Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Witajcie kobitki !! U nas pogoda trochę lepsza, ale do upałów to jej daleko! Liczę na jutrzejsze słoneczko żeby choć trochę kolorku złapać :) Dziewczyny gratuluje piąteczek!! Zdolne z Was bestie, jednak moje kciuki na coś się przydały ;-) Amefcia, 7 kg?! To jest przecież nic!! Rzeczywiście jakaś nawiedzona baba, nic się nie przejmuj, widziałam Twoje zdjęcie i wyglądasz pięknie!! A najważniejsze, że mały Jan wzorowo rośnie i przybiera na wadze :) PS. Wózeczek na wypasie!! Na jaki kolor będziecie polować ?:) Płocia, współczuje powrotu do pracy, ale miło że odpoczęłaś i że wyjazd udany, mam nadzieję, że relacje z mężem też się poprawiły :) U mnie mleka ani śladu, cycuchy suche jak pieprz:/ Anex.....;((((( Myślałam o Tobie codziennie, tak myślałam, że już odezwiesz się "rozpakowana", ale nie sądziłam, że jednak Twoje złe przeczucie się sprawdzi..Bardzo, bardzo mi przykro. Bądź silna kochana, synek Cie potrzebuje...Cieszę się, że jest zdrowym chłopcem i że macie się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliwia 2
o nie! jutro podobno kulminacja upałów, żar z nieba i burze! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci chyba wybierzemy niebieski albo bialy :) Bardzo razace sa te kolorki i troche sie boje, ze bede robaki zbierac na spacerze, ale sama konstrukcja wozka jest swietna. Amortyzacja idealna na nasze chodniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje :*:) heeh Amefka ja sie nie gniewam :) dziekuje Ci kochana za pamiec :):) iiii ta pielegniarka to jest durna!!! ja mam na plusie 17 kg a Ty 7 i to jest duzo????? nastepnym razem jej cos dowal niech sie w jezyk glupia ugryzie;/ Kaliwia gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam spore zaleglosci przez moja kilkudniowa nieobecnosc i dopiero teraz doczytuje.... ANEX!!!! TAK BARDZO MI PRZYKRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAJ SIE MAMUSIU!!!!!!!!!!!!!! MUSISZ BYC SILNA DLA SYNKA, ON JEST TERAZ NAJWAZNIEJSZY! BEDZIECIE WSZYSCY W MOICH MODLITWACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka moj maz jak to uslyszal to chcial isc ja opieprzyc hehe :P Ale ja wole sobie konfliktow nie robic, bo moge na nia na porodowce trafic ;) Bylam u kolezanki, ktorej siostra rodzila w tym szpitalu gdzie pracuje moj lekarz. Bardzo zachwalala ten szpital, ze opieka super i oddzial pieknie urzadzony... I teraz sie waham, czy nie zmienic decyzji i nie rodzic w tym szpitalu. Tylko ze mam do niego ok. 40km... Nie wiem co robic :P JEchalybyscie tyle do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Mnie wczoraj coś dziwnego złapało wymiotowałam kilka razy, plecy bolały imiałam skurcze, ale myślę, że to wszystko od ciastka które dziadkwoie przynieśli, wieczorem już było lepiej a dzisaiaj całkiem ok. Nikt się nie potruł no ale wiadomo teraz mamy wrażliwsze żałądki. Malentka również sto lat i gratulacji obrony:) Kaliwia również gartuluje!!!!!!!!!! Amefa co za wredny babsztyl, jak można mówić takie rzeczy. w weekend byliśmy u ojca mojego M, który meiszka ze swoją drugą żoną- otrzymałam od niej 3 uwagi: "o boczek Ci się pojawił", ""o zauważyłam celulit na twojej lydce", " twoja pupa jakoś dziwnie do góry poszła".....coś takiego uważam za totalny brak taktu, uważam że nie powinno się tak mówić kobitką w ciąży bo wiadomo, że ciązko, gorąco..takie osoby chyba z natury są złośliwe i zazdrosne więc olać je:) Anex gartuluję synka i współczuję utraty córeczki...dobrze, że masz w około bliskich i fachową opiekę.. Plotko super, że wyjazd udany, my myślę w nast weekend skoczymy w górki. Wczoraj niestety przez moje samopoczucie nie udało mi się skończyć prasowania więc dzisiaj mam zamiar to uczynic Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa kurde nie wiem, zależy jak się bedzie jechać.. ja do swojego szpitala mam 22 km droga w godzinach szczytu średnia ale myślę, że damy radę:) więc chyba brałabym ten drugi pod uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj odpuściłam nie pojechałam do lekarza skurcz złapała mnie jeszcze raz i przeszło jak na razie jest ok od rana i w nocy tez ok było.Ale wydaję mi się że poród zbliża się wielkimi krokami jak tak czytałam na ten temat to właśnie te skurcze przygotowują do porodu wczoraj jak mnie łapały te skurcze takie bolesne to zaczynam się bać porodu skoro te tak bolą to jak boli poród hihih!Jakoś to będzie bardziej boję się o dziecko żeby urodziło się całe i zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Acholek..........19........41.......1.07.2012........Cór eczka/ Lenka Zussanka........26........38......17.07.2012.........Ant oś p.KwiatPolny....20........35......17.07.2012.........Cór cia ? przyszlamama..25........33......30.07.2012......Synek Alcia28...........28........36.......03.08.2012.......có reczka Igieleczka.......21........30.......03.08.2012 Uspavanka......27........30.......03.08.2012 anex..............26........30.......04.08.2012.......... córka i syn Talusia............20........29.......10.08.2012 Izka...............26........35.......12.08.2012....... .Nikola Nietutejsza......28........29.......13.08.2012........s ynek Jaś Unia77............34........34.......15.08.2012........ coreczka Natalia Doti...............24.........33.......17.08.2012....có eczka/Kornelcia Moniq123.........27........28.......17.08.2012 Maniusia89.......23........33........21.08.2012........S ynek Alanek Inflagranti........29........28.......22.08.2012 Kinia1109.........27.......34/36....24.08/11.08......... . córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........28........24.08.2012 Marti884..........28........33........27.08.2012......... .Córeczka Maja fabi784............28.........33.......27.08.2012........ ..Synek/? Danuti.............24.........30.......28.08.2012........ ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........27.......30.08.2012 MEGAN86..........25.........32........01.09.2012......... .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28........31........01.09.2012...... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........29........02.09.2012......... . .córeczka Kama................29.........32.......02.09.2012....... .. ..synek (Manuel) Amefa...............23.........32........03.09.2012...... ... ..Jasiek Nika0503...........22.........26........05.09.2012 asia5wrze2012....24.........31........05.09.2012.. .córeczka /Gabrysia? Joanna..............26.........23........06.09.2012...... ... ...synek/? Polcia91.............20.........23........08.09.2012 MamciaJ............26.........30........09.09.2012 Tala1011101190..21..........25........09.09.2012......... ... .synek Staś Dagusia82.........29..........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012.............córeczka Malentka..........24..........30....... 13.09.2012............synuś/?? Plotka..............26.........30........14.09.2012...... . .....synek/Filip Kaliwia.............24..........28.......14.09.2012...... .. ...córcia/Natalka Tajeczka...........28..........23....... 16.09.2012............córcia/ Kasiulek91.........21.........23........17.09.2012....... . ....synek? BlackRosssa.......28..........29........19.09.2012....... . .córcia/Monisia PolaL...............32..........22........22.09.2012..... . .....córcia Ulci.................26..........28........25.09.2012.... . ......synek Tymon Tusia 21............23.........14.........20.10.2012..........cór c ia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy prasujecie skarpetki dla maluszków , bo nie wiem czy trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti nie trzeba :) Amefa ja bym wybrala ten drugi szpital:) Kinia moze masz skurcze przepowiadajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja prasowałam,ale nie wiem czy to konieczne!Malentka możliwe że to skurcze przepowiadające także dlatego nie pojechałam wczoraj do lekarza zresztą byłam we wtorek to było wszystko ok miękką szyjkę miałam ale zamkniętą i długą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedzie Cie bolec to wez sobie taka w miare ciepla kapiel, po wyjsciu z wanny powinnas juz nie odczuwac skurczow o ile to przepowiadajace...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja przed chwilą przyszłam uradowana do domku :) Jak niewiele potrzeba do szczęścia. Zbierało się na burzę, więc postanowiłam wyskoczyć po rybkę (mam jakieś 2 min drogi). W połowie drogi lunął deszcz (jakby ktoś wiadrem lał). Jak mi było dobrze :D Wróciłam do domciu (po zakupach) lekko zmoczona, ale jak mi lekko. Wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossko podrzuć trochę deszczu do mnie,u mnie non stop wiatrak w ruchu, teraz pożyczyłam psiakowi więc zdycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BR jak ci zazdroszczę też bym chciała ochłodzić się trochę też wróciłam przed chwilą ze sklepu ale u nas żar z nieba zamiast deszczu w dodatku w mieszkaniu 30 C więc nie mam siły!Te skurcze wczorajsze to musiały być przepowiadające bo nie były regularne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tylko wiatrak....za to w nocy byla potezna burza wiec jako tako sie spalo ale teraz znowu jest masakra....hehe jak ja wytrzymam do wrzesnia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj chyba nie tak szybko hehe:P:P uciekam dziewuszki na wizyte do lekarza mam isc dzis po zwolnienie przy okazji zrobi mi usg :):) do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj zdychałam, dziś trochę lepiej, ale już śladu po chmurach nie ma. Zaraz znów uśmiechnę się do wiatraczka. Koniec wolnego. Pomyłam jeszcze podłogi zimną wodą, to trochę się odświeżyło. Kiniu- to pewnie przepowiadające i do tego ten upał potworny. Człowiek traci wszystko z potem. A w prognozach mówili "byle do 10-go" i rzeczywiście patrzyłam na TVN Meteo i tam zapowiadają na przyszły tydzień taką średnią temp - 27 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie:) Plotka bardzo sie ciesze ze wyjazd sie udal i ze z mezek wszystko ok:) Trzymaj tak dalej:) Kinia to z pewnoscia te skurcze przepowiadajace. Tez tak mialam juz dwa razy, ale rozeszlo siepo kosciach. Nie jest to najprzyjemniejsze ale taki trening przed tym co nas czeka wskazany:) a i gratuluje kolejnego tygodńia:) Amefa my do szpitala jechalismy wczoraj 25 mińut, ale to poza szczytem. Mysle ze gdybysmy mieli jechac w orkach to lekko z 40 minut ale mimo to nie zrezygnuje z tego szpitala. Chyba az tak szybko nie urodze:/ Marti to sie nameczylas z tymi wymiotami. Ale tak jak piszesz jestesmy teraz duzo wrazliwsze. Pamietam jak na poczatku ciazy mialam mega ocote na sledzie, ktore generalnie bardzo lubie. W zyciu nie bylam taka chora po nich jak wtedy. Normalnie jakbym jelitowke miala:/ Skarpetki tez wyprasowalam ale tylko dlatego ze byly pod reka, ale tak na przyszlosc to sobie chyba daruje. Poza tym zastanawiam sie czy to prasowanie jest potrzebne? Prasowaly nasze mamy, kiedy nie bylo specjalistycznych srodkow do prania, a teraz? Musze sie poloznej zapytac... BR faktycznie niewiele nam do szczesci potrzeba. U nas w nocy bylo chyba z 6 burz w tym dwie z gradobiciem. Siedzielismy jak na szpilkach czy nam okien dachowych nie powybija... Ja slyszalam ze upaly maja sie skonczyc jakos kolo 20:( Jak sie Maly urodzi to sie troche chlodniej zrobi i dobrze bo az szkoda... Malentka czekam na info:) Antek wazy dokladnie 3214g:D Wczoraj dr zwazyl go dokladnie:) Sprawdzil przeplywy zyl doglowowych, czaszkowych i pepowiny. W KTG tez pozadeczek. Szyjka powoli sie splyca i wejscie do niej na szerokosc 2 palcow. Takze warsztat gotowy, czekamy na reakcje z wewnatrz:D Jak bylismy wczoraj na porodowce to widzial swiezo upiecOna mame z maluszkiem. Juz nie moge sie doczekac:) Te tel z pytaniem" urodzilas juz?" doprowadzaja mnie do szewskiej pasji! Czy ludzie nie rozumieja( a tu szczegolnie uklon w strone pan!) ze narodziny dziecka to tak radosny moment ze sami bedziemy chcieli pochwalic sie ta nowina? Po co to ponaglanie i irytowanie? Ufffff.... Milego dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem zaszalalam z poprzednim wpisem ale chcialam napisac cos do kazdej z Was:) A teraz znow, ale zupelnie z innej beczki. Moze sie powtorze z tematem, jesli tak to moze podpowiedzcie na ktorej stronie byl poruszony. Chodzi mi o laktator? Kupilysvie juz? Jaki i czy macie jakies sprawdzone opinie o nich. Bede wdzieczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wybiore ten szpital. Poczytalam o nim i wszystko mi sie podoba :) Maja az 11 sal jednoosobowych, a pozostale dwwuosobowe, wiec tragedii nie ma :) Mam nadzieje, ze zalapie sie na 1-osobowa ;) Te 40km pokonujemy w gora 30 minut. Od naszej strony jedzie sie przez wioski, wiec korkow nie ma w ogole. Jakos dzisiaj jestem pozytywnie nastawiona do porodu i czuje sie gotowa :) Jutro pewnie mi przejdzie hehe :P Zussanka ja planuje kupic laktator AVENT. Ma dosc dobre opinie w internecie. Wybieram najprostszy model. Mam zamiar odciagac mleko w dzien, zeby jedno nocne karmienie mogl przejac maz, no i w razie wyjazdu zeby bylo zamrozone mleczko :) Z kolei moja mama twierdzi, ze po co ja chce wydawac tyle pieniedzy na laktator, jak w aptece mozna kupic za 30zl... Te w aptece maja mechanizm podobny do strzykawki. Mi to nie odpowiada, bo jesli mam codziennie odciagac mleko, to nie chce sie meczyc, ale slyszalam tez opinie kobiet zadowolonych z tego typu urzadzen ;) Jak byscie chcialy Lactacyd, to w Lidlu jest plyn+chusteczki za 15 zl :) Ja dzis sobie kupilam i spakuje do szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa a nie boisz sie troszke ze dzidzius czasem karmiony z butelki a czasem z cycka po jakims czasie wypnie sie na cycka? znam kilka takich przypadkow bo podobno przy butelce dla dziecka jest "latwiej" i musi sie mniej napracowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o szpital to tez mialam ostatnio dylemat, zreszta pisalam z Wami o tym i nadal jestem w kropce wiec raczej nie doradze;p laktator mam z Aventu ale opinie pewnie Zusanko wczesniej bedziesz miala swoja niz ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia troche sie tego obawiam, ze Jasiowi sie nie bedzie chcialo z cycka pic... Mam jednak nadzieje, ze takie spoadyczne karmienie butelka nie zrobi mu az takiej roznicy ;) Codziennie pewnie meza nie bede angazowac w karmienie, ale raz na jakis czas odpoczynek mi sie przyda ;) Oby butelki okazaly sie takimi, jak podaje prodycent i inne mamy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×