Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

dziewczyny, mówiłyście już wszystkim o ciąży? u mnie wiedzą tylko rodzice i teściowie. rodzeństwu mam zamiar powiedzieć tak po 12 tygodniu. a znajomym jeszcze później.a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
aga_ton,ja byłam pierwsza wymiotująca na tym forum,po szpitalach mnie ciągali,schudłam 2 kg w miesiąc.Nie mogłam nic robić,tylko latałam do kibelka. Około 9 tygodnia,jak ręką odjął. Mi pomagała na mdłości cola.. Starałam się nie pić dużo,ale jednak. Z 1.5 szklanki dziennie. I mandarynki, których ponoć też nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz wszyscy wiedza nie da sie ukryc po brzuszku...bo ja zawsze mialam plaski a teraz juz jest kuleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja dowiedziałam się poświętach, jak byliśmy u teściowej w clitheroe. Była opcja -mówić przez telefon,albo teraz,mieliśmy wracać za kilka godzin.:P No to powiedzieliśmy. A że wszyscy wtedy byli, bracia, siostry, ful pakiet, to i oni się dowiedzieli. I moim też było trzeba powiedzieć. A jak poszłam na zwolnienie to dowiedzieli się wszyscy z pracy, później już nie było co ukrywać. ;) Znowu jestem głodna.. A zjadłam dzisiaj: - płatki na mleku - ale zwymiotowane chwile po skończeniu, - paczka, - zupę buraczkową - kawałek babki odsmażonej - znowu paczka - kotleta, ziemniaki,surówkę - 1.5 banana. Wypiłam z litr mleka, 3 herbaty. Kutwa, jak nie jadłam,to nie jadłam,a teraz jem za 3 ciężarne..I mam ochotę na kolejnego pączka. A dopiero skończyłam tego kotleta z ziemniakami ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti jak nie bralam tabletek, to mialam ponad 140/90. Konieczne bylo wprowadzenie tabletek :( Chcialabym poznac przyczyny tego stanu i jakos to zwalczyc naturalnie, ale nie wiem jak :( U mnie wszyscy juz wiedza o dzidzi :) Nie widze powodu, zeby to ukrywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety po łyku coli rzygam dalej niż widzę, a przed ciążą piłam 2 szklanki dziennie. jak to się wszystko zmienia. za to mam smaka na jabłka. ale za dużo też mi szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No z mandarynkami położna mi mówiła,pózniej gdzieś na necie wyczytałam.Piszę podobno - bo jakoś słabo wierzę w to,że mandarynek nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to kurcze naprawde wysokie:( ja to znowu mam niskie zreszta zawsze takie mialam bo mam 110/70 jak mialam w 8tc mierzone to mialam 90/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja przed ciażą coli nie piłam. :P Jabłka powodowały u mnie wymioty. A jabłkami to nie za fajnie się wymiotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam od takiej kobiety, co sie zajmuje medycyna naturalna i zdrowym odzywianiem. Nie powinno sie w ogole jesc owocow poludniowych. Cytrusy, banany itp podobno jakos tam szkodza. A banany zwlaszcza. Moja siostra, kolezanki i kuzynki jadly to, na co mialy ochote i nic im nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja mam 90 na 50. Nikt nic nie mówił,ale chyba za niskie też niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti zazdroszcze Ci :( Ja bym sie chciala kawy napic, bo mam taka ochote :P Jeszcze rok musze zaczekac na kawe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny przestnacie co.... przeciez to owoce. moja znajoma jak byla w ciazy jadla kilogramami mandarnyki nic innego tylko to...jakby tak patrzec co mozna a co nie to bysmy byly o wodzie i chlebie...jedzcie na co macie ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aleu mnie nie przekracza nigdy 115 \ 80..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Doti, no ja tam wlasnie tez jem mandarynki, ale podałam dalej tę plotkę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee kochana pozniej sie napijesz:) ja zawsze takie mialam wiec sadzialm ze nic sie nie zmieni jak bede w ciazy:) dokladnie ja tez jem wszytsko...i nie patrze na nic bo to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja boję się powiedzieć, nie chce zapeszyć czy co? u nas sprawa wygląda trochę inaczej bo cała rodzina wiedziała, że nie możemy mieć dzieci. już się z tym pogodziliśmy a tu taka niespodzianka!!!! rodzicom i teściom też powiedzieliśmy po potwierdzeniu przez ginekologa, gdy serduszko już biło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zawsze mialam niskie i bylam w wielkim szoku jak sie okazalo, ze ndcisnienie mam. Mysle, ze jest to spowodowane glownie stresem i jakims strachem w podswiadomosci, ale nie wiem co z tym zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz raczej nic z tym nie zrobisz widocznie tak musi byc:) aga ja bym sie juz nie bala wiem ze jest strach ale jesli jest ok to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Macie jakieś zdjęcie brzuszka?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi maz robi zdjecie co pare tygodni ;) Narazie jest to zdjecie mojego wzdecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mierze obwod talii i bioder co tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti wkleje nastepne jakie zrobie ;) Te mam w dosc niekorzystnym dla mnie stroju :P W cieplej zimowej pizamie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna moj jest podobny :) Moze nawet bardziej spuchniety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×