lub herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka to mówisz że bierzesz ją sposobem? :D no widzisz, to fajnie :) moj to w tych 1000% właśnie chyba nie dociera do niego ;D i nie martw sie tak bardzo, nie stresuj. Chodzisz do lekarza, robisz badania, dbasz o siebie prawda? Wiec wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka ja sie tez boje czy wszystko bedzie dobrze :( Zwlaszcza, jak spotykam takie sytuacje jak u Zaussanki. Strasznie sie obawiam tej gestozy, tymbardziej, ze mam nadcisnienie ciazowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za niespodzianka! Wlasnie przed chwila weszlam na nasze forum i wlasnie dowiedzialm sie od swojej " przyjaciolki" ze urodzilam. Hmmm... No bardzo to ciekawe bo jakos sobie nie przypominam:) Nie wierzcie pomaranczowym wpisom! Jesli czas mi na to pozwoli to oczywiscie sama napisze Wam ze sie zaczelo:) Mimo to bardzo dziekuje za mile slowa, a " przyjaciolke" pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie ktoś się zabawia!! w takim razie cieszę się, że jesteś w dwupaku:)oby jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku dbam o siebie tak bardzo że wszystkich dookoła to męczy hehe bo nikt się nie spodziewał że tak będzie tym bardziej że taka młoda jestem, ale wiesz zawsze ta niepewność jest ;p ale trzeba mieć nadzieje ;) i się nie martw kiedyś dotrze, wiesz mój na początku jak dowiedział się o tym że jestem w ciąży był dla mnie taki nieczuły itp. w ogóle go to nie interesowało, a właśnie wczoraj tak coś w nim pękło i całą noc budził się razem ze mną się pytał czy czegoś nie potrzebuję hehe ;) amefa Właśnie a o takich sytuacjach słyszy się co raz częściej, oj z tym nadciśnieniem to poważnie brzmi, ja to mam anemie ciążową eh też nie za dobrze bo w każdej chwili mogę stracić przytomność czy cuś a nikogo obok nie będzie to wrr aż strach myśleć. Ale ja zawsze miałam w głowie czarne scenariusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×