Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
Olga952145 po jakim czasie robilas test i po jakim bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
test tak z pół miesiąca jak dostałam zamiast okresu tylko kilku dniowe plamienie a u lekarza byłam tak z miesiąc po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
to raczej by widziala juz ciaze... ja bylam 3 tyg po zaplodnieniu (5,5 od ostatniego okresu) i lekarz bez problemu zobaczyl ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
to co to może być..? po wizycie pomyślałam że w takim razie nie jestem ale od tego czasu brzuch nadal mi rośnie.. dodam że nie mam wzdęć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie wiem jak to jest w Polsce, tutaj w stanach szanse na znalezienie pracy oczywiscie sa, ale jednak marne, tym bardziej w obecnych czasach. Nie jest to jednak niemozliwe i napewno zalezy tez od tego jaka to praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
może się okazać że lekarz był niekompetentny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moze warto zrobic badania na zolądek, watrobe bo faktycznie to ze tak rosnie nie jest normalne, lekarka nic nie sugerowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
nic..w ogóle nic nie mówiła podczas całej wizyty(jak zawsze.. trzeba ją ciągnąć za język)i w ogóle nie cieszy się ona dobrą renomą jednak to jest moja lekarka do której chodzę zawsze bo najbliżej, gdzie indziej musiałabym dojeżdżać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
i nie rośnie tak tu wysoko tylko zdecydowanie jak macica.. że aż mi się majtki obsuwają a bluzki idą do góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
a zdażyło się że lekarka nie zauważyła.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, Jestem juz przy koncu 9 tygodnia i od wczoraj boli mnie podbrzusze :( Juz jakis czas byl spokoj a teraz znow sie zaczelo. Zdaje sobie sprawe z tego ze w 9 tygodniu naprawde wiele sie dzieje i to moze miec jakis zwiazek, ale jednak sie troche martwie :( Boli raz z jednej, raz z drugiej strony i tak prawie jak na @ Czy wy tez tak macie lub mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka moze Twoja fasolka robi sobie jeszcze wiecej miejsca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga, Nawet gdyby to byla ciaza to w zyciu by ci brzuch tak szybko nie urosl.Tu niektore dziewczyny sa juz na sporym etapie i ledwie widza roznice. Macica nie rozrasta sie tak szybko jak pompowany balonik. Przejdz sie do lekarza(nie ginekologa) porob badania i sprawdz co sie dzieje. To chyba nie jest ciaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
yhy.. mam nadzieje że to nic groźnego.. i szkoda.. bo liczymy że może jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia, Tez tak mysle, bo w wiekszosci swoich spodni juz sie nie dopinam, tzn. nie chce na sile sie sciskac. Na wadze roznica jest, ale wizualnie jak narazie tylko piersi i wlasnie ten brzuszek :) To tez chyba troche za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
ja też się nie dopinam w spodniach.. już sama nie wiem co myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka ja tez mam wiekszy brzuszek:) wiem ze to jeszcze nie moja Kruszynka jest tak widoczna ale czuje rożnice:) na wadze roznicy nie widac ale w lustrze tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Olga952145 jesli masz watpliwosci to moze wybierz sie do innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga, Przejdz sie na badanie krwi beta hcg. Wynik tego badania jest niepodwazalny. Jesli jestes w ciazy to beta to wykryje. wtedy bedziesz miala pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
mam i to bardzo duże... plamienia zamiast okresu, większy biust, ciągła senność, mdłości, od małego przebywam między palaczami a ostatnio mam taki wstręt do dymu że momentalnie mnie mdli, wahania nastrojów, ciągły ból kręgosłupa juz rano wstaje z bólem... no i wiekszy kragły brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
wynik bede miała w ten sam dzień czy w innym terminie do odebrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej w ten sam dzien i jesli bedzie pozytywny czyli wiecej niz 5 to po 48 godzinach znow powtorz badanie i jesli drugi wynik bedzie podwojeniem (lub prawie) pierwszego to znaczy ze jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga powinnas pojsc jeszcze raz do ginekologa, ale innego. Moze to ciaza pozamaciczna? Czasem zdarzaja sie tez ciaze urojone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
ok... w takim razie pójdę na pewno... a urojona.. właśnie też tak już myślałam ja i moja siostra która tylko czekała aż wyjde i jej powiem że bedzie ciocia, była w równie wielkim szoku jak ja gdy wyszlo ze nie.. tylko dziwi nas to że najpierw zauważałam objawy a dopiero poźniej doszłam do tego że to moze ciąza, poniewaz gdy wyszedl test negatywnie to nawet przestałam na jakis czas o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
ile kosztuje to badanie krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga to jest koszt niecalych 30zl ;) Idz jutro rano, to popoludniu powinien byc wynik. Daj znac co wyszlo. Trzymam kciuki, zeby to byla zdrowa dzidzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga952145
:) Nie dziękuje by nie zapeszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mi testy tez wychodzily negatywne, dopiero trzeci zechciał pokazac 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny , ale wy piszecie , nie nadążam :-P hehhe Olga , wydaje mi się , że raczej w ciązy nie jesteś . Ja byłam bardzo wcześnie u lekarza , jeszcze nic praktycznie nie było widać , lekarz ocenił po macicy i usg , że wszystko wskazuje na ciąże . Dla pewności kazał mi zrobić betę i przyjść na potwierdzenie za 2 tyg. Jeśli chodzi o brzuch to nie możliwe , żeby CI tak szybko rósł . Ja już też powoli widzę , różnicę w brzuszku , nie wchodzę w żadne spodnie , tzn. na siłę się dopnę , ale nie chcę maleństw gnieść i narazie śmigam w leginsach . Lecę poczytać co tam ciekawego napisałyście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×