Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Joa-nnnna
Mnie wlasnie okolo 18 tc pobolewalo podbrzusze. Poszlam do lekarza, kazal brac nospe jak mocno boli. Sprawdzil szyjke czy zamknieta, wszystko jest ponoc ok. Czasem odczuwam jakies bole,. ale trwaja kilka sekund i w moim odczuciu sa niegrozne, bo wszystko rosnie, rozszerza sie i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Rzeczywiscie duuzo tych chlopcow :) I wyglada na to ze wiekszosc z nas spodziewala sie dziewczynek wiec te przeczucia raczej lubia byc omylne. Ulci, Ja mialam usg na pogotowiu w 16t0d i maly nie pozostawil zadnych watpliwosci co do swojej meskosci :) Pan ktory wykonywal usg powiedzial, ze to definitywny facet i jesli by sie z niego zrobila dziewczynka to musialoby mu najpierw cos odpasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ładne brzuszyska ;D Ja jutro do lekarza idę. Kuba stwierdził że się nie może doczekać Dzidzi :D w sumie chyba tyle najważniejsze i obiecał że nam pomoże i będzie przy nas itd ale jak zapytał czy są szanse że będziemy razem to powiedziałam że nie.. w sumie nie wiem czemu to zrobiłam w końcu coś czuję do niego ale ja teraz myślę już o Dzieciątku i jak dotąd różnie bywało i nie zawsze wykazywał się odpowiedzialnością... Co z tego, że przepraszał i mówił że tęsknił za nami.. To za mało wg mnie, nie da się tak od razu o wszystkim zapomnieć. Zobaczymy jak Bóg to poukłada wszystko. PS. Moje pleeeeeecy ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zabiegana, pracy troche mimo ze L4 ale jak mus to mus:) Piękne brzuszki, ale rośniemy!!!jak znajde chwile swoj tez wrzuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka lozeczko jest sliczne :) I ta posciel/kocyk tez ladny. Ja lubie takie neutralne kolorki :) Podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Śliczny jest ten zestaw, mi się bardzo podoba!! Uwielbiam takie właśnie kolory ziemi...i te misie... cudo!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Wlasnie, dziewczyny, mozecie mi zamiescic w jedym ciagu jakie chcecie lozeczko, wozek i fotelik? :) Bo kurcze, ja nic nie mam wybrane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a na jaki kolorek malujecie pokoj dla dziecka? Ja bym chciala na bezowy, ale maz sie nie zgadza bo teraz mamy pokoj bezowy i on nie chce na taki sam kolor malowac dziecku. Niebieskiego nie chce, bo to zimny kolor-w dziecinstwie mielismy niebieska lazienke i jakos mi sie kojarzy, ze zawsze bylo mi w niej zimno :P Maz chce zielony, a ja nie cierpie zielonego koloru :P I sie nie mozemy dogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A to lozeczko tez mi sie podoba, nie musi byc wszystko pstrokate i krzykliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne te rysunki :) My bedziemy mieli dosc maly pokoj dla Jaska, wiec takich ozdob raczej nie mam gdzie zrobic :( Moze znajde jakies ciekawe naklejki na sciane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka swietne lozeczko idealne kolorki jak dla mnie :) Poznanski kwiatku widzisz faceci to takie stworzenia ktorym trudno mowic o swoich uczuciach tym bardziej jak cos sie spieprzy...jak bedziesz gotowa dac Kubie szansa to ja dasz...sama bedziesz wiedziala czy tego cchesz....:) My niestety nie mamy jak malowac maluszkowi pokoju o bedzie z nami spac...jkedyne co zrobimy narazie to puzzle heeh moj Michal zamowil puzzle taki swiat akwarium dla dzieciaczka malutkiego specjalnie i beda te puzzle wisialy tuz przy lozeczku malenstwo bedzie widzialo te wszystkie kolorki :) Jeszcze nie mamy lozeczka tez sie zastanawiam powoli nad kupnem ale wybieram sie niedlugo z Michalem rozgladac sie za jakims :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, ja tez mam białe łóżeczko posciel mam juz wybrana ecru, ale sciany beda w cieplym kolorze zoltego wiec mysle ze nie bedzie smutno, no i oczywiscie dodatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A ktorasz z was widziala moze takie lozeczko, ktore sie sklada w tapoczanik ale aby mialo skrzynie na posciel? Bo takie bez skrzyni widzialam, a mi na tej skrzyni zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas mebelki raczej beda takie: http://www.babysupermall.com/main/products/dav/davm8301.html http://www.babysupermall.com/main/products/dav/davk5101.html?color=2096 Tylko posciel i reszta akcesoriow bylaby taka jak na wczesniejszym linku :) Te misie tak mnie jakos przyciagnely :) A kolor scian... Jasny pomarancz/morela lub jakis blady turkus hhmmm.... musze podumac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Witam ;) Jak się miewają przyszłe mamusie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Plotka, super, a mozna kupic w Polsce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja nie mam pojecia!!! :( Nie orientuje sie w niczym jesli chodzi o zakup czegokolwiek w polsce. Od 12 lat mieszkam w stanach :) Mysle jednak, ze musza miec takie lozeczka tez i w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!1Wróciłam co u was?Dużo stron mam do czytania!!Ja w wielki piątek wylądowałam w szpitalu na kolkę nerkową wyszłam w Wielkanoc ze szpitala.Trafiłam na tego dobrego lekarza zrobił mi usg bardzo dokładnie wszystko ok z moją córeczką,bo powiedział bardzo pewnie że będzie córka!!A on rzadko się myli(Sprzęt też mają nowy):):)Moja córeczka wierci się bardzo rozpycha się i widać jak brzuch się rusza:)Jestem szczęśliwa jutro mam też umówione usg i wizytę ciekawe co tutaj mi powie lekarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci sliczny brzuszek :) Plotka te lozeczka sa tak piekne, ze az mi trudno to opisac... Widzialam na Allegro podobne, ale sa bardzo drogie w porownaniu ze zwyklymi lozeczkami :( U Was takie lozeczka sa chyba w bardziej przystepnych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka - zestaw łóżeczko i pościel prześliczne. Ja też lubię takie kolorki i taką zamierzam pościel kupować :) Nasz pokoik też jest malutki i chyba nie będę nic malować na ścianach. Chyba, że nagle mnie napadnie wena i podpatrzę pomysł Joanny :) Ulci - Twój brzusio nadal większy od mojego :) Cudny :) Ja dziś byłam w Realu na zakupach i też przeszłam przez dział dziecięcy. Jak zobaczyliśmy z mężem body, to oszaleliśmy i kupiliśmy. : http://dl.dropbox.com/u/59469266/2012-04-11%2018.55.20.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Plotka wszystkie te mebelki są super, choć to z linka Joanna też mi się bardzo podoba, wygląda na takie "porządne". Black Rosssa, a taki niepozorny real, no nie?:-) Gucio na wypasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×