Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

ja to znowu zawsze chcialam miec syneczka pierwszego :) ale jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy wyszlamz gabinetu i powiedzialam sama do siebie- no, to bedzie Maja:P hehehe i jestem ciekawa troche co tam w sobie nosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Jeszcze pomyślę, jeśli rodzice moi zaproponują że kupią go to się zdecyduję, jeśli nie to się jeszcze zastanowię... Fajny ten wózek Rossso, szczególnie jeśli chodzi o wybór wzorów i kolorów. Mi bardzo zależy żeby był wygodny i łatwy w obsłudze, jeśli chodzi o składanie i rozkładanie, zmianę z gondoli na spacerówkę itd. Oglądałam wiele testów tego wózka i jest niewiarygodny, można go prowadzić dosłownie jednym palcem, nawet ostatnio był w tym serialu "przepis na życie" Adamczyk wręcz tańczył z nim, tak się super prowadzi! Super ciuszki są z tej firmy i dla dziewczynek i dla chłopców, znacie może jakieś firmy ładnych ubranek? http://allegro.pl/babaluno-rampers-czapka-mis-nb-56-time-ssp-1918-i2244816429.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci ja lubie ubranka z H&M :) Tam to mi sie wszystko podpoba :P Ale chyba ze wszystkich firm sa ladne ubranka. Ostatnio dostalam od kuzynki taka bluze malutka w firmy Cheeroke z Tesco. Bardzo ladne :) I bardzo porzadnie wykonane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Amefka, na pewno warto coś takiego kupić. Czasem nie wystarczy dobrze zawiązać worek foliowy, szczególnie jak dziecko zaczyna jeść coś poza mlekiem mamy. To jest smród na maxa, ja jestem wyczulona na "te" zapachy...A jeszcze pomyśl w tym spać! Koszt jest niewielki, a nie będziesz musiała latać z każdą pieluchą a i atmosfera w pokoju będzie przyjemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Dzięki Amefa :) To okropne, ale ja chyba szukam potwierdzenia w swojej decyzji. Nie chcę tylko narażać się na głupie komentarze, że tyle tych Zuziek teraz, sytuacji, że w szkole będzie kilka w jednej klasie itp. Chociaż przyznam, że wśród tylu znajomych i rodziny znam tylko dwie dziewczynki o tym imieniu, więc może ta moda już minęła :) A dla chłopca też mieliśmy imię Jasiek, z uwagi na tradycje rodzinne i zresztą takie imię wymarzyło się mojemu mężowi dla chłopca :) Co do pojemnika to fajny pomysł, aczkolwiek jak to potem jest z zakupem wkładów i worków? chyba nie doczytałam. Bo 180 pieluch to moment się zużyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa jak dla mnie ten kosz jest swietn y i niedrogi :) ja bym go kupila :) Ulci ubranka sa wszystkie fajne hehe:P ja w sumie jak kupuje to nie patrze jaka to firma tylko czy mi sie podoba :) jak mnie zauroczy to juz jest moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa jak dla mnie ten kosz jest swietny i niedrogi :) ja bym go kupila :) Ulci ubranka sa wszystkie fajne hehe:P ja w sumie jak kupuje to nie patrze jaka to firma tylko czy mi sie podoba :) jak mnie zauroczy to juz jest moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........25.........17.07.2012........có rci a 70 % przyszlamama.25.........23..........30.07.2012.......syne k/sy nek Alcia28.... .....28.........23........ .03.08.2012.......synek/córcia Igieleczka......21.........21....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........21..........03.08.2012 Talusia..........20.........20.........10.08.2012 Izka..............26........23.... .... 12.08.2012.........córeczka Nietutejsza..... 28.........20........ 13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Mała ..............24........22.........17.08.2012..........córc ia 99% Moniq123........27.........19.........17.08.2012 Inflagranti.......29.........19....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........21........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ....... 18.........24.08.2012 Marti884.........28.........21.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24........20...... ...28.08.2012..........corcia/SYNEK Maniusia89.......23........ 20.........28.08.2012..........Synek KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........20 ........01.09.2012..........synek/ ??? Nowa_84...........28..........20........01.09.2012... .....CÓRKA!!! Kama..............29.........20..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........20.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22.........17........05.09.2012 Jo--anna...........26.........20....... 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........16....... 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Tala1011101190_.21........18........09.09.2012......... .synek Staś Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........18....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........17....... 14.09.2012 Invictia.............24.........17...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........16.... ...17.09.2012.............synek? Plotka..............26.........17........20.09.2012...... .......c orcia /synek Tajeczka...........28.........16....... 22.09.2012.............córcia/? BlackRosssa........27........17..... ...22.09.2012.............córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... ......córeczka/synuś Tusia 21............23.........11........20.10.2012.............co rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
No, no:) Nie chodzi mi o to, że poszukuje jakiś super firm, tylko jak wchodzę na allegro a tam 10000000stron z ciuszkami to mi się odechciewa szukać, więc pomyślałam że może znacie jakieś konkretne i mogę obejrzeć z uwagą 10 stron a nie milion... A okazje to rzeczywiście czasem się trafiają, to kupiłam na sali w realu za 5 zł. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de212163a3799452.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklady mozna kupic na Allegro, ale podobno swietnie nadaja sie tez zwykle worki na smieci i taniej wychodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie swietne spioszki:D ja mialam zamiar dzis sie wybrac po polodniu po nowe ciuszki...:) juz sie nie moge doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - świetny ten śmietnik. Nie myslałam o czymś takim. Wygląda profesjonalnie :) Chyba go sobie dopiszę do rzeczy, które warto mieć :) Ulci - nam się spodobał ten wózek Jedo, bo oprócz funkcjonalności ma jeszcze kolory, które ubóstwiam. Weźmiemy model czarny z czerwonymi dodatkami. Ciuszki cudne. Ten pajacyk boski. Ja też mam problem z firmami. Kupiłam na kilku aukcjach firm: Next, Mark's &Spencer, Mini mode, Ladybird. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - świetny ten śmietnik. Nie myslałam o czymś takim. Wygląda profesjonalnie :) Chyba go sobie dopiszę do rzeczy, które warto mieć :) Ulci - nam się spodobał ten wózek Jedo, bo oprócz funkcjonalności ma jeszcze kolory, które ubóstwiam. Weźmiemy model czarny z czerwonymi dodatkami. Ciuszki cudne. Ten pajacyk boski. Ja też mam problem z firmami. Kupiłam na kilku aukcjach firm: Next, Mark's &Spencer, Mini mode, Ladybird. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
No smietniczek fajny, chyba sama tez w taki zainwestuje :) Ja od rana zabralam sie za porzadki i juz na glanc wyczyscilam mieszkanko, zaraz ugotuje obiad. Kurcze, dziewczyny, staram sie nie myslec, ale nadal troche sie denerwuje ta ziemia i mozliwoscia tokso.. A badania dopiero we wtorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna proszę Cię. Przecież to na serio przegięcie. Przez te swoje paniki na prawdę sprowadzisz na siebie nieszczęście. Przecież już dawno udowodniono, że im intensywniej myślisz o nieszczęściach, tym częściej Ci się przytrafiają. Jesteś zdrowa i o tym powinnaś myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firefly
Mój termin - 11 lipca. Chyba to będzie ONA hihi:) A przy okazji link do bloga o moim (prawie) roczniaku kochanym. Może kogoś zainteresuje:) http://nasz-jacus.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan :) Dziękuję :) Właśnie porównałam z fotką z 14-go tyg i widzę znaczną różnicę. Twój brzusio też pięknie rośnie :D Ty to szczuplutka jesteś, a kształty piękne, piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Megan, uroczy brzuszek, taki zgrabniutki :) A u BR juz jaka fajna pileczka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A to moj w 20 tc :) wydaje sie juz takoi duuuuzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny śliczne te wasze brzuszki :) ja dzis ide do okulisty kurcze czuje że pogorszył mi sie wzrok w ciąży a przed miałam -7,5 i zastanawiam się czy nie bede musiała mieć cesarki z tego powodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Megan niezły bębenek :) A Ty Rosssssso chyba już mnie przegoniłaś z wielkością brzuszka. Wróci mąż z pracy to poproszę żeby mi cyknął fotkę to też dodam. Co do ciuszków to właśnie kilka mi wpadło w oko z C&A i z nexta. Do C&A to się wybiorę może w przyszłym tygodniu to zobaczę na żywo. Na razie skupiłam się tylko na tej babaluno i mam 10 wypas linków do zaprezentowania mężowi także mam nadzieję, że niedługo coś kupię. Powiem Wam jeszcze, że super okazje są w używanych ciuszkach, na allegro to takie paki po 70-100 sztuk ubranek pięknych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bedę mamą
chciałam się was zapytać czy miewacie bóle w dole brzucha? Ja mam takie kłujące, nie są one jednostajne, bardziej takie chwilowe, ale nie jest to przyjemne..najcześciej boli mnie po dłuższym spacerze;/ boję sie żeby to nie było odklejające się łożysko lub coś podobnego;/ jestem w 18t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam ostre bole, ale przy oddawaniu moczu lub jak mam pelny pecherz, wiec jestem pewna, ze sa to bole pecherza. Moze bola Cie wiezadla z przemeczenia? Jak za duzo chodze albo siedze w niewygodnej pozycji to tez czasem mnie cos zakluje, ale na wizytach zawsze jest wszystko ok :) Dziewczyny sliczne brzuszki :) Rosniemy coraz szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia mi sie tez wzrok pogorszyl :( Przed ciaza nieby bylo wszystko ok, a teraz kiepsko widze. Niestety wizyte u okulisty mam dopiero za dwa miesiace. Zobacze, co mi wtedy powie. Mam nadzieje, ze nie bede zmuszona do cesarki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×