Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

czesc Dziewczyny ja bylam na malych domowych zakupach bo lodowka pusta i przy okazji zakupilam sobie vita-miner prenatal z tymi kwasami dha :) jestem po obiadku kapusniaczek i fasolka po bretonsku :) dzis na podwieczorek robie salatke owocowa ale mam smaka na nia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam:) Ja dzisiaj chyba też się skuszę na ten koktajl brzoskwiniowy:) Może córce też posmakuje:) Jutro mam w końcu 1 wizytę u swojej gin, nie mogę się doczekać, ciekawe co powie na to:) Jeszcze w grudniu chciala mi dać tabletki anty na uregulowanie, ale nie chciałam, bo właśnie planowaliśmy się staarać o rodzeństw dla naszej jedynaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny, badanie na tokso miałyście robione raz czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mialam raz ale widzialam ze w karcie ciazy jest miejsce na jeszcze jedno badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o mnie to moj ginekolog nie bardzo jest za witaminami w trakcie ciazy, mowi ze dopiero przepisuje jak widzi czegos niedobor tak to sam z siebie nie przepisuje witaminek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja jak zwykle umierająca ma straszny katar stan podgorączkowy i łzy cały czas mi lecą w dodatku mam oczy zapuchnięte boję się że coś przez to z moją dzidzią będzie nie tak.W dodatku z moim M.W ogóle nie możemy się dogadać mam już dosyć wszystkiego.Mam chęć się spakować i wrócić do rodziców w ogóle nie rozumie tego że jestem w ciąży!!A szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie Kinia na p[ewno sie jakos dogadacie moze Twoj M musi dojrzec do tego ze zostanie tatusiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś eksperymentowałam w kuchni i zrobiłam Ravioli ze szpinakiem i ricottą. Pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak byłam wcześniej w ciąży to było jakoś inaczej,ale niestety ciąże były martwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia - akurat taki okres jest, że człowieka dopada przeziębienie i smutki. Nie załamuj się. Nie pozwól zapanować złym emocjom nad sobą, bo dzidziusiowi też jest niefajnie. Staraj się doszukiwać pozytywów. A z partnerem na pewno się dogadasz. On może jeszcze nie umie się odnaleźć w sytuacji, która go przerasta. Włącz sobie olewatora na wszystko. To Ty i dzidziuś jesteście najważniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze on sie ciagle boi ze nie daj boze z ta cos bedzie tez nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ogólnie jest coraz gorzej:(W dodatku to choróbsko mnie dopadło!!Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sama nie jestes heeh z tymi chorobskami;/ ze mna tez jest masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek dba o siebie jak może a tu stale coś.w dodatku jakaś biegunka mnie dopadał:(Piłam lipę na rozgrzanie się i chyba od tego.Od początku ciąży to już drugi raz zaziębiona jestem.I prawie z domu nie wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Maltenka! Nie przejmoj sie na zapas! A hemoroidy(co nie znaczy ze je masz) to niestety baaaaardzo czesta przypadlosc w ciazy :( Dasz rade i wszystko bedzie jak trzeba, zobaczysz :) Kinia! Nawet nie wiesz jak cie rozumiem :) jesli chodzi o to ze cie M. nie rozumie :P U nas jeszcze w tamtym tygodniu to normalnie walizki chcialam ze 3 razy pakowac hahaha! "Oni" nie podchodza do niczego tak jak my - NIESTETY! My sie naogladamy filmow i pozniej nam sie wydaje ze wszystko powinno byc tak jak w nich. Mezczyzni pelni zrozumienia, zakochani w nas i naszych brzuchach, zachciankach, hustawkach, mdlosciach, narzekaniach itd. Oni sa "z innej planety" (i oczywiscie nie generalizuje, bo wiem ze niektore dziewczyny nie moga narzekac) ale to poprostu mezczyzni i nigdy nas do konca nie pojma :) Glowa do gory! Dzidzia jest najwazniejsza, a wszystko inne sie jej podporzadkuje samo, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............19 ............................17.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........18....................... .....30.07.2012 Uspavanka...........27.............18................ ...........03.08.2012 Izka....................26.............17................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............15.................. ..........13.08.2012 Kinia1109..............27............14.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............16....................... .....19.08.2012 Moniq123................27...........15.................. .........17.08.2012 In-flagranti...........29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............28 ............13 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............13................ ...........28,08,201 MEGAN86...............25............14 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............13................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............14................ ...........03.09.2012 Jo--anna..............26............13............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........13..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............12................. ..........13.09.2012 Kaliwia.................24...............12.............. . ...........14.09.202 Invictia..................24...........11............... ...........?.17.09.2012 Kasiulek91...............21...........11................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............11............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............11................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............11................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............11................ ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nastawiam sie w myslach ze to moga byc homoroidy oby tylko nic gorszego, musze byc dobrej mysli zeby dzieciaczka nie stresowac....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh! Zapomnialam wam napisac, ze moj kochany tatus juz jest w domciu. Operacja sie udala. Teraz czeka go jeszcze miesiac zastrzykow i pozniej rehabilitacja, ale wszystko bedzie dobrze! uufff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :)) trzeba miec wiare ze po to jest zle by moglo byc lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem.....ehhh ciezko jest ale dla dobra dzieciaczka musze byc spokojna....i jeszcze w piatek mam badanie na przeziernosc karkowa....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka witaj w klubie:)hihi ....Mój M próbuję mi w mówić że jestem samolubna oziębła itp i że ogólnie znieczulica mnie dopadał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala badanie na toxo robione jeszcze po 20 i 30tc:) a czemu joanna pytasz?? ja tez zaraz zrobie koktajl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam oddychać jak tak mam nos zawalony.A jeżeli chodzi o mojego to nie jest moim mężem tylko chłopakiem.Leżę już trzeci dzień i nic nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×