Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

a ja właśnie muszę do lipca wszystko porobić bo później czasu nie będę miała całe dnie na zakupkach :D w połowie czerwca malowanie także muszę się uwijać z tym co już mam :) i pytanie mam do dziewczyn bo słyszałam żeby nowe ciuszki też poprać i poprasować, wy też tak będziecie robiły? Bo ja jak na razie nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 32 tyg i strasznie mi się wszystko dłuży mimo że pracuję cały czas. Dzis jak byłam u mojego lekarza to stwierdził ze jak bede żyłą w takim tempie to urodzę szybciej, z jednej strony bym chciała ale z drugiej niech moje maleństwo siedzi w brzuchu jak najdłużej :) nie mam jeszcze popranych ubranek i nie będe prałą wszystkich. Te co mam z metkami narazie chyba zostawie bo jakoś nie jestem pewna że to będzie córeczka haha mimo że lekarz mówił mi to już 3 razy ale jak by się pomylił to z metkami zawsze szybciej sprzedam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
amefa moze i woda nie ma w sobie skladnikow ktore moga zaburzac wynik ale... rozrzedzają, w moim laboratorium Pani poinformowala ze ewentualnie łyka, badz zwilzyc usta w krytycznym momencie a co do prania nowych rzeczy to mysle ze obowiazkowo, nie wiadomo ile osob to dotykalo, gdzie lezalo i jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
niby 2ga ciaza a czuje sie jakbym w 1szej byla... sama nie wiem co i kiedy robic.. ale chyba zaczne teraz bo mi dzidzia naciska na zoladek i ciagle musze byc w pozycji wyprostowanej.. wiec.. nie ma na co czekac.. a w ostatnich tyg bede nad wode chodzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol szklanki wody wypite w ciagu 2 godzin chyba az tak krwi nie rozrzedzi. Z reszta w kazdym laboratorium mowia inaczej... Jakby nie bylo tabkletke musialam polknac :) Czarnulka ubranka trzeba wszystkie wyprac w proszku dla dzieci :) Nawet nowe ;) Ja na poczatku bylam zdziwiona, ze nowe sie pierze, bo jak sobie kupie to zakladam i juz :P Ale dzidzius ma delikatna skore a w zakladach produkcyjnych tez ten material czyms nasaczaja pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
nowe tez pralam.. i prasowalam z para zeby zabic wszystkie zarazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
amefa swoja droga nowe dla siebie tez powinno sie prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, a mi powiedzieli, ze moze zmniejszyc stezenie cukru we krwi, bo np na tej diecie teraz wskazane jest abym owoc zapila szklanka wody, bo wtedy stezenie opada. Ale juz sama nie wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
poza tym prasowanie i ukladanie malutkich ubranek to sama przyjemnosc i szybko czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
a imiona juz macie? Ja Mikolaj bo dowiedzielismy sie w Mikolajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
czarnulka oo to super, twarde imie bedzie sobie dziewczynka radzila :) no i przede wszystkim rzadko spotykane.. ja musze ubranka jeszcze posegregowac bo jak dla mnie to wszystkie maja taki sam maly rozmiar.. przy 1szej ciazy mowili ze syn bedzie mial 3900.. mial 3600 wiec nie duzo sie pomylili :) lozeczko wozek juz masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - wodą się nie przejmuj. Nawet przed operacją, jak zabrania się ludziom pić i jeść, każe się połknąć tabletki np. na nadciśnienie, bo więcej szkód wywoła pominięcie dawki leku, niż tych kilka łyków wody. To krwi nie rozrzedzi!! Nie taka ilość. Dobrze zrobiłaś. A na zatkane ucho możesz spróbować zatkać nos i usta, przełknąć ślinę parę razy lub w ostateczności usiłować dmuchnąć. Jak to nie pomoże, weź żuj gumę, czasem pomaga, bo te ruchy oddtykają kanał. Jak nie pomoże to musisz przeczekać. :) U mnie w ciąży to bardzo częste. Pomagają te zabiegi, albo samo przechodzi po zmianie pozycji. Ja nowe ciuszki teraz piorę z naszymi. Tak wstępnie. Nowe i używane. Drugie pranie zrobię później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
same corki.. jak wyscie to zrobily? My staralismy sie o dziewuszke i bedzie chlopczyk... moze 3cia bedzie dziewczynka?? no bo z samymi chlopami w domu?? nawet nasz pies to samiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
ja do prania dla dzidzi uzywam proszku lovela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek mam po swojego siostrze :P łóżeczko będziemy zamawiać w lipcu :P po remoncie, na razie nie chce nic takiego kupować bo ten remont to sie wszystko zakurzy itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
"troche drapie w gardle ale pomaga popicie woda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki no i witam Majew:) Jeśli chodzi o to dudnienie w uszach też mam to raz na jakiś czas, ale bez uczucia zatkanego ucha tylko bicie serca słyszę-pytałam lek.-to ponoć normalne bo w ciąży więcej płynów w sobie mamy typu krew. Ja również obowiązkowo będę wszystkie ciuszki prać, dla siebie również nowe piorę, bo najzwyczajniej się brzydzę-przecież ktoś to już z pewnością mierzył... Też u mnie lowela będzie, prałąm już te używane w naszym proszku bo przybrudzone podostawałąm, a myślę koło 1,5 m-ca przed terminem wypoiorę wszystko w loweli. U nas będzie Maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majew u mnie to przypadek że w ogóle jestem w ciąży :P ale nie powiem jestem prze szczęśliwa że będzie córcia nie syn bo też z samymi facetami bym nie wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
no to faktycznie szkoda by bylo.. my musimy wozek kupic.. krece meza zeby zrobic to juz w przyszlym tyg ale cos mu sie nie chce.. przeciez jakbym wpadla do takiego sklepu z ciuszkami to bym swoja i meza pensje wydala :) mimo ze ciuchow mam wystarczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
hmm my o 2ga dzidzie staralismy sie 4 mc :) chyba tylko 4mc a pierwsza to przypadek i chcialam syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie tylko 4msc, moja kuzynka starała się o dziecko ponad 1.5 roku! Ale w końcu się udało i też będzie miała córkę hehe :) dobrze że rodzimy blisko siebie bo ja dwa miesiące później ale i tak mam "przeczucie" że urodzę gdzieś w połowie sierpnia, albo pod koniec ;) a nie na końcu września, chociaż mam dwa 'odległe' terminy na początek to by mi się zgadzało nawet z lekkimi skurczami już i ten pempek jakoś zaczyna wystawać troszkę i byłby już w sumie 28tc więc zawsze to szybciej hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
dziewczynki a jak myslicie...? skoro i tak bede miala cc to lekarz moze mi zrobic go w 38 tc? przeciez wtedy ciaza jest juz donoszona prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mejew - owszem, jest uznawana za donoszona, ale każdy dzień "pobytu" dzidziusia w brzuszku jest dla niego pozytywny. Oczywiście jeśli wszystko jest w porządku. Więc po co mu to skracać, jeśli nie ma ku temu powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki... mi tez w laboratorium powiedzieli ze wody nie mozna nawet pic ale mnie nawet tak nie ciaglo do wody wiec jakos wytrzymalam a jak trzeba bylo polknac tabletki to niestety nie bylo innego wyjscia na sucho tego sie nie zrobi:) wiec Amefa glowa do gory nie przejmuj sie:) przede mna jeszcze 10 tyg ktore napewno mi szybko zleca jak cala ciaza:) zawsze jest cos do roboty...:) dzis mam wizyte na 16 i juz nie moge sie doczekac::) hihi:) a pogoda u nas taka paskudna ze masakra tylko spac sie chce i nic wiecej deszcz pada zimno:( szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
czarnulka moj pepek wystawal w 26tc juz... a jestem w 30tc myslisz ze to jak wystaje ma jakies znaczenie? i przytylam 8kg na razie... nie moge jesc w ogole bo czasem jeszcze wymionuje po niektorych produktach.. a ze teraz sa owoce sezonowe i nic mi po nich nie jest wiec wcinam je bez opamietania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mejew-ale im czym dluzej dzidzia jest w brzuszku tym jest lepiej dla niego i skoro wytrzymasz do 38tyg to spokojnie mozesz wytrzymac jeszcze te 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×