Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

pępek nie ma tu nic do rzeczy bo mi wystaje w sumie od 17tyg do tej pory...jak leze to mam wklesy bo zalezy jak sie mała w brzuszku ulozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majew ostatnio czytałam gazete M jak mama czy jakoś tak i pisali że pempek ma znaczenie, bo przez I i pół II jest taki sam i im bliżej porodu tym bardziej wystaje a jakieś 2-3tc przed w ogóle robi się szpiczasty i może nawet boleć przy dotykaniu :) dlatego ja swój oglądam cały czas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka az sama w szoku jestem ze pepek ma tu cos do rzeczy sama nie wiedzialam ale dobrze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
wiem macie racje... a jak tych 10tyg nie wytrzymam?? :) no te ostatnie 2 tyg na pewno szybko zleca.. powinnam sie wziac w garsc a nie marudzic.. kazda ciaza jest inna. W pierwszej nie marudzilam tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wytrzymasz jak wytrzymasz...nie mozesz tak myslec zrob to dla dziecka i nie marudz tylko wez sie za siebie za jakas robote czy cos...masz synka wiec przy nim napewno nie da sie nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
naprawde? kurde a mnie boli.. jak maz albo syn niechcący mnie dotknal w pepek to nie jest przyjemne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti jak ja czytałam to też mine miałam zaszokowaną bo myślałam że to dzidzia wypycha i dlatego tak się dzieje ale po przeczytaniu ogladam się dokładnie po kilka razy dziennie hehe jak widac w ciąży wszystko ma znaczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pępek wyglada caly czas tak samo. a co do staran to my potrzebowalismy AZ ;p 1 miesiac:) zdecydowalismy ze rozpoczynamy starania i miesiac pozniej juz wiedzielismy ze mamy dzidzie:) jesli chodzi o picie wody po glukozie to ja tez dostalam stanowczy zakaz. czarnulka nie wiesz na kiedy masz termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie terazto juz chyba naprawde wszystko ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
Co do glukozy to jak ja pijecie do cytryne mozna wcisnac ale nie wolno niczym jej popijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia mam termin; z miesiączki na 2go września, z USG na 27go ! To jest bardzo odległe od siebie :) 25 dni różnicy aż hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryna to tez ponoc ma jakies znaczenie...ja tam nic nie bralam i mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
czarnulka to owulacje mialas pozno :) ale roznica jest ogromna miedzy miesiaczka a usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tej glukozie herbate piłam i się boję teraz że coś może być nie tak, no nie wiem eh w poniedziałek mam wizytę to się dowiem czy jest czym się martwić czy nie, tym bardziej że dowiedziałam się że kiedyś mój tato i dziadek mieli cukrzyce to jeszcze bardziej chodzę poddenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
nic nie wolno pic i jesc... powtorzysz badanie :)) a co do tej roznicy to bardziej prawdopodobne jest po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mejew89
przeciez kazda z nas inaczej ma owulacje.. jedne okolo 14 dnia drugie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z usg na 13 sieprnia a z om 17 sieprnien...:) moj dziadek tez mial cukrzyce i jaednak ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nastawiłam się na dłużej ale i tak liczę tak osobno tygodnie do tego pierwszego przynajmniej szybciej leci hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zobaczymy jak to bedzie:) ona bedzie wiedziala kiedy ma wyjsc jeszcze ma tam siedziec i koniec i odpoczywac hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie teraz niech siedza sobie tam bo i tak pogoda brzydka hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ta pogoda przesadziła, ja tylko mam nadzieje że lato będzie lepsze jak w tamtym roku, bo tamto lato to przegięcie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym roku mialam bardzo upalne lato a teraz to jak jesien masakra:( juz chce zeby bylo ciepleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w lato co drugi dzień padało więc koszmar, ale za to wrzesień był cieplutki, uwierz że ja też chce żeby było cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×