Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

to fajnie Black Rossa pewnie bedziemy porownywac wyniki:) ja sie nie czuje mama wiem ze dzidzia tam jest ale nie dociera to do mnie jeszcze i chyba do mojego tez jeszcze nie do konca...mysle ze tak naprawde poczuje jak juz bedzie brzusio typowo ciazowy i jak zacznie kopac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka - jak zapisywałam się na badanie i pytałam czy dobry czas, to pan powiedział, że jemy najlepiej robi się właśnie po tym 12 tyg, bo dzidzia już konkretniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genetyczne to jest jakis przelom :) Jak juz sie widzi jak dzidzia sie rusza, drapie po nosku itp... Mozna juz liczyc paluszki :) Dzidzius juz wyglada jak prawdziwy czlowieczek a nie jak fasolka :) Mi zaczal sie brzuch powiekszac. Juz nie jest to tylko wzdecie :) W dobrym czasie zaopatrzylam sie w spodnie ciazowe, bo bardzo w nich teraz wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............19 ............................17.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........18....................... .....30.07.2012 Uspavanka...........27.............18................ ...........03.08.2012 Izka....................26.............17................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............15.................. ..........13.08.2012 Kinia1109..............27............14.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............16....................... .....19.08.2012 Moniq123................27...........15.................. .........17.08.2012 In-flagranti...........29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............28 ............13 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............13................ ...........28,08,201 MEGAN86...............25............14 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............13................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............14................ ...........03.09.2012 Jo--anna..............26............13............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........13..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................24...............12.............. . ...........14.09.202 Invictia..................24...........11............... ...........?.17.09.2012 Kasiulek91...............21...........11................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............11............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............11................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............11................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............11................ ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Ja w piatek jednak urwalam sie z pracy i do dzisiaj nie wytykalam palca z sypialni :) Chyba przespalam swoje przeziebienie :) Maltenka, bardzo mi przykro z powodu twojego piesia. Sama mam dwa wiec wyobrazam sobie jak musi ci byc ciezko :( Trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Zapomnialam o najwazniejszym... Postanowilismy z mezem, ze nie zdecydujemy sie na to usg genetyczne. Znamy zbyt wiele przypadkow gdzie powiedziano kobietom, ze dzieci sa chore i do konca ciazy byly jak widma a dzieciatka urodzily sie zdrowe. My z gory zakladamy ze nasza kruszynka jest zdrowa i nie bedziemy tego sprawdzac. I tak wszystko w rekach Boga! Zapewne bede jedyna przyszla mamusia na tym forum, ktora nie zrobi genetycznego, ale uwazam ze nie ma takiej potrzeby. Moj gin powiedzial ze jesli sie nie zdecydujemy to w 16 tygodniu i tak bedziemy robic cos bardzo podobnego, ale co to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Megan gratuluje dzieciatka jest swietne:) i nie martw sie wszystko jest w porzadku:) joanna sprobuje ten koktajl z brzoskwin jutro:) jak wasze samopoczucia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja jestem :) Mdli mnie strasznie od wczoraj :( Myslalam, ze to juz mija... W koncu to juz 14 tydzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ja mam 16 i tez mnie mdli:( nie jestes sama:( a zwlaszcza rano jest maskra i bol kregoslupa nie daje spokoju:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kregoslup mnie boli od samego poczatku :( Pewnie dlatego, ze spie cala noc w jednej pozycji. I rwa kulszowa mi dokucza z lewej strony :P Teraz tak stekamy, a co bedzie jak brzusio urosnie :P Ja sie zwazylam i w dalszym ciagu nic nie przytylam... Dziwie sie, bo jem za dwoje, a w talii mam 7 cm wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie kochana jak to pozniej pojdziemy z waga do gory to masakra. mnie boli kregosup tez od pocztaku bo mam przepukline na kregoslupie i dlatego:( do konca ciazy bede miala problemy. ale nie ma co narzekac dla dzidzi sie wszytsko przetrwa:) prawda??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti oczywiscie, ze wszystko :) Ten bol kregoslupa to nie jest najwiekszy bol mojego zycia :P Dobrze, ze mezus czasem da sie namowic na masazyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa nie ma innego wyjscia nie masuje:P mam ochote na szprotki w pomidorkach i goracy kubek pomidorowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio tez jakas ryba w pomidorach chodzi po glowie, ale boje sie zjesc bo mi sie tak odbija sledziami po tabletkach ze juz nie chce ryzykowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie dobrze:( to nie robie smaka:) ide sie napic kubka goroacego bo nie wyrobie:) pelno śliny mam w buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja wcinak kanapki z wedlina i rzodkiewka :P I wazylam sie, mam 3 kg na plusie, czyli waze 55 - w zyciu tyle nie wazylam! :P W brzuchu nie wiem ile przybylo, bo mam nawyk chodzenia z wciagnietym - taniec trenowalam przed ciaza, przerwalam w 11 tc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna jedz i nie patrz na wage niech wyjdzie ci na zdrowie:) teraz mozesz tyle tyc a pozniej mozesz stanac w miejscu:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj caly dzien lece na krakersach, bo mecza mnie mdlosci i na nic nie mam ochoty. Moj tatus ma dzis operacje na kolano i wlasnie sie dowiedzialam, ze jednak bedzie narkoza choc mialo byc bez i sie troche martwie :( Skad ta nagla zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz rozne moga byc powody nie martw sie lekarze wiedza co robia:) jestesmy z toba i trzymamy kcuki za twojego tate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Plotka, na pewno. :) Ja też trzymam kciuki, tyle kciuków swoje robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny za dobre slowa na pewno bedzie dobrze musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojej córce wyskoczyły jakieś pojedyncze krosteczki na plecach, mają czerwonawy kolor i białe czubki, jak myślicie co to może być? Wczoraj były mniejsze, dzisiaj jakby urosły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona jest alergiczka, chyba lekarz nas nie minie. . myślałam że to może jakieś potówki, ale robią jej się takie wysepki drobniejszych krostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×