Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość ameliaaaaaaa
Marysia-moja tesciowa:D tez mysle albo filip albo igor jeszcze mi sie tymek podoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazaj zeby nie dzwigac i unikaj stresu ;) a szef/szefowa wie ze jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
A ja, ze mdlosci i wymioty wskazuja na silna ciaze. A macie przeczucia co do plci? Igor, ladne ja sama sie jeszcze zastanawiam. Darek albo Marek albo Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy przeczucie, ze bedzie dziewczynka ;) mialam przeczucie ze jestem w ciazy i sie potwierdzilo :) moze w kwestii plci tez sie nie myle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Weź, mam takiego wrednego Tymka. :P Igor w sumie grzeczny, mądry chłopczyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna moja mama tez przedszkolanka i wszystkie imiona jej sie kojarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja będę miała synka. :P Tak mi się wydaje. :P W pracy nie mowiłam. Mam umowe na czas nieokreślony, ale jeszcze poczekam. Boję się, bo wróciłam dopiero z 3 tygodniowego urlopu, na który kręcili nosem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Jo--anna, to moze powiedz jakie sa najbardziej popularne imiona w przedszkolu? Ja zgage mam dopiero teraz. A od poczatku cisza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna wlasnie powinnas powiedziec, zeby nie dowiedzieli sie od jakichs "zyczliwych" kolezanek ;) nie moga Cie zwolnic jak wiedza ze jestes w ciazy przeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Nikola, Bartek (ale wredne) i Olek (też wredne). Najgrzeczniejszy był Filip i Kacper. Nooo i Wiktor. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A jak coś nie daj Boże się stanie i poronię? To dość powszechne. I będę pierwsza do odstrzału, jako ta, która na pewno niedługo zaciaży drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
My a raczej moj chlopak od poczatku mowil ze synek. Jak tylko zobaczyl test (byl w takim szoku, ze dla pewnosci, w sumie zrobilam 6) pow ze bedziemy mieli synka. 'wiem, co zrobilem' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies dziewczynki z oryginalnymi imionami masz w grupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvbnjmhgfghj
Gratuluje mamom zsatanawiam sie jednakczemu znikley takie imiona jak szymon kamil michal justyna marta ewa tylko wszedzie kacper kubus zuzia julka maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Nie, same Julki, Oliwki i Nicole, nic ciekawego z imion. Aaa i Wiktorie. jakiś szał ciał na te oklepane imiona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
hej dziewczyny :) ciesze sie ze wam sie udalo my z narzeczonym tez sie staramy o maleństwo zobaczymy dopiero w lutym czy sie udało:) powiedzcie mi czy mialyscie jakies objawy w pierwszych dniach czy w pierwszych 2 tygodniach?? pozdrowionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Takie jak na okres, ale bardziej mnie bolały sutki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam wszystkie objawy jak na okres, tylko sutki mnie bolaly mocno i takie bialawe sie zrobily na koncach. tylko przeczucie mialam, ze to juz :) no i mierzylam temp, wiec widzialam ze nie ma spadlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja czekam na opisy waszych zachcianek:D bo nie dlugo sie zaczna:D a jest jakas mamusia z okolic poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvbnjmhgfghj
tak w przedszkolu na 10 dziewczynek co druga to oliwka zuzia julka ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ej, to moze ja mam ciaze jeszcze z poprzedniego cyklu. Czy to mozliwe, ze w 6 tygodniu mam mdlosci, wymioty i zachcianki? Ostatnio mnie przyszpilolo na zupe buraczkowa i w sobote o 24 moj Tz gotowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Czy to prawda , że w pierwszych tygodniach nie dociera nic do dziecka? Dajmy na to jak matka weźmie leki.. Bo brałam 2 - 2.5 tygodnia od zapłodnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
ja mieszkam ok 70 km od Poznania:) a bolalo was podbrzusze?? kurcze juz kilka dni mnie boli a nigdy tak nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna slyszalam taka opinie, ze okolo 2 tygodni trwa okres ochronny i nic do dziecka nie dociera, ale nie wiem ile jest w tym prawdy... spytaj lekarza na wizycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja czekam na opisy waszych zachcianek:D bo nie dlugo sie zaczna:D a jest jakas mamusia z okolic poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Zapytam, zapytam. :) I słyszałam też, że jeśli by się coś poważnie uszkodziło w tym czasie, to ciaza by się samoistnie poroniła. Słyszał ktoś o czymś takim? Co do brzucha - nadal boli - ponoć macica sie rozrasta, to dlatego, tak lekarz mowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek a o jak bliskie okolice Ci chodzi ? :P Podbrzusze mnie bolalo od owulacji i do teraz czasem pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
a mocno Cie boli ten brzuch?? Ja tez słyszałam o tych 2 tygodniach ochrony dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×