Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pysiulek911
Nic nie dociera, a jesli tak, i to bardzo szkodzi to wystepuje samoistne poronienie. Tak jakby spuzniony okres. Wiem, pytalam lekarza, bo sama niestety raz sie upilam, jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy. I tak sie balam. Ale lekarz mnie uspokoil:D to jak ktoras bd chciala to ja mam duzo ubranek takich "na start" malutkich i potem moge oddac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa brzuch Pobolewal tak jak przed okresem ;) teraz ten bol sie troche zmienil i jest mniejszy i rzadziej boli. no i nie sa to skurcze tylko takie rozciaganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo------anna ja w 4 tyg ciąży miałam operację brałam tramal i ketonal i mój gin mówi mi że wszystko jest ok a jestem w 10 tyg ciąży i termin mam na 2 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
ja będę chciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek milo z Twojej strony :) ja dostane ubranka od siostry bo mi zostawila od swojego maluszka :) takie "zasilenie" sie przydaje bo dzieci tak szybko rosna w pierwszych miesiacach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Aha, no to mnie supokoiłyście, wiecie, pierwsze dziecko, w dodatku ja histeryczka jestem. ;) Nie wiedziałam o cdiązy, byłamm na wczasach, a mam chorobę lokomocyjną to żarłam ten aviomarin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja bym prosiła o wypożyczenie jakichs ubranek, ale to dopiero za 7 miesięcy, jeśli nie byłoby problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No mnie jakby coś troche szarpało w tym brzuchu, ale to takie odczucie z 5 razy na dzień i trwa chwilkę, a nie cały czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie dziwię moje tez pierwsze i mam straszne mdłości i wymioty już od początku grudnia nie życzę nikomu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja jestem z centrum poznania:D Mam tych 56r prawie same nowe bo nie wiedzialam ze dzidzius tak szybko rosnie. Zobaczylam 2msc dziecko i chyba wiekszosci nie zalozy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Pysiulek, a jakbym opłaciła przesyłkę? Bo ja na mazurach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja jestem w 15 tyg mam termin na 2 lipca. 1. Mnie bolą sutki bardzo, mam zgagę jak coś zjem. 2. dzisiaj spuchły mi kostki chyba za dlugo w jednej pozycji byłam 3. biorę euthyrox na tarczycę i jod w dawce 150=niedoczynność 4. zjadłam dzisiaj prawie cały bochenek chleba - masakra 5. mam zachcianki na slodkie i mandarynki 6. jak bedzie chłopczyk to Filip jak dziewczynka to Iga Od 3 tyg nie mam mdłości nareszcie i śpiączki mi przeszły 7. W nocy wstaję 2 razy do łazienki wczesniej 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Alcia 28, a pracujesz? jak sobie z tym radzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez czesto sikam ;) a apetyt to mam taki, ze wciaz glodna chodze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A ja dzis zjadłam: - danonka - 3 mandarynki - rogala z masłem - ziemniaki, dwa schabowe, mizerię - dwa waferyżowe - 2 kiwi. Oczywiście witaminki, soki jednodniowe. I to pewnie jeszcze nie koniec. Ale zaraz idziemy z Tzem na trening. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzimy własną działalność więc nie chodziłam dopiero tydzień temu zaczełam chodzić a tak cały czas leżałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A ja mam w środe i czwartek na 12 h, nie wiem jak to przeżyję. Może powiedzieć o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym narazie nie mówiła w pracy na twoim miejscu, ale szczerze mówiąc nie wiem jak bym miała pracować normalnie to chyba nie dała bym rady a podobno ciąża to nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Te mdłości mnie zabiją. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie bala ze sie cos stanie w pracy... w sumie nie powinno sie myskec "co bedzie jak poronie"... zobaczysz jutro jak bedzie. jesli Ci bedzie ciezko wytrzymac to powiedz szefowi ze jestes w ciazy ;) wydaje mi sie ze sa jakies przepisy ktor nie pozwalaja na tak dluga prace w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Dziewczyny, ja uciekam na trening. Buziaki dla was - zapiszcie sobie temat w ulubionych, jbc to będę pózniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając życie i moje szczesie mdłości się skończą a zacznie się zgaga hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
czyli jest calkiem mozliwe ze sie udalo :) kiedy sie u was pojawily mdlosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę sie doczekać 11 lutego mam mieć usg 2 zresztą prenatalne mam nadzieję że wszystko będzie ok no i może sie dowiem jaka płeć będzie. Ja w sumie mam juz prawie wszystko dla maleństwa moja teściowa szaleje po sklepach i kupuje co rusz coś nowego. I czekam na pierwsze ruchy dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja jak zjem cos tlustego albo ostrego to mam zgage :/ okropienstwo:P Ciekawa mdlosci wg ksiazek pojawiaja sie kolo 8 tygodnia ciazy Amelia w ktorym jestes tygodniu? podobno w drugiej ciazy wczesniej czuc ruchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Jo---anna, ja tu bede zagladac i wysle Ci nr gg /mam narazie nieaktywne/ i puzniej wysle paczke z ubraniami. A bd miec i na chlopca i na dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa :)
ok dziekuje :) uciekam bo cos spiaca jestem :) papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam zamiar codziennie sie meldowac ;) prawie nic nie moge robic, wiec wiekszosc dnia spie albo na necie siedze:) milo bedzie pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
podnosze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja już wróciłam z tańców, jesteście może?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×