Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Nie byłomnie 4 h i tyle do nadrobienia :P Olga - ja byłam u lekarza w 6 tc, czyli 4 tygodnie po zapłodnieniu, już widać było serduszko. Ale może rzeczywiście jest jeszcze za wcześnie u Ciebie, czego Ci życzę. Dziewczyny, jak wygląda wasza dieta? Wiem,żegłupio tak porównywać,ale martwi mnie że tak niezdrowo jem... A nic innego nie mogę wmusić.. Dzisiaj: - pół bułki z miodem - pierś z kurczaka - jeden kotlet,ziemniaki i surówka - gruszka -miksowane truskawki z mlekiem - płatki czekoladowe na mleku - babka ziemniaczana - snickers Babka i kotlet smażone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem porządne śniadanie obiad i kolacje a w między czasie chrupki kukurydziane, kisiel, owoce. Staram się nie jeść chipsów, batonów, cukierków bo przytyłam już 4 kg a w piatek będzie 11 tydzień ciąży. Jest mi ciężko kusi mnie cały czas, ssie na żołądku no ale jeśli sobie popuszcze to nie zmieszcze się po ciązy w ciuchy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cie pociesze... -bulka z twarozkiem -groszek z majonezem -deserek waniliowy -2 nalesniki z serem na slodko -1 nalesnik z serem na slodko zwymiotowany -bulka z serem i pomidorem zwymiotowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tajeczka,ale do 12 tc też takmiałam,a teraz patrze i 2 kg na plusie. Dzisiaj to i tak jest luks, bywaja dni, ze jem kanapki z pasztetem i pomirody, a do tego batona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Do 10 miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
a ja dzisiaj... - 2 kanapki z ciemnego chleba z serem - talerz zupy pomidorowej - jabłko - kiwi -1/4 pączka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor:) u mnie dzis menu wygladalo tak: -2 skibeczki chlebka 1 ser zolty, 2szynka -talerz rosolu z makaronem -banan -kefir -jajecznica + bułka mleczna -i okolo 2 litry picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
zapomnialam dodac ze bardzoooooooooo sie cieszę, że nie moge patrzec na slodycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam łasuch na slodkosci dzien bez slodkiego nie bylo czegos takiego a od czasu ciazy jak reka odjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dokladnie megan:) codziennie cos musialo byc:D a teraz moze stac pod nosem i nie rusza mnie to kompletnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ a jak Twoja waga ruszyla sie? stosujesz juz jakies kremy nawilzajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane, ale dziś zgrzeszyłam, ale mi jest tak dobrze :) Byłam w galerii i jak poczułam zapach z KFC, to nie mogłam się powstrzymać i wzięłam HOT WINGSy :) Jadłam z uśmiechem na twarzy,a moj mąż się śmiał, że dobrze, że byliśmy w pobliżu, bo jak zachce mi się tego w nocy to cóż on pocznie. :) Myślę, że czasem trzeba sobie popuścić, bo humor mega :) Co do brzuszka - to ja też już zauważyłam, że jest większy. Mąż też widzi różnicę. Plotka, bólami się nie martw. W końcu okruszek będzie potrzebował co raz więcej miejsca. Mój doktor powiedział, że martwić mogą skurcze jednostajne (co 5 min, co 10 min) i plamienia, a reszta, to wzdęcia lub rosnąca macica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś : bułka z dżemem zupa warzywna frytki jabłko Dziewczyny mam pytanie jesteście na L4 czy pracujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w domku i za 2 tyg ide na L4. BlackRosssa nie przejmuj sie jak widze McDonald's to tez kolo niego nie przejde obojetnie tak raz w miesiacu grzesze wlasnie tam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zjadłam: na śniadanie bułkę z serem i ketchupem później obiad kilka ciasteczka, trochę chipsów poskubałam i tyle wiem że nie nie zdrowo jem na dodatek mam non stop zaparcia nawet jak jem owoce, brzuch mam jak balon, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
megan moja waga to -1 kg od tego co bylo przed ciaza...stosowalam jakis czas oliwke ale wyszlo mi uczulenie, wiec odstawilam zeby sprawdzic czy to od tego... a Ty jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie 2 kg na plus;p ale juz za 2 dni 13 tydz wiec chyba nie tragedia mdlosci ani wymitow nie mialam wiec dlatego chyba ten plus... ja wlasnie od 2 tyg stosuje oliwke ale nic mi nie jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja stawialam na pomidory albo oliwke, zobaczymy co to:) tez nie wymiotuje, ale mysle ze ten minus to od slodyczy wlasnie:) no i Ty juz jestes troszke dalej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis pochlonelam: -1/3 szklanki "mleka z kawa" rozpuszczalna :) -jogutr naturalny -platki owsiane z rodzynkami i brazowym cukrem -banana -danio brzoskwiniowe -jablko - i garsc drazy :) - i 5 gum rozpuszczalnych :( - no i po pwrocie z pracy pewnie zjem golabka z chlebem :) - i jak dotad tylko pol litra wody :( woda mnie odrzuca i nie moge jej pic :( Dzisiaj z jedzeniem bylo ok ale... Mam ogromny problem ze slodkosciami, zawsze je uwielbialam(przed okresem przede wszystkim) ale teraz to juz lekka przesada :( Musze zjesc cos slodkiego przynajmniej 3 razy dziennie :( jak nie wiecej. Moglabym jesc tylko nalesniki, raz z serem raz z truskawkami i tyle. Nic innego moze nie istniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Witam wszystkie mamusie!! Na wasz topik trafiłam dzięki Plotce. Sama jestem w ciąży, a dokładnie 13 tygodni i 4 dni... Czytam wasze posty i jestem zdziwiona swoim apetytem bo ani nie wymiotowałam, ani zachcianek nie mam,a waga podniosła się od początku ciąży o 1.30 i nic więcej. Mam takie pytanie czy wiecie o co chodzi z badaniem przepływu u maluszka, bo u mnie to nie wyszło za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuti a o jakim badaniu konkretnie mowisz? Nie slyszalam o takim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina88611
witam podpisuje liste. ja jestem na poczatek sierpnia:) i przy okazji mama nieznosnego 9cio miesieczniaka ale za to kochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
Najpierw miałam zrobione usg dopochwowe potem zwykłe, lekarz sprawdzał wszystko związane z maleństwem, ale nie wiem o co dokładnie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paulina :) Od razu mam do Ciebie pytanie :P Jak sobie radzisz z tak malym dzieckiem bedac w ciazy? Kiedys myslalam o tym, zeby szybko zajsc w nastepna ciaze, ale boje sie, ze nie bede mogla nosic dziecka, albo ze bede zmeczona i nie bede mogla odpoczywac a to sie odbije na nienarodzonym dziecku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuti to chyba usg genetyczne nie? A co Ci wyszlo zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlelelenka
Witajcie dziewczyny. Ja tez pierwsz o slysze o tym badaniu (?) Jak na razie strasznie kreci mi sie w glowie,ale sie zawzielam i nie wstawalam w nocy co godzine siku,wiem,zezle, ale chcialam wreszcie zasnac, do 3 bylam tak wsciekla - ciagle marsze, ze pozniej jak padlam, tak do 7 spalam,pozniej od 7.30 do 10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurde, czemu mi ten login sam wskakuje :P Poprzednie pisalam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tez nie słyszałam o tym badaniu, moze to jakies standardowe ale ma inną nazwę u danego lekarza - nie mam pojęcia. U mnie dzis zaczyna sie 16 tydz, w tabelce ktos mi wpisał juz 17 wiec niech tak zostanie :) o 17.30 mam dzis wizyte u mojego gina mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze, troche sie martwiłam tymi bólami podbrzusza ale widze że nie tylko ja je mam. Jak wstrzymuje mocz i potem idę do toalety to jest taki ból ze masakra, wczoraj sie chwaliłam że nie wstaje w nocy no to dzis juz wstałam o 2.30 a potem o 7 rano. Dziewczyny u was tez taka zima? ja myślałam wczoraj z moim J że nie dojedziem do domu takie zawieje, zaspy na ulicy normalnie masakra na szczescie mamy suwa i jakos nam sie udało dojechac do domu bo samochód wysoki, a dzis postanowiliśmy ze do pracy pojedziemy na 9 a co czasami wolno :) smacznych pączków dziewczyny wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............15................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............13.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............14....................... .....19.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 MEGAN86...............25............12................... .........01.09.2012 Kama....................29............12................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............12................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26...........11............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........11..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. . .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........9................ .............17.09.2012 Plotka...................26............9................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............9.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............9.................. ..........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja mam to samo z sikaniem. Jak za dlug nie pojde to boli :( W nocy budze sie przewaznie tylko raz, ale boli mnie potem podbrzusze przez chwile :( Ostatnio w ogole czuje takie bole w pachwinach jak usiade nie tak jak powinnam albo sie wyciagne po cos. Kolezance chyba chdzilo o badanie przeziernosci karkowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×