Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
To nie mój lekarz, mój mi dał na 24 :P Ja jadę do innego:P Na 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............15................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............13.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............14....................... .....19.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 MEGAN86...............25............12................... .........01.09.2012 Kama....................29............12................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............12................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26...........12............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........11..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........10............... ...........?.17.09.2012 Plotka...................26............10............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............10................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............9.................. ..........24.09.2012 aga_ton................28.............9.................. ...........24.09.2012 Wkraczamy w 10 tydzie :) oby do 9 marca kruszynko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa- tak mąż wybrał imię będzie Iga. A co do owsików to pestki z dyni tez są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No lepiej,już to wyjaśniałam.mam lekarza, ale mieszkam na zadupiu, na usg wolę jechać do kogoś kto się bardziej zna na rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no rozumie...ale ja to bym tak nie mogla jak sie przyzyczaje do jednego to juz mi ciezko do kogos isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale to genetyczne to takie ważne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicie co... ostatnio przez 2-3 dni bolalo mocniej podbrzusze i oczywiscie sie martwilam :( Ale wczoraj uswiadomila mi ze akurat na ten tydzien przypadlaby mi miesiaczka gdybym w ciazy nie byla, wiec dlatego boli. Powiedziala ze zawsze boli dluzej w momencie gdzie przypadalaby @ Uspokoila mnie :) Ja miesiaczki zawsze mialam baaaaaardzo bolesne wiec obecny bol to i tak "pikus" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna... Co do sytuacji twojej kolezanki... Absolutnie nie masz obowiazku "przygarniac" jej pod swoj dach. To nie jest twoja siostra ani nawet bardzo bliska przyjaciolka, bo tak naprawde nie mialyscie nawet stalego kontaktu. Wiem ze jest ci jej zal, to normalne, ale uwazam ze wystarczy jak postaracie sie pomoc jej w znalezieniu jakiegos lokum czy pracy dla meza. Sama tez jestes teraz w ciazy, czesto wymiotujesz, z humorami tez zapewne roznie bywa i pewnie przyjda jeszcze rozne dni... Nie bedziesz sie czula swobodnie we wlasnym domu, zero prywatnosci :( a pozniej moze byc tylko ciezko sie z takiej sytuacji wyplatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
zaraz mam wizyte tej kolezanki i jej meza,nie za bardzo mam chec,bo sie kiepsko dzis czuje, no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie będę proponować mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Witajcie kobietki, nie było mnie 2 dni a tu tyle do nadrobienia... Ja te dwa dni przeleżałam bo bolał mnie brzuch dosyć mocno, nawet nospa nie bardzo pomagała, ale już dziś czuję się lepiej... Witam i pozdrawiam wszystkie nowe mamy które do nas dołączyły, zdrowych i pięknych dzieci wam życzę :) Ja dziś prawie w ogóle nie mam apetytu, jakoś tak bez życia jestem. Mam nadzieję,że u was lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mnie boli,ale ja mam zaparcia. Jak za długo nie skorzystam z wc to boli. Ale tylko do czasu aż to zrobię.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ból brzucha na pewno jest normalny :) Ja też mam gorszy dzień.Nic zjeść dziś nie mogę,jakbym się cofnęła,bo już normalnie jadałam. Nic się nie chce, taka rozmemłana jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja też myślałam, że może od tego że za rzadko chodziłam do toalety, ale okazało się,że nie... Nie wiem od czego, ale najważniejsze że jest lepiej, oczywiście spanikowałam i poszłam do mojej lekarz, zbadała i powiedziała, że nie ma nic niepokojącego, kazała się nie przemęczać i leżeć. Czytałam o tych waszych częstych usg, ja jestem w 17 tc i miałam dopiero 2 razy, a następne dopiero będzie to połówkowe które mam w 22 tc zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Przyszłamama, to chyba jest nas 3 na tym forum, reszta kobietek miała dużo,dużo częściej :) Ja na razie jedno,w poniedziałek drugie - genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
No tak, ale zastanawiam się teraz czy nie za rzadko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tez wczoraj o tym myslalam. Poki co ide w poniedzialek, pozniej zamierzam robic co miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
No ja mam planowane na 13.03, ale chyba pójdę wcześniej sprawdzić czy wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A kiedy miałaś ostatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ostatnie miałam 03.01, w sumie minęło 1.5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×