Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Właśnie Dziewczyny. Co do wanienki. Bo mam dylemat. Mam w domu jedną taką chyba z metrową najzwyklejszą niebieską. Ale troszke widać, że używana. No w każdym bądź razie tak myślę że z tej później jak coś bedziemy korzystać. A nie wiem jaką najlepiej teraz kupić. . . Czy np taką wyprofilowaną np teraz na początek, ta pierwszą czy drugą: http://allegro.pl/wanienka-anatomiczna-komfort-tega-najtaniej-i2355493456.html http://allegro.pl/wspaniala-wanienka-dla-noworodka-z-odplywem-z141-i2364984438.html Czy może lepsza taka zwykła ale z fotelikiem do kąpieli, który można później wyjąć i wanienka dalej się nada dla starszego dziecka : http://allegro.pl/zestaw-pielegnacyjno-kapielowy-wanna-wanienka-i2341314671.html hmmm będę wdzięczna za porady jak myślicie i jak to w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam w sklepie podobny zestaw do tego trzeciego linka. Za 108 zł i nawet więcej było drobiazgów" ale sobie odpuściłam bo stwierdziłam że się przez gratisy nie dam skusić a teraz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem:) I jeszcze nie urodzilam:D No nie moge poprostu, jakie ludzie maja pomysly:D Pojechalam odebrac wyniki a tu bez analizy moczu:/ Pytam pania o co chodzi a ona ze musi sie zorientowac. Po chwili czekania wychodzi kobitka z pojemniczkiem i mowi, ze jej sie wczoraj rozlalo i zebym teraz probke oddalam. Smiac mi sie tak chcialo no sonie te sytuacje wyobrazilam. Ale przy kobitce nie wypadalo:) Te elektrolity wyszly niezaciekawe, jutro wizyta wiec musze doktorka zapytac co to znaczy. Jesli chodzi o wanienke to jeszcze tylko tego nam brakuje. My chyba zdecydujemy sie na zwykla bez zadnych wstawek do srodka i do tego stelaz. Zeby dzidzius sie nie poslizgnal bede na dno wanienki klasc pieluche tetrowa, a poza tym mysle ze dzidziusiowi bedzie znacznie razniej na moim ramieniu niz w tych siedziskach. No takie moje zdanie na ten temat:) Ale duchota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - jaki tam wstyd ;) Szukałam alternatywy dla klasycznej wanienki i jak tą zobaczyłam to się zakochałam. Stoi złożona w łazience i śladu nie ma :) Po rozłożeniu świetnie wygląda. Tylko muszę jeszcze doczytać w instrukcji, bo wydaje mi się, że tam napisano, ze nie można używać do kąpieli olejków. Można dokupić leżaczek do niej, ale my się nie decydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam najzwyklejszą wanienkę i dokupiłam wkładkę dla noworodka, myślę ze jak już bedzie siedziałam mała to bedziemy ja w naszej wannie kapac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) nie bylo mnie tylko wczoraj a tu tyle stronic:D biore sie za czytanie :) napisze tylko jeszcze przed tym ze bylismy z mezem na zakupach i mam wszystko kupione z kosmetykom dla dziecka wanienke i sporo ciuszkow :D:D wrocilam zmeczona ale happy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny juz kupilam smoczek tzn jak kupowalam te butelki antykolkowe z aventu to gosc mi dorzucil smoczek antykolkowy od 0-3 miesiecy i na pewno bede go uzywala :) oprocz tego dostalam nowe dwa smoczki tez dla takiego malenstwa wiec zobaczymy ktore dziecko bedzie chcialo ssac :) co do Zussanki to o ile to prawda gratuluje kochana!!:) rzeczywsicie dopiero co mowila o praniu i pakowaniu torby do szpitala a tu prosze! czekamy na jakis znak od Ciebie mamusiu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dopiero teraz doczytalam ze Zussanka jednak nie urodzilas...niezle jajca.....ale bez sens ktos jest psychiczny jak dla mnie zeby sobie takimi rzeczami glowe zawracac...;/ brak slow Co do znieczulenia dziewczynki u mnie w szpitalu jest dostepne ZZo glupi jasiu tzw i dolargan i wszystkie 3 sa bezplatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Alcia fajna taka kolorowa. Właśnie nie wiem z tym fotelikiem. Na ręce to się będzie czuło... jak się dziecko ruszy od razu reakcja :) a na tym foteliku żeby nie fikło :( a nie wiem. A sobie jeszcze pomyśle i za jakiś tydzień na coś się zdecyduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naszło mnie na przebieranie ciuszków i popadłam w skrajność bo z całej gromady bodów okazało się że dla niemowlaczka mam tylko po 6 sztuk z długim i z krótkim i nie wiem czy to nie będzie za mało, ale w sumie do szpitala bede kupowała jeszcze po 3 szt. i nie wiem czy nie dokupić więcej co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka ja na 56 mam tylko jednego pajaca i po jednym body krótki i długi rękaw a na 62 chyba z 5 pajaców i pare body

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia ja kupilam wczoraj bardzo podobna wanne tylko taka bezowa*kremowa( sliczna :) i tez bede kapac na rece moje dziecko nie chce zadnych siodelek itd :) pieluszka tetrowa na dno i na ramieniu dziecko bede miec oparte :) dziewczyny ja dopiero ide 8 czerwca do lekarza a juz sie nie moge doczekac ile wazy i mierzy bo dzis wlasnie zaczynam 25 tydzien:D:D!! Sluchajcie kolezanka do mnie wlasnie zadzwonila ( z ktora sie mialam spotkac jutro ) ze jej dziecko dostalo ospy i czy ja przechodzilam mowilam ze tak ze spokojnie ze sie spotkamy alew sumie nie zaraze niczym dzieciatka??? moze lepiej sie z nia nie spotykac co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podkłady poporodowe itp już kupiłyście? bo ja sie zastanawiam gościu od wanienki ma pełno wszystkiego wiec chyba wezmę wszystko od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wiedziałam normalnie wiedziałam ! Już w pierwszym poście zastanawiałam się czy to na pewno nie żart z tą Zussanka. Ech:) dobrze że jednak żart. Zussanka, Ty pozdrawiasz "przyjaciółkę" a ja polecam jej wziąć sie za naukę :)bo niedługo koniec roku szkolnego:p a to pewnie jakies dziecko z gimnazjum sie nudziło. Czyli będzie jednak tak jak pisałaś, będziemy razem odliczać dni do 17 lipca ;) Z tego właśnie powodu dobrze żeby każda z nas miała zarezerwowany nick, dobrze Asia że zarezerwowałas. Tu na forum czesto sie ludziom nudzi jak widać ;p "do amefy"- ty weź zazyj może jakis valused czy persen hmm? Piszesz asi żeby zajęła sie czyms pożytecznym a ja tobie to radzę skoro czytanie tego co piszemy cie cytuje "wkurwia". To po ci sie denerwować? :P no. Choć najlepiej będzie rzeczywiscie olewac takie głupie pomarańczowe wpisy, tak jak radzi Martin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 62-68 mam 30 z krutkim i 7 z długim więc tych "większych zdecydowanie starczy tym bardziej że w domu nie jest zimno jakby nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia, to dla mnie czarna magia... Nie boisz sie o dziecko? Jakie moga byc tego skutki? Nigdzie mnie nie skierowano i nie wiem czy jechac szukac diabetologa czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja mam wybrane u jednej osoby z allegro kilka pozycji, które zostały mi do kupienia-ale to myśle w czerwu i chce u iej kupic tez te podkłady-5 sszt 90na60-tak u mnie w szpitalu chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaka ja sie ostatnio czuje ociążała normalnie jak słoń. A gdzie tu jeszcze 2 miesiące nie wiem ale w lipcu to juz chyba sie ruszac nie bede mogła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku i obysmy jak najdluzej sie trzymaly razem;) Maluszki maja jeszcze czas:) Niech rosna zdrowo, bo takiego allinclusive jak u nas w brzuchu to juz nigdzie indziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka cieszę się, że Tobie się układa :) i fajnie w sumie wyszło u was że siostra też w tym roku rodzi, będą sie maluchy razem bawic ;) a brzuchy to Wam dziewczyny ruszą zobaczycie nie wiadomo kiedy ja jak byłam w 5 mies to też myśleli że gora 3 bo tylko zarys brzucha był. A potem jak ruszył hooo :D Zussanka fajnie na swojego męża mówisz mężyk podoba mi sie to :D Ej nie ogarniam, co te babki w tych szkołach rodzenia maja takie ciśnienie (bo nie wim ja inaczej napisac) żeby facet koniecznie też był? Hehe może dobrze że ja nie chodzę? :D paranoja jakas. Amefa moim zdaniem powinno sie siedzieć ale pisałam wczoraj jak u mnie wyglądało badanie z glukoza , pielęgniarka kazała chodzic. Wiec nie wiem ale nie odbieram sobie do głowy. Weź sobie może krzyżówki ze soba ja miałam :D bo multum ich rozwiązuje teraz w ciąży jak mi sie nudzi np:) dzis też kupiłam 1000 panoramicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........32............17.07.2012......S YN EK Antek p.KwiatPolny...20.........32.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........31..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........30........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........30....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........30.........03.08.2012 Talusia...........20.........29.........10.08.2012 Izka.............26..........30.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........29.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........28.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........29.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........28.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........28....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........28........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........28........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........28........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........27........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........27........30.08.2012 MEGAN86.........25.........27.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........27.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........26.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........26.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........26.........05.09.2012 asia 5 wrze 2012.24........27.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........25....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........25........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........25....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........24..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26........24........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Czarnulka18......18.........23........27.09.2012.......c reczka Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×