Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

BR to dobrze że nie musisz powtarzać glukozy, niestety ja musiałam 3 razy robić, bo jak byłam w szpitalu na zapalenie dróg moczowych to mi zrobić kazali mimo że to był 20 tydz dopiero, więc za wcześnie, a robili mi 2 razy bo za pierwszym razem stwierdziłam, że jeśli to takie niedobre, to lepiej będzie łyknąć to na raz. I sekundę potem to moje na raz wyszło na zewnątrz haha. Fu coś okropnego. A jesli chodzi o zachcianki to jest na to zdanie. Gorzki owoc najlepiej smakuje :) ACH ja mam ochotę na piwo malinowe, mimo że nie jestem zwolenniczką alkoholi nawet przed ciążą mnie do tego nie ciągnęło. A teraz, jak dorwe to na raz wypije. PS: Amefko 2 czekolady to nieźle. :D Ale wiesz, przynajmniej smakuje. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie nie zjadam tych 2 czekolad hehe :P Tylko apetyt na nia mam taki wielki, a moge sobie pozwolic na kosteczke jedna :( Nie chce mi sie totalnie jezdzic po jakichs komisjach, ale nic nie poradze... Mam tylko nadzieje, ze nie bede musiala czekac w gigantycznej kolejce, bo chyba sie wtedy dopomne o przywilej ciezarnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia wlasnie tego sie obawiam, ze same ciezarne beda w kolejce, a pewnie umawiaja wszystkich na ta sama godzine :/ Nie wiem, czy jechac wczesniej zajac kolejke, czy przyjechac troche pozniej jak juz wiekszosc bedzie "po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ale na złość niestety wiele osób tak myśli, gorzej jak sie okaże ze wszystkie pomyślały by być troche wcześniej i będzie zabawnie :)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przewaznie tak jest, ze wszyscy przychodza wczesniej zajac kolejke :/ Pojechalabym pozniej, ale znowu nie wiem czy nie bede za pozno :P Znajac mojego meza to pewnie bedziemy na miejscu min. pol godz. wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my właśnie dotarliśmy, nogi zaraz mi odpadną, tam było 200 sklepów!! Zakupy udane, chociaż tym razem nic dla synka nie mam :/ Jedynie kupiliśmy torbę, którą wezmę do szpitala, mam nadzieję, że nie jest zbyt duża :/ Ale co tam, nie musi być wypchana po brzegi ;-) Acholku, tak jestem z Torunia :) No te spodenki są extra chociaż troszkę brudzące, a mnie akurat rozmiar miło zaskoczył, może dlatego, że są mocno rozciągliwe :) Black Rosssko dużą macie dziewczynkę :) Uparciuszka cały czas woli wypiąć pupinę ;) Pewnie mój Tymek ma podobne wymiary sądząc po niewielkiej różnicy w terminie porodu:) A kiedy masz następną wizytę? Może w końcu będziemy miały jakoś podobnie żeby porównać gabaryty naszych maluchów :) Ja mam 25.07 Trochę zazdroszczę Wam tych upałów, bo u nas nie dość że cały dzień pada to jeszcze temp. waha się miedzy 14-16 stopni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci, nie martw się torbą moja też się WYDAWAŁA duża a tu na koniec myślałam o zapakowaniu sie w dwie. hehe. Co do brudzących się spodni to racja, taki urok jasnych rzeczy... Oficjalnie 3/4 dni po terminie. I nic sie nie dzieje. Ech. Nawet seks nie pomaga a rzekomo miał pomagać hehe. Już myślałam ze jak męża pomęczę to coś zdziałam. :D Stanie w kuchni i bieganie w niej z garami bo impreza urodzinowa bez jedzenia to nie impreza i też nic! Spacer z psami wieczorny plus ta wczorajsza burza (mówi się że większość dzieci w burze wyskakuje) znowu nic. Tracę cierpliwość :) Asia nie ma co porównywać dzieciaczków, każde rośnie w swoim tempie, ja porównywałam z kuzynką i tylko się złościłam że moja w tych samych tyg ważyła o prawie 200 g mniej a to u dzieciaczków spora różnica. Potem skończyłam z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Wczoraj się już nie odzywałam bo najpierw wizyta, a poźniej ostatnie zajęcia w szkole rodzenia. Mała waży ponad 1,9 kg więc ładnie rośnie, ogólnie wsio w porządku:) pessar będę miała ściągany 7 sierpnia i od tego czasu mam już mieć torbę spakowaną...ale jaja:) Wczoraj nareszcie kupiliśmy wymarzoną lustrzankę, którą chcieliśmy nabyć przed urodzinami córeczki więc tzreba się teraz nauczyć obsługi tego sprzętu żeby mała miała fajne zdjęcia:) U nas dzisiaj chłodniej więc jest czym oddychać. Powoli kończę prać, prasować i segregować rzeczy małej, jeszcze tylko kocyki kombinezony i pierdołki typu skarpetki, czapeczki zostały i wsio przygotowane:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholek współczuję Ci, wiem że teraz takie czekanie to udręka więc trzymam kciuki, żeby coś zaczęło się dziać! Jeszcze tylko chwilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Acholek..........19........41.......1.07.2012........Cór eczka/ Lenka Zussanka........26........37......17.07.2012.........Ant oś p.KwiatPolny....20........35......17.07.2012.........Cór cia ? przyszlamama..25........33......30.07.2012......Synek Alcia28...........28........35.......03.08.2012.......c óreczka Igieleczka.......21........30.......03.08.2012 Uspavanka......27........30.......03.08.2012 anex..............26........30.......04.08.2012.......... córka i syn Talusia............20........29.......10.08.2012 Izka...............26........33.......12.08.2012....... .Nikola Nietutejsza......28........29.......13.08.2012........s ynek Jaś Unia77............34........33.......15.08.2012........ coreczka Natalia Doti...............24.........33.......17.08.2012....có eczka/Kornelcia Moniq123.........27........28.......17.08.2012 Maniusia89.......23........33........21.08.2012........S ynek Alanek Inflagranti........29........28.......22.08.2012 Kinia1109.........27.......33/35....24.08/11.08......... . córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........28........24.08.2012 Marti884..........28........33........27.08.2012......... .Córeczka Maja fabi784............28.........33.......27.08.2012........ ..Synek/? Danuti.............24.........30.......28.08.2012........ ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........27.......30.08.2012 MEGAN86..........25.........32........01.09.2012......... .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28........31........01.09.2012...... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........29........02.09.2012......... . .córeczka Kama................29.........32.......02.09.2012....... .. ..synek (Manuel) Amefa...............23.........32........03.09.2012...... ... ..Jasiek Nika0503...........22.........26........05.09.2012 asia5wrze2012....24.........32........05.09.2012.. .córeczka /Gabrysia? Joanna..............26.........23........06.09.2012...... ... ...synek/? Polcia91.............20.........23........08.09.2012 MamciaJ............26.........30........09.09.2012 Tala1011101190..21..........25........09.09.2012......... ... .synek Staś Dagusia82.........29..........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012.............córeczka Malentka..........24..........30....... 13.09.2012............synuś/?? Plotka..............26.........30........14.09.2012...... . .....synek/Filip Kaliwia.............24..........28.......14.09.2012...... .. ...córcia/Natalka Tajeczka...........28..........23....... 16.09.2012............córcia/ Kasiulek91.........21.........23........17.09.2012....... . ....synek? BlackRosssa.......28..........29........19.09.2012....... . .córcia/Monisia PolaL...............32..........22........22.09.2012..... . .....córcia Ulci.................26..........28........25.09.2012.... . ......synek Tymon Tusia 21............23.........14.........20.10.2012..........cór c ia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acholek to już lada dzień :P ehhh Marti fajnie Ci :) Ja się nie mogę doczekać, a pewnie czym bliżej tym bardziej przejęta będę chodzić :P Dziewczynki mam pytanie. Bo dzwoniła do mnie koleżanka, która ma termin na 29 grudnia, czyli jest...hmmmm... w ok. 16 tygodniu. Zauważyła u siebie wczoraj coś niepokojącego (nie wiem dokładnie co bo tylko przez tel chwilke rozmawiałyśmy bo dzwoniła po nr do gin). Była dzisiaj na wizycie i dzwoni do mnie przed chwilą i opowiada... że jutro o 11:45 ma jakiś zabieg. Że to nie nadżerka tylko coś innego , jakieś zmiany hormonalne ale nie zrozumiała dokładnie bo gin używała jakiś jej obcych nazw. Że jakieś ciała obce się jej porobiły i ma mieć to jutro wypalane czy coś...zabieg, ponieważ to by się mnożyło. A po ciąży dopiero ma się zgłosić z nadżerką i ma kontrolować częściej czy nie ma zmian nowotworowych ;/ Kurcze jade jutro z nią. (mówiła, że jak miała 17 lat to miała zabieg z nadżerką) . Kurcze dam Wam jutro znać co i jak :( oby wszystko dobrze A Wy słyszałyście o takim czymś? Bo już cioci wikipedii i wujka googla wole nie pytać bo się nakręcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ulci - porównamy dzidzie :D Mam 25-go lipca USG. Wizytę dzień wcześniej, ale samo USG właśnie 25-go :) Acholku - oby Twoje oczekiwanie zostało niebawem nagrodzone. :) Asiu - nie słyszałam o tym, co piszesz. Hmmm może to jakieś polipy albo coś w tym deseniu... Napisz później co i jak, bo sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - Dzieć już sporawy :D Matko, 7 sierpnia to już tak bardzo niedaleko. Ile po tym ściągnięciu pessara może zacząć się poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zaraz a mogę i przenosić....nie wiadomo, ale często się zdarza, że po zdjęciu szybko następuje poród dlatego mam mieć na wszelki wypadek torbę spakowaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - no to faktycznie :) Mnie by strach obleciał :D To już takie realne. Super w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja z jednej strony się cieszę, że mała szybciej z nami będzie ale też i boję wiadomo... Dlatego chcę już wszystko przygotować żeby czekało-mam nadzieje ze skoncze prac i pradsowac zawartosc szafy małęj do weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dopiero wstałam a właściwie to obudził mnie telefon od siostry dziś trochę chłodniej bo 22 stopnie pewnie dlatego tak dobrze mi się spało. Asiu nie mam pojęcia co to może być nigdy nie miałam nadżerki ani nic takiego - żadnych bakterii, zmian itp więc nie pomogę ale trzymam kciuki żeby wszystko było ok. My jutro zaczynamy 36 tydz chyba czas na spakowanie torby do szpitala i powiem wam dziewczyny że zaczynam się bać a mój J nie chce porodu rodzinnego bo mówi że nie da rady !! W poniedziałek mam wizytę u gina i ciekawa jestem czy będę miała jeszcze jakąś przed porodem czy już nie bo jak na razie to miałam co miesiąc a teraz to nie wiem. Mieliśmy kupić wózek maxi cosi mura 4 ale chyba kupimy mutsy evo jak wam się podoba? http://mamaija.pl/mutsy-evo-wozek-gleboko-spacerowy-nowosc-,d1802.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tak na szybko :P Marti spory juz Twoj Dzidzius! :) Alcia wozek fajny-uwielbiam wozki Mutsy :) Mam jedno pytanie. Slyszalyscie o takich wkladkach higienicznych, ktore "mierza" ph wydzieliny? Mozna nimi sprawdzic, czy nie sacza sie wody plodowe. Moze ktoras z Was slyszala o czyms takim i wie jak to sie nazywa? Dzisiaj jak wstalam z lozka to mi taka wodnista wydzielina zaczela leciec, ale wyleciala pewna nieduza ilosc i koniec. Troche sie wystraszylam tego :P Bede wdzieczna za wskazowki odnosnie nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa nigdy o czymś takim nie słyszałam i w internecie tez nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amcia fajny ten wózek taki kosmiczny:) Amefa wiem że są jakieś paski ale najlepiej w aptece zapytać, nazwy niestety nie znam, ale mi też od czasu do czasu coś poleci-lek. mówi że to w tym okresie ciąży normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa nam polozna mowila ze w szpitalu sprawdzaja takimi paskami, wiec na pewno cos takiego instnieje ale jak sie moze nazywac to nie mam pojecia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polećcie jakieś koszule do karmienia bo kupić sobie muszę..... 2 wystarczą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mamusie:) W nocy była u nas burza i padał deszcz,myślałam ,że już będzie czym oddychać ,a tu guzik znowu nie ma czym.Bardzo chciałabym żeby się w końcu ochłodziło !tego się wytrzymać nie da. Od kilku dni nie mam wogóle apetytu.Tylko co to jedynie owoce jem. Mój mały urwis dzisiaj tak szalała około 6,że nie dał mi już spać.mały Szkrab kochany :) Alcia28-Moja znajoma ma wózek maxi cosi i powiem Ci ,że spodobał mi się,a tego drugiego to nie widziałam na żywo,więc nie wiem ,ale obydwa są ładne:)Ja już swój pojazd mam ,znaczy maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje maleństwo od kilku dni jak by ospałe prawe w ogóle się nie rusza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×