Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pysiulek911
ja na chwile tak:) inne mamusie chyba spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
przyszle ciezaroweczki, a powiedzcie, jak wasi partnerzy zareagowali na dwie kreski? ciekawa jestem, bo moj niestety nie zbyt pozytywnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
najpierw mi nie wierzyl, a puzniej pow ze zrobilam to specjalnie:( moze dlatego ze ma 22 lata i byl w szoku. jak zobaczyl zdjecie w 9tyg oszalal z radosci. a teraz to codziennie muwi do brzuszka. i pyta sie, jak sie maly czuje i bardzo go kocha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No widzisz, ważne jest co robi i mówi teraz, a pierwsze wrazenie, to był dla niego szok, nowa sytuacja, już się oswoił i jest dobrze. :) Mój od poczatku się cieszył, ale wiesz, On ma 30 lat, czas i pora na Niego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana z kawką w ręku. Amefa -jestem w 15 tyg ciązy. U mnie cieszyliśmy się na widok 2 kresek, kilka lat czekaliśmy na 2 dzidziusia. Kliniki itp, masa kasy i na nic i w koncu udało się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My sie obydwoje poplakalismy troche :) staralismy sie ponad rok, przeszlismy sporo badan i cierpien... maz mial slabe wyniki, ja nie mialam owulacji nawet po stymulacji... wiec jak zobaczylismy na pierwszym tescie cien kreski to byla wielka radosc :) wczoraj wieczorem troche mi cisnienie spadlo i zaczelam szybciej oddychac... tak jakbym gdzies biegla przed chwila. mialyscie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia ja mam taka ochote na kawe a mi nie wolno :( nawet herbaty zwyklej sie nie moge napic bo musze unikac kofeiny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Amefa, ja tak szczerze mówiąc nie miałam, ale ja mam za niskie ciśnienie zawsze... Teraz już wstałam. Umieram, dosłownie umieram. Najchętniej wróciłabym do łozka. Nie chce mi się jeść, chce mi się spać. Siedzę nieubrana, a zaraz musze do pracy. A spałam 10 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj czuję się jak flak. Pokładam sie i ogólnie masakra. Wstawiłam zupę i wystarczy. Nie mam siły na nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj to samo... moze taka aura dzisiaj dla ciezarnych :P dysze jak parowoz i nic mi sie nie chce... ciezko mi bylo wlosy umyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Jak się zmotywować do pójścia do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia....
czesc dziewczyny jak mam na 23 lipiec jestem w 13tygodniu to moja druga ciaza pol roku po pierwszej. troszke sie boje bo mialam cc i mrtwie sie ta blizna zeby wytrzymala rosnacy brzuch,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Sylvia, myslę, że wytrzyma. Brzuszek nie rośnie z dnia na dzień. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasior
Witam przyszłe mamy :) ja mam termin na 25 sierpnia, dzisiaj idę na drugie usg i mam nadzieję że usłysze serduszko swojego malucha. Co do objawów to mam okropne mdłości i nieraz wymioty, zgagę i senność, no i oczywiście nie przespie całej nocy bo sikam na potęgę :) niby to wszystko jest męczące ale mimo tego te wszystkie objawy mnie cieszą. Nie planowaliśmy z mężem tej ciąży ale teraz bardzo się cieszmy i już czekamy na ten sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Dziewczyny, a robiłyście coś niedozwolonego nie wiedząc o ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia....
wiem ze nie rosnie z dnia na dzien ale lekarz mowil ze to za szybko wogole mnie opierdzielil ze powinnysmy odczekac bynajmiej rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia- nie stresuj sie bedzie ok. Ja wczoraj kupiłam podgrzewacz ze sterylizatorem na allegro i dziś juz mam go w domu nie był drogi ok 55 zł firmy snow bear promocja była ciekawe jak sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Sylvia, to jakiś dziwny ten lekarz.... Nic się brzuszkowi nie stanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia....
no jest dziwny do niego lepiej nie mowic nic tylko przytakiwac ale chodze do niego bo jest dobrym lekarzem ale chyba zmienie bo ja nie musze wysluchiwac za kazdym razem niepotrzebnych jego uwag...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasior
Ja piłam ale mi lekarz wytłumaczył że na początku ciąży dziecko ma ciałko żółte i tym narządem wytwarza sobie chyba krew. Dopiero później łączy się z krwioobiegiem matki no i wtedy już wiadomo że "rzeczy niedozwolone" nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
witam witam:) nie pasuje tu, ale trudno sie wbic na istniejacy topik marcowek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
no ja na poczatku raz zabalowalam, ale wszystko jest ok. potem nic. nawet na sylwestra z soczkiem a nie z szampanem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a jakie Wy macie podejscie do alkoholu w ciazy? Bo mi kazdy muwi ze mozna albo ze ona pila i jej nic nie bylo. Nawet mnie namawiaja, bo podobno to dobrze robi na nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a ja nie wyobrazam sobie picia chociazby piwa z dzidzia w brzuszku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek znam kobiety. ktore pily w ciazy. jedne maja chore dzieci, a inne calkiem zdrowe. ja jestem zdania, ze nie powinno sie pic i koniec. ostatni alkohol pilam kilka dni przed owulacja i potem juz nic ;) mam lekka obsesje zeby dziecku nie zaszkodzic i nawet placka nasaczonego spirytusem nie jadlam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a jakies zachcianki macie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam odromny apetyt :) ale na slodkie mniej, bardziej na jakies kanapki itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×