Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

ahia no szkoda...ja tam z rana mam taki mniejszy pozniej wiecej wzdec a z waga stoje w miejscu 55kg:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby schudlam 1 kg od poczatku ciazy a teraz waga w miejscu stoi. Dziwne, bo brzuch naprawde coraz wiekszy. Juz nawet czuje powiekszona macice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mi piersi nie rosna,nad czym ubolewam :P Mam 2 kg na plusie:P Waze 54 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ciekawe, co potem bedzie :P Ile mi waga do przodu pojdzie ;) A biust tez mam wiekszy. Taki nabity sie zrobil i staniki wszystkie za male :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez wszystko poszlo w piersi juz 3 staniki do wymiany szok... ale ciesze sie a mezus jaki zadowolony:) no pozniej sie okaze jak bedzie z ta waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bol sutkow jest straszny... Nieraz, jak za mocno przytre recznikiem albo zahaczę o cos to masakra :( A pozwalasz mezowi na pieszczoty piersi? Ja sie naczytalam pierdow, ze to moze wywolac przedwczesny porod i sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bola od czasu do czasu daje mu dotknac ale nie za bardzo bo boli...moze to wywoac porod ale przy pozniejszych miesiacach...ale wiesz warto jest gabka hartowac bo pozniej przy karmieniu piersia jest masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No slyszalam o tym hartowaniu, ale jak to zrobic jak tak boli? :P Tak samo o seksie czytalam, ze sperma powoduje dojrzewanie szyjki macicy i moze spowodowac porod przedwczesny :( I wariuje od tego ;( Biedny moj mezuc, bo wszystkiego mu nie wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak pomyslalam, ze skoro lekarz nie zabronil to mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam juz tez pod prysznic i do wyrka ;) Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
My się kochamy, rzadziej, bo z 2 razy w tygodniu,ale nie widze przeciwskazań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ton, Wiem doskonale co to znaczy starac sie bezskutecznie, bo u nas to trwalo 3.5 roku.owiono nam ze w mojej sytuacji to juz tylko invitro, ale jednak sie udalo :) Tez balismy sie mowic o ciazy i do momentu gdy uslyszelismy srduszko na poczatku 9 tygodnia, wiedzieli tylko najblizsi - rodzice i rodzenstwo. Przed nimi nie potrafilismy tego ukrywac bo oni cierpieli razem z nami jak sie nie udawalo. Pozniej doszlam do wniosku ze skoro Bog zdecydowal zeby nam w koncu dac dziecko to nam go nie zabierze i wszystko bedzie dobrze. Nadal nie mowie kazdej napotkanej osobie ale milczenie pozwolilam przerwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietutejsza
hej Joanna czy to ty wklejałaś tu zdjęcia wysypki, która wyglądała podobnie jak chrostki po goleniu na sucho?? jeśli tak to jak to się u Ciebie skńczyło? Ja jestem w 14 tygodniu ciąży i od początku coś mi się przytrafia :-( już miałam jeden antybiotyk na zapalenie ropne gardła, potem miałam zatoki a teraz znów ta wysypka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietutejsza
dobra już znalazłam odpowiedź w tamtym temacie, dziękuję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietutejsza
ta moja wysypka jest grubsza ale nie taka gęsta chyba, no i raczej nie od mroz, bo ja siedzę z córką teraz na opiece w domu, wiec praktycznie nie wychodzimy. DZiękuję Ci za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja sie rozłożyłam , boli mnie gardło jak cholera , mam kaszel i do tego gorączkę . Co mogę na to brać ?? Kuruje się herbatą z miodem i cytryną , herbatą z cytryną i sokiem malinowym. Mam jakiś spray na gardło . Co moge jeszcze brać :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq, Dzieczyny gdzies wczesniej pisaly o tym co im pomagalo. Chyba jakas herbatka z lipy??? Czy cos takiego??? Sprawdz sobie stronki 90-100 tam chyba cos pisaly. Ja moge polecic jedynie bardzo gorace mleko z miodem lub maslem. Jak najcieplejsze wypij sobie lyzka w juz pod ciepla kolderka i zobaczysz ze jeszcze nigdy wczesniej sie tak nie wypocilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem chora i byłam u lekarza Powiedziała że domowe sposoby mi zostały, póki nie ma gorączki i obedzie się bez antybiotyku, herbatki z malin lipy, miodu. wapno 2razy dziennie. gardło płukać wodą z solą. I łóżeczko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq123 ja polecam herbate z lipy i grace mleko z miodem. Do tego robilam sobie zimne oklady na kark i czolo. Z tymi na czolo uwazaj, zeby nie byly zbyt zimne. Jak przesadzilam i na drugi dzien zatoki bolaly a potem migrena :( Alle w jeden wieczor sie wyleczylam z goraczki ;) Do tego z apteki syrop Prenalen lub tabletki Prenatal grip care. Do nosa na katar Acatar fast. Lepszy niz zwykla woda morska, bo ma olejki eteryczne ;) Szybkiego powrtu do zdrowia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziń obry dziewczyny. Ja jakos bez humoru dzis wstalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×