Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Malentka a moze zjadlas cos, co sie nie strawilo i tak to wyglada? Jesli to krew to pewnie niestety hemoroidy :( Nie dosc, ze mamy zgage, mdlosci i zadyszki to jeszcze hemoroidy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wlasnie nie.... nic takiego nie jadlam nawet kilka dni wstecz....:((( nie wiem kochane mam juz dosc tych problemow...:( dziekuje za dobre slowa Wam wszystkim....:(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatek polny-he to nie jestem sama:) nasze dzidziolki uparte:) nie za szybko chca sie pokazac:) moze poznam 20 marca:) a pierozki hmmm cos pysznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tak mialam ale nie w czasie ciazy bo mialam straszne problemy z wyproznianiem sie jak wazylam 53 kg nie wiem co to bylo, ale zrobil mi sie jeden hemoroid :O i czasem tez krwawilam przy oddawaniu kupki ale masc pomogla. nie martw się :) mi pewnie przy porodzie wroci :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka-widzisz taki jest zywot kobiety wiecznie cos:( musimy to przetsrwac dla dobra dzidzi i jakos trzeba zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A dziewczyny, nie wiem czy wiecie - właśnie jem grejfruta i znalazłam 3 pestki. Teraz rzadko się trafiają pestki w grejfrutach, ale warto je jeść. Ten środek z nich, bo działa niszcząco na około 800 bakterii i 100 grzybów i może pomagać w leczeniu wrzodów żołądka. Chroni nas przed skutkami działania wolnych rodników - cząsteczek uszkadzających komórki organizmu, chroni przed nowotworami pęcherza, trzustki i szyjki macicy. Ekstrakt z pestek grejfruta jest drogi. A czasem pesteczki się trafiają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ja mam te zyly grube wokol odbytu to nie wiem ile ich tam moze byc tych hemoroidow ale na zewnatrz odbytu nie mam nic kompletnie....wyprozniam sie jak zawsze dwa razy dziennie....tylko doszlo ostatnio swedzenie i pieczenie odbytui....nie zwrocilam na to zbytnio uwagi bo dokuczalo tylko czasem i tdo tego w nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a ja pestki wyrzucam :P Wyglada na to, ze jestem rekordzistka jesli chodzi o plec :) Chyba najwczesniej sie wstepnie dowiedzielismy :) Ciekawe, czy sie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha malentka ten błonnik jest ważny. Doti no coś Ty, ja też idę 20 marca :) bo to bedzie 23 tydz ciazy wiec lekarz mowil taki fajny na robienie porzadnego usg :) znow dostalam plytke, zaplacilam 80 zl, zbadal mozg, serduszko i troszke go pomierzyl choc cm nie wiem w sumie ile ma. Gram cos ponad 300 chyba. Ja mam po drodze 12 marca usg ale na nfz wiec watpie ze mi powie plec. Ja ide zaraz na spacer musze isc na poczte piec km od mojej miejscowosci to sie przejde w jedna i druga str, slonko swieci :) wreszcie bede mogla chodzic na spacery a ruch jest wazny i wskazany. I nie doczytalam czemu sie smucisz ale nie ma powodow bo w koncu mamy takie male slodkie bobasy :) ja sie nawet Kuba nie przejmuje :D luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takiego nabrzmialego chyba nie mialam ale nie moglam sie wyproznic dopiero syrop lactulosum pomogl. I na szczescie zadnych dolegliwosci nie odczuwalam, kapnelam sie po tej krwi. Niestety ale to moim zdaniem na pewno hemoroidy :( ale da sie z tym zyc 😘 wiekszosc nas to czeka, heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam krew w tych zylkach ma za duze cisnienie i dlatego obrzekaja. ale trzeba leczyc koniecznie. kolezanka sie smieje ze mam małego wstydziocha :D cos w tym jest, po tacie ma to chyba :) dupke pokaze ale nic wiecej nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna jakie ksiazeczki kupowalas dla dziecka? Moze polecisz cos ciekawego z racji swojego wyksztalcenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki poznanski kwitku polny postaram sie nie martwic i wolalabym zeby to byly hemoroidy nic gorszego......oby do piatku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja kupowałam 222 baśnie i taki cykl książeczek z samymi obrazkami i podpisami. Np "w domu" - łóżko, stół, lampa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba na allegro jednak nie kupie. Musze pomacac i obejrzec :P Wybiore sie do Empika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Sie lenimy i jedziemy na placki ziemniaczane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja osobiście nie lubię ruskich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Pożeram teraz paluszki rybne z pudełka, bo Rafał dopiero około 17 skończy i ja do tej pory umrę bez czegoś ciepłego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ziemniaczki z sosem koperkowym, do tego jajko i marchewka tarta :) Zwykle mamy obiad przed 12godz, wiec teraz juz pozeram salatke owocowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×